Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jeju spią
bo dzisiaj myslałam że je wystrzele w kosmos
pomalu pomalu malenkimi kroczkami moj wkurw urósl do chyba 100m
no kurwa a zaczeło się od zwykłego spaceru
chciałam isc z dzieciakami napole no i stwierdziłam ze w wozkumało jest powietrza no to chchaiłam dopompować, pompka od wozka nie umiałam,poszłam do auta po pomkę ta chy \ba zjebana bo moimzdaniem wysysała powietrze a niepompowała
polka w gondoli,maja chciała jej dacbuziucisneła ja na bruch, a walneła pawia napomaranczowa, wiecpiore coby sladów nie było, dalej pompuje... kurwa.... po 40 minutach dzwoniepo meza.... dzwoni tesciowa,nosz kurwaa... jej mi brakuje,okazałosie ze jej drugi synus jest na wsi zeswoim synusiemno i jak przystałona zajebistą babciemusiała do nich pojechac,no i skoro u nich była to do nas tez zadzwoni- a jebaj sie.... powidziałam jej ze mam wkurwa bo mi sie koła sposciły a ona zemoze wpadnie w srode, odpowiedziałamjak chce to niech wpada kiedy chce tylko niech wcesniej zadzwoni, 3minuty rozmowy wkurw wiekszy ojakies 20m 🙂:P przyjechał maznapompował 🙂
na spacerze ochhłonęłam
ale w domuznowu siewkurwiłam,bo Majka cos zaczeła wymyslać,bo polazapłakała, bo kawasie rozlała, bo uchwyt od prysznica sie urwał- tu sie wkurzyłammocno,iwogole i wogóle,Majka zmeczona wiec tezwkurwiona, wiecie ziarnko do ziarnka....
ale już mi przeszło 🙂
bospią
a ja biore shandy z lodem, nawale się prasując pieluchy

a poza tymjako niedobramatka chce aby moje dziecko poszło doprzedszkola
kocham janad zycie i wiemze sieporycze jak pojdzie
i nudy beda ale ja muszeodetchnac ode tego stworzenia

ostatnio zbyt duzo krzycze
i xle mi z tym alezapanowac niepotrafie
za kazdym razem wieczoremleze w łózku i obiecuje że już spokojnie
wytrzymuje do popołudnia czasem juzrano wydremorde
o byleco....
wiecie niby nie zmeczona jestem,
ale jednak bycie napełnych obotach gdzies doprowadza człowieka do frustracji
a tymbardziej że mój Michałek ostatnio olał obowiazki domowe namaxa
a gdy cos napominam to tak jaby wogóle nie kuma o co chodzi
leze

lovemammuski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć
Sztunia jakbym czytała o sobie. Tylko zauważyłam, że przez wakacje nie krzyczałam na dziewczyny wiec to może przygnębiająca pogoda tak wpływa na człowieka.
U mnie zaczeło się od tego, że przypomniałam sobie, że jutro Kajka ma testy alergiczne a powinnam jej odstawić zyrtec wiec musiałam przełozyć, potem byłam na testach wysiłkowych i wielka pani (pracownica szpitala) wpakowała się do gabinetu przede mną tylnymi drzwiami a pomnie była nastepna pracownica i do mnie, że nie może mnie przepuścić bo pacjenci czekają ale ja się wpakowałam do gabinetu bo i tak czekałam tam ponad godzinę. W domu babka mi wciskała jakies kotlety które moja mama dla niej usmażyła żeby miała co na obiad, Kajka nie chciała usnąćjuż nawet trzymałam ja reką w łózku żeby nie wstawała a ona zamiast spać sie chichrała a to mnie bardziej wkurzało. Darowałam jej spanie a ona wypiła 1,5l wody na raz i w ciągu godziny zasikała 5 par spodni. Doskonale wiedziała co robi bo stała i patrzyła jak leca jej siki po nogach. Potem troche ochłonełam na spacerze ale Kaja wymysliła, ze będzie przystawiała sobie krzesło barowe do komody i wchodziła na nią by przegladac sie wlustrze. Komoda siega mi mniej więcej do pasa.
No i teraz śpi ale co jakiś czas popłakuje i nawet raz kasłała więc już myślę, że zaczyna się u niej choroba.
Nie dawno zuzka do mnie przyszła i szlochała ze wszystkich kocha tate, mamę, Kajcię ale też moje łózko i czy może w nim spać. Pozwoliłam jej ale warunek jest taki, ze jutro spi w swoim. Potem wymyslała, ze jej się nudzi , że tęskni za tatą, że przeszkadza jej swiatło (a mamy kuchnie otwartą na pokój), że cipka ja swędzi, że ucho ja swędzi i właśnie chyba usnęła.
Nareszcie mam wieczór dla siebie ale nic już mi sie nie chce robic. Najchętniej połozyłabym sie w opakowaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry

