Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nadia cudne wielkie oko
i rzeczywiscie taka juz duza Dziewczynka
🙂

bylismy dzis na kulkach z LOli
co tu robic jak taka zimnica
LOla w 7 niebie
fajnie bylo 🙂
zaraz mi chyba padnie
bo wyszalala sie na maxa

tylko zasnie a my kino 🙂

no i jutro wracamy do domu !
ciesze sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór
Dzisiaj siedzieliśmy w domu.
Okropnie zimno.
Co do mieszkania to nie ma oczym pisać. Bedziemy wynajmować ale w zasadzie kazde ma swoje wady. Może jak bede wiedziała wiecej i bede miec czas zeby napisac to się pochwale 😜
Boje się tylko skąd wziąć kase na meblowanie. Musze cichaczem zacząć odkładać. Tak żeby Sławek nie wiedział bo inaczej kasy nie bedzie hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mlodociany spi, ja jem kolacje, pozniej prysznic i hop do lozka, o 22.50 super dokument(jesli ktoś ma odpał na historie wojenne lagrowe i łagrowe, tak jak ja ) dziewczyny z auschwitz, o kobietach w czasie pobytu w auschwitz, jak wyglądało ich życie.

nadia- taka duza, jak chrzesniaca mego meza, mała skonczy za 3 tyg, 4 lata, a jest najwyzsza w przedszkolu i wyglada na 6 lat, niestety jest tez poza centylami, wiec trzeba ją uwaznie obserwowac, czy czasem przysadka nie za bardzo pracuje.

jutro jade kupic ekspres cisnieniowy o taki de longhi 🙂 kumpela robi w tym sklepie to bede miec taniej o pare dyszek 🙂

dobranoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć!
Dzisiaj zasiadłam przed kompem wcześniej bo tak się wkurzyłam na męża że muszę się komuś pożalić. Zadzwonił do mnie że w piątek wiezie rodziców do Skierniewic na pogrzeb bo oni niby mają samochód ale teść powiedział, że jak on tam dojedzie (tam się urodził i spędził dzieciństwo). Zresztą szykowali się na ten pogrzeb już od tygodnia a człowiek dopiero dzisiaj zmarł. W sobotę pytali się mnie czy chciałabym jechać więc zapytałam co zrobię z chorymi dziećmi.
Zresztą są to ludzie tacy co robią wszystko na pokaz i by innym się pochwalić co nam kupili i mamy im dziękować na kolanach że są tacy dobrzy. Najgorzej jak na imprezie teść wypije kilka drinków i pokazuje jak on mnie kocha swoją córeczkę.
Wracając do tego pogrzebu to mój mąż żalił się, że nie chce jechać bo w sumie to dalsza rodzina i rozwali sobie cały dzień w pracy ale ojciec się obrazi. Później przypomniałam sobie że w piątek musimy jechać z Kajcią na badanie słuchu po ostatnim zapaleniu ucha i dzwonie do niego żeby powtórzył rodzicom to mi odpowiedział,że zamówię taxi i z powrotem również.
Zresztą tak samo było jak byłam w ciąży z Zuzią i miałam 39 temp to zamiast lecieć do apteki po leki dla mnie to pojechał po rodziców którzy byli na spotkaniu promocyjnym( takich naciągaczy co niby rozdają nagrody) w obrębie swojej dzielnicy.
Natomiast jak na początku stycznia Kajcia była w szpitalu to nikt nas nie odwiedzał. Moi rodzice pracowali i zajmowali się Zuzką, mąż tylko przyjeżdżał na 10 min by przywieźć mi jedzenie i uciekał a teściowa powiedziała, że musi odpocząć w weekend bo w tygodniu pracuje. W końcu zlitowała się i przyjechała na 2 h ale synuś musiał ją przywieźć i odwieźć. Potem siedział u nich w domu.
Nie zajmuje się dziećmi w ogóle bo tłumaczy się tym że zapier.... cały dzień a najbardziej mnie to denerwuje że one są tak za nim. Codziennie Zuzia wieczorem płacze że chce do taty i kiedy wróci z pracy.
Na 100% jestem pewna że teściowa przed pogrzebem pójdzie do fryzjera i bez problemu dostała wolne w pracy a jak ja ją prosiłam by wzięła urlop jak Kaja była w szpitalu to kręciła nosem i wzięła jeden dzień (podobno szef był zły) Później okazało się, że wzięła trzy dni ale mi pomogła tylko tego jednego dnia. Siedziała w szpitalu 2h a ja byłam na pobraniu krwi. Zresztą akurat w godzinach obchodu lekarzy, więc jej napisałam na kartce co ma mówić i pytać lekarza. Później koleżanka z sali opowiadała, że właściwie lekarz z nią rozmawiał bo teściowa nic nie wiedziała.
Jeszcze dzisiaj byłam na badaniu eeg z Kają. Babka która robiła je powiedziała że zapis jest nieprawidłowy ale szczegóły u lekarza a wizyta dopiero 23. Poza tym zmartwiło mnie to że pod koniec badania ustawiła jej przed oczami mrugające światło a nigdy jej tak nie robiono i już sobie dopowiadam ,że może wyszło że ma drgawki światłoczułe bo jeszcze ten atak przed TV.
Teraz was zamęczę swoimi postami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂

