Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
widzę, że Matysia ma już własny program kulinarny 🤪

a Hania cudowna, a klata Brzy niczego sobie 😉
u nas królują bojlery 😁

dobra już się kładę,
bo jutro z rana muszę do okulisty ze sobą jechać

dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskra no b kazdy by chcial taką panią przedszkolanke 🙂

a ja wiem dlaczego nie spicie
2 dni temu była pełnia przeciez
w pełnie hanka nie mog ła zasnac
i spiewała cały wieczór uhu ha uhu ha nasza zima zła


ja w tym filmiku nie słysze nic o majtkach
bo mnie dziecko zagłusząło

masakra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć
Ja jestem. Czytałam Was na telefonie jak dziewczyny usypiały, potem miałam coś napisać ale mąż wcześniej wracał z pracy. Dzisiaj pewnie tez niedługo sie zjawi bo ma kurs o 5 rano.
Poza tym zrobił się dla mnie miły i w ogóle sie poprawiło u nas ale jak to bywa do czasu. W piątek zaczął na mnie wrzeszczeć na ulicy i nawet złapał mocno za ramię. To wszystko o taką głupotę- za długo wybierałam w sklepie środek na komary dla dziewczyn. Nie mógł upilnować Kajki i wsadził mi ją do koszyka tagiego zwykłego i chciał wyjśc ze sklepu ale dziewczyny za nim poleciały. Po kłótni pojechał do pracy ale za godzinę zadzwonił z przeprosinami (nigdy tego nie robił) ale że ja powiedziałam, że nie czuje się niczemu winna to sie obraził na pół doby. Potem znowu była sielanka przez kilka dni. Bawił się z dziećmi (nic przy nich nie robił, no ale przynajmniej to), wymienił płytki w kuchni( od roku były popękane) i dzisiaj nawet odkurzył sam z siebie.
Dziewczyny jak na razie zdrowe oprócz stałego kataru u Kajki i pokasływania 3 razy na dobę a u Zuzki zatkany nos. Tylko wyskoczyły im krostki uczuleniowe i podejrzewam, że to od płynu do kąpieli który szybko chwyciłam w sklepie jak mój mąż mnie pospieszał.
Kaja ma pozdzierane nogi. Byłam na spacerze z moją koleżanką z liceum i jej córeczką. Kajka tak leciała za rowerkiem , że odbiła sobie cały beton na nogach. Teraz pokazuje jakie ma kuku i jak płakała. Ta koleżanka zawsze była bardzo zamknieta w sobie ale teraz w zasadzie jak się spotykamy to prowadze monologi a wyptywać za bardzo nie chcę bo nie chce powiedzieć sama kto jest ojcem dziecka. Tylko wiem ,że zrobił i na tym jego rola sie skończyła i ukrywała swoją ciążę przed rodzicami przez pół roku. Ja podejrzewam , że to dziecko jest szwagra drugiej koleżanki bo jest podobne do jego starszego syna, kiedyś chodziła z tym szwagrem na kolacje, pracowała ostatnio u niego i o jej dziecku nic nie wie tamta koleżanka. One były przyjaciółkami od podstawówki a ja dołączyłam pod koniec liceum.
Pisałyście o raku. Moi dziadkowie umarli na raka, mój szwagier już 2 razy walczył z tą chorobą ale udało się. Mój mąż miał jakieś guzy na zołądku które wyciął sobie laparoskopowo 2 lata przed naszym poznaniem. On twierdzi, że to był rak ale nigdy nie chodził na żadne kontrole, nawet nie ma dokumentacji jedynie USG z opisem, że widać guzki i wrzody. Tak samo moja mama ma guzki na tarczycy ale jakieś niegroźne. Mąż czasami mówi mi że np kaszle krwią albo w kiblu widzi krew. Nie chce chodzić do lekarza. Dopiero ostatnio miał bóle w klatce piersiowej ale okazało sie, że przez uszkodzony nerw pod czas wypadku w 2009 r.
Ja muszę tez do gina na przegląd spirali. Sztunia pytałaś czy ma się miesiączkę. Podobno jesli wkładka jest zwykła-miedziana to się ma większe krwawienia a jesli z hormonem to może być bez miesiączki. Ja mam z hormonem ale mam miesiączkę i plamienia. Przed jej założeniem to miałam miesiączkę taką, że 2 tyg sie ze mnie lało (tak po 2 ciązy się zrobiło) a moja siostra ma taka samą to w ogóle nie krwawi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klapi - bardzo współczuję śmierci koleżanki 😞
oczywiście mocno przytulam
I swoją drogą gratuluję ślicznej i rozśpiewanej córeczki
i całkiem przystojnej klaty 🤪

