Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzień dobry
Leje od samego rano.
Dalej jestem nieprzytomna.
Mam załamkę bo nici z roboty. Nikt mnie nie chce......
Dobijcie mnie. Jak już myślałam ze się los uśmiechnie, a tu jak zwykle....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka

emilko tulecięmocnoipamietaj że zaraz zaświeci słóńce 🙂 buziazek
bogusiawalczdalej,wiem żełatwo siemówi ale trezba próbowac
monia dam znac chyba w niedziele co ijak, bo tak jakmówiemy 0 12 to wracamy z Katowic zbasenu,wieczobaczymycolos przyniesie 🙂

majka usneła, polka niebawem wstanie
i na obiad do mamy na knedle

a co do sprzatania to Majka jest spoko, sprzata po sobie, jak np. szafki sapootwierane w kuchni to je pozamyka 🙂 a buty zawze zostawia w przedpokoju
za to dupska wycieraćpo kupie nie chce,ale ostatnio zrobiłam jej pranie mózgu i juz daje :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
Trochę załamałyście mnie osiągnięciami waszych dzieci bo moje obie poprawnie nie liczą ani nie znają liter. Zuzka pomija zawsze 5,6i 7 w liczeniu a Kajcia liczy 2,3,4 start.
Rozpoznają kształty, Zuzka zna kolory a Kajcia tylko rozpoznaje ale nie umie nazwać. Za to śpiwaja skaczą, tańczą, rysują, Kaja jeździ na hulajnodze dla dorosłych a Zuzka właśnie nauczyła się na rowerze na dwóch kółkach. Trochę się za nimi nabiegam ale przy tym splam kalorie. 🙂
Wystawiłam juz parę rzeczy do sprzedania i największy ruch jest wokół ciuchów markowych więc zaczęłam podkreślać to.
Zuzka w poniedziałek do przedszkola idzie po przerwie i teraz będzie w grupie 5 latków bez drzemki więc zaczęła wymyślać, że ona lubi spać w przedszkolu i zaśnie na zajęciach.
Wczoraj się wkurzyłam bo teść zadzwonił do mojego męża i powiedział, żeby zawiózł go do Szczecina bo on się boi tyle kilometrów jechać sam. Najgorsze jest to, ze nie chce powiedzieć po co tam chce jechać a po za tym mąz jest zmuszony pracować całymi dniami a ten odciąga go od pracy. Po powrocie będzie musiał odpocząć bo w sumie tyle godzin będzie za kierownicą. Teść chciał jechać wczoraj i wrócić w niedzielę ale mój mąż się nie zgodził na tyle dni więc jadą dzisiaj o 2 w nocy będa tam ze 2 h i wrócą. Jak ja wymyśliłam wyjazd na kilka godzin na kapielisko to było marnowanie czasu i kasy a nie liczyło się to ze dziewczyny się świetnie bawiły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi tuli, tuli !

JoZo milego latania !
i opowiadaj jak tam nasza Dziewczyneczka w brzuchu 😆

klapi gud lak !

nebbia nie stresuj sie
ostatecznie wszystkie Dzieciaki beda gadac, liczyc, malowac, spiewac