a my wlasnie wychodzimy
i jedziemy do domu !

klapi przepraszam, ze nie oddzwonilam
ale caly czas w biegu, w biegu

nebbia ciezkie masz zycie Kobitko, oj ciezkie ...

emi lo matko
wspolczuje tych zylakow !

no to lece
bo mnie K goni

milego dnia i
do spisania ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój mąż uważa że jest dobrym ojcem i mężem tylko ja się czepiam i ciągle mam ton rozkazujący bo powinnam go o wszystko prosić. Pytam się np "Możesz nakarmić Zuzke? " Czy to jest rozkazywanie i sterowanie? No tak może ja źle to intonuje. Może czasami się czepiam za bardzo ale jestem już tak zmęczona bo nawet nie mam kiedy i jak się wyspać. Muszę pilnować je w nocy a w dzień są jak huragany. Mąż jak wraca w nocy z pracy to budzi mnie z zapytaniem czy sprawdzałam czy mają gorączkę. W domu może nie mam porządku jak kiedyś ale po prostu już nie mam kiedy tego robić. Jakby chociaż zajął się nimi ze 3h raz na tydzień mogłabym wszystko wyszorować na błysk. Według niego ja nic nie robię tylko karmię, przewijam i kąpię. Teściowie przyjeżdżają raz na 2 tyg na 2h i zawsze gdy one śpią i nawet się zdażyło że Zuzia za długo spała i w ogóle nie widział dziadków.
Przyznaję się, że przestałam jemu gotować bo co ugotowałam to musiałam wyrzucić bo albo czegoś tam nie lubił ( je tylko wołowe mięso, kluski, bułki, kiełbasę cienką i suchą) albo jechał do pracy o 10. Wiem, że i tak na mieście kupuje sobie co chce albo jeździ do mamusi. Kiedyś się poskarżył rodzicom to przywieźli nam obiad oczywiście wołowe.
Dowiedziałam się, że teść nie może sam jechać bo nie ma na benzynę a ciekawe skąd my mamy wziąć? Jak ostatnio mąż do mnie miał pretensję że zapisałam Kaję na badanie wzroku za 150 zł. Tylko w przychodni nie mają urządzenia do badania wzroku tak małym dzieciom a ta doktor przyjmuje w fundacji dzieci niewidomych tęcza i ta kwota idzie na tę fundację. Kaja ma wadę wzroku mieliśmy sprawdzić czy przez rok się wada zmniejszyła bo jak nie to będzie musiała nosić okulary. W ogóle ta moja Kaja ma alergię, za dużo wapnia no i te drgawki. W szpitalu lekarz mi wmawiał, że na pewno paliłam w ciąży papierosy że ma tyle problemów i ciągle choruje. Kiedyś próbowałam papierosów ale nigdy nie paliłam stale a tym bardziej w ciąży.
Tylko rodzice mi pomagają ale nie chcę już ich tak wykorzystywać bo oni pracują a wieczory spędzam u nich z dziećmi.
Dobra już nie będę się żalić bo mnie wyrzucicie z forum 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry,

Pierwszy dzień w pracy po chorobowym wiec trzeba bylo nadgonic zaleglosci.