Iskra - świetna z ciebie kobieta, mama i przedszkolanka
ot co 😆
Kolorowych snów ci życzę 😘

Matyśka
gotuje bezbłędnie
i co ważniejsze - zna wartość swojej pracy 😉
Gu mógłby gotować "na sucho" pół dnia 🙂

zagapiłam się w telewizor
i zapomniałam co jeszcze pisałyście ☺️

Dobranoc
Jutro jadę z Gu na kontrolę
(w niedzielę lekarka stwierdziła stan zapalny ucha, dała antybiotyk miejscowy)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas teraz na topie jest zupka kudziana
oczywiście muszę ją próbować kilkaset razy
z różnych naczyń 😉 ewentualnie nektalatu
lub miodek 😁

nebbia wesoło to Ty nie masz, ale cieszę się, że z dziewczynami ok i że nie zniknęłaś 🙂

ciekawe, jak tam Monia...

Iskra gratulacje! 🙂

spokojnej nocy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry... chyba
Sławek wstawał o 6:30 i oczywiście nastawił sobie agresywny budzik najgłosniej jak można 😠
Takim sposobem Miś już kupe majstruje i bajkę ogląda....
Z tej ilości betonu jaki ze mnie teraz jest dokończe autostrady na Euro 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry,
Tabletek jak nie było tak nie ma i bedzie kara zero sexu do końca m-ca o!
Słońce jest i humor też oby tak dalej , byłam zaszczepić moją starsza córke i robiła większą aferę niż 2 latka 🙂 ja to mam te dzieci z diabłem robione 🙃
Właśnie się dowiedziałam że kolega 36 lat zmarł na zawał serca i udar - ja pierdziele trzeba się pilnować .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
Mam mirenę. Mam ją już 20 miesięcy. To moja pierwsza wkładka więc na początku bałam się, że nie działa ale jakos sie przekonałam i już nie przejmuje się czy wyczówam sznureczki, nie martwie się, że przesunęła bo dr powiedziała, że bardzo dobrze się zagnieździła. Może wypaść jak będą jakieś duże skrzepy leciały. Jedyny minus to na początku miałam bóle brzucha ale można było wytrzymać a tak to plamienia. Moja siostra nie czuje ani bólów ani nic jej nie leci więc to wszystko zalezy od organizmu.
Z Kaja nie da rady nigdzie iść. Byłam w szpitalu na kontroli w poradni metabolicznej ze sobą. Kaja się nudziła i latała po całym gabinecie, wchodziła na wagę, włączała wentylator dzwoniła telefonem wewnętrznym. Kupiłam jej tic taki ale zjadła zanim weszłyśmy do gabinetu bo poprzednia pacjentka dłużej siedziała.
Poszłysmy później do Tesco ale niestety zdazyłam kupić tylko paprykę bo ta zdjęła buty i skarpety i mi uciekała. Wracałysmy na piechotę godzinę bo co widziała dmuchawca to musiała zdmuchnąć go. Miałam zamiar iść z nią jutro po zuzkę do przedszkola ale to 4km w jedną stronę więc chyba nie dam rady z nią wierzgającą. Chyba że śpiącą w wózku wezmę.
Jak się urodziła i przez pierwsze miesiące zycia tylko jadła , spała i kupę robiła. Nawet miałam wtedy wyrzuty sumienia że się nią nie zajmuje. Teraz to nadrabia 100krotnie
Ja też powinnam iść do okulisty bo mam taką wadę jak Kaja ale mniejszą. U okulisty byłam ostatnio w 1997r. jak robiłam prawo jazdy 🙂. Okularów nie noszę od podstawówki bo nauczycielka powiedziała mi że wyglądam jak cicho-ciemna. No ale widzę, że mi wzrok się zmienił chyba z plusów na minusy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry
ale naskrobalyscie
dla wszystkich chorych zdrowka
filmiki boskie !!!
ale te wasze dzieci gadaja ☺️
moja to tylko powtarza jak cos uslychy ale tak to nic od siebie
iskra gratuluje sukcesu wymagajacy nauczyciel to dobry nauczyciel..
nie cierpie takich ktorzy przychodza odbebnic robote i juz
aha od sierpnia robimy drugie dziecko 🙂
a klata brzy to mrrrrr marzenie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi..gratulację za podjęcie decyzji..
trzymam kciuki 🤪 😘

a u okulisty..norma..
mam zrobić dodatkowe badania na jaskrę
i cały czas brać krople,
bo niestety ciśnienie wciąż wysokie 😞

głowa mnie coś boli dzisiaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...