jestem beton
Ksawery obudził się w nocy przed 2 z wielkim płaczem
i za żadne skarby nie chciał iść spać do siebie do pokoiku
więc spał z nami
rozwalił się poprzek że ja jednym półdupkiem spałam poza łóżkiem
a Rafał był wgnieciony w ścianę 🤢 🥴
obudził się o 5.40 z tekstem "mama pobudka nie ma nocia"
no i heja terror 🤢
ledwo żyje, oczy mam czerwone i wyglądam jak po ostrym przepiciu
łeb mi pęka ... aaaaaaaa!!!!!!!

ale zaplusował dziś
wczoraj nam przyszedł kubek
ostatecznie wzieliśmy Lovi 360
i wczoraj nie chciał nawet na niego spojrzeć
a dziś spróbował się napić i bardzo mu się spodobało 😁

jak się skończy george to będziemy robić korale z jarzębiny 😜 🙂

a na miejsca intymne mówimy siusiak, siusiaczek, sisior
o żeńskie nie pytał jeszcze
ale pewnie będzie cipka bo jakoś nic innego mi do głowy nie przychodzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
Gówno zdane jutro powtórka.
Pracy jeszcze nie dostałąm ale na wszelki wypadek lepiej mieć książeczke bo z reguły wymagaja.
Byc moze w tym tygodniu kobita zadzwoni jak nie to szukam dalej. Z plusa się nie odezwali czyli nic z tego 😞
Juz mi sie możliwości w zasadzie skończyły 🙃
Ja miałam dzisiaj wkurwa na siebie bo tylko kupiłam sobie rondel z pokrywką to mi pokrywka poleciała na podłoge i uchwyt się połamał. Bomba... Dobrze ze w domu miałam starą pokrywke co do niczego nie pasowała to wymieniłam.
Jakoś tak u chłopców to lepsze te okreslenia. Tak się kiedys zastanawiałam jak bym mówiła gdyby Mis był dziewczynką. I chybaby na staneło na cipci albo cipce bo z pochwą bym chyba nie wyskoczyła. Jakieś takie mało przyjemne dla ucha te nazewnictwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jest lepiej
aczkolwiek lekka spinka z rana z chłopem
poprostu chyba potrzebuje kłótni
mnie siecos zbiera zbiera i kurwa niech wkoncu wybuchne bosie wykoncze 🙂

u nas jest psipsia
a chłopcy maja fifola,sisiora

wczorajMajkasiedzi zmoim szwagrem przy stole i jedzą tosty i Majka ni z gruszki
"mój tata ma siosiora, a ty wujet nie masz"
Jacek" mam"
" nie masz bo nie widziałam"

noikiedyś jeszcze stała nago przed lustrem chwyciła sie za wargi srom. i tak mocno rozszerzyła i krzyczy taka full szczesliwa "mam fifolaaaaaaa"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas jest pipinka i nawet publicznie można mówić trochę jak spinka a fiutek to niestety huj bo mamy tylko jednego w domu i jak już jest okazja coś o nim przy dzieciach powiedziec to z regóły" nie lataj z tym gołym hujem po mieszkaniu" bo tak bez dzieci to wiecie inaczej ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia usmialam sie z Majeczki 🤪

LOlka tez ma obcykane kto ma co
chociaz czasami dopytuje
ogolnie wie juz, ze chlopaki maja siusiaki
a dziewczyny pisie
czasami dumnie sie obnosi i mowi do K:
"ja mam pisie a Ty nie mas" 🙂

ostatnio tez kapala sie z K
i mowi do Niego:
"Tatus daj umyje Ci siusiaka, mas takiego duzego i grubego - tseba go umyc"
umarlismy po prostu !
smiac sie czy plakac nie wiem 😉

jade do Tesciowej
o !
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...