Nebbia straszne to co piszesz.
Maz jak dla mnie mega nieodpowiedzialny, za to ty mega twarda babka.
Zdrówka i jeszcze raz zdrowka zycze 🙂

Agatta szerokiej drogi.

Wczoraj Filip przytulil sie do brzucha i zarobil kopniaka od mlodej.
Dziadek sie go pyta "Co ci zrobiła Liwia"?
A Filip " Gola" 😜

A tak poza tym to zimno zimno zimno.
Dla takiego zmarzlucha jak ja to już syberyjskie mrozy.
Ja chce lato 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nebbia, ja bym takiego zostawiła na cały dzień z dziećmi. niech zobaczy, jak się przy nich nic nie robi. nieustające wakacje normalnie 😠 i teściowie, normalnie pozazdrościć 🤢 🤢 🤢 żal się nam tutaj bez żenady! wysłuchamy i pożałujemy 🙂

wrzucę wam zaraz wczorajsze zdobycze lumpeksowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja juz chce zeby dzisiejszy dzien sie skonczyl
Lila za 3 dzieci robi
Caly dzien latalam za nia
Ale po 16 troche sie uspokoila wiec piszlam myc naczynia
A ta gdzies znalazla czerwobna kredke i wymazala w salonie snaine nad kanapa w bardzo widocznym miejscu i to nie w jednym tylko o wymiarach 1.5 x1.5 m weszla na oparcie od kanapy wiec siegla tak wysoko
Nawet nic jej nie powiedzialam bo juz sily nie mialam zabralam kredke i poszlam dalej zmywac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
nebia ty musisz go zostawić z dziecmi i wyjsc sobie!
Nie obwiniaj się za nic ,jesteś wspaniałą matką i nawet jeśli się wydzierasz na niego i rozkazujesz to niech on się zastanowi dlaczego?!ty już nie dajesz rady a on powinien jak najszybciej ci pomóc.
Matko jak ty dajesz radę żyć z kimś takim?
Nie dawaj się.
Najgorsze jest to,ze musiałaś dać mu przyzwolenie na to już dawno...i tak to już teraz jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam ekspres mam ekspres 🤪 juz widze mine tesciow jak to zobacza 😜 i pomyslec ze juz rata za auto bylaby splacona 😜 ale kuzwa musialam sie odhamic, w grudniu zarobilam na nadgodzinach nie pale papierosow wiec sobie cos kupilam za to 🙂

mlodociany sie usypia, a ja pije desperadosa 🙂

pozniej zajme sie mezem 🙂

a co do meza mego- ja nie mam co narzekac, zrobi przy mlodym wszystko, fakt czasami trzeba mu to z 3 razy powtorzyc, ale zrobi. Tak samo jest to dziecko moje jak i jego.

a jutro wlasnie jade na klachy do kumpeli nie wiem o ktorej wroce, jedno jest pewne bede trzezwa bo jade autem 🙂

Milej i upojnej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nebbia popieram Dziewczyny
zwijaj sie i idz w teren
a Starego zostaw z Maluchami
chociaz na pol dnia
niech zobaczy jaki to mega "relax"

LOla chodzi i wszystkim Misiom po kolei zaklada pampersy
zanim zalozy pieluche
kazdemu smaruje pupe kremem
hehe
no nie moge z Niej

irysku graty expresowe 🙂

a my mamy kolejna 3
dzisiaj jak LOla uchichrala mordke
to patrze
a tam jest
alez jestem spostrzegawcza heh
moze jeszcze cos oblukam i wylukam
wychodzenie tych 3 u LOli
to w ogole jakis jeden wielki luzik jest
szok i uff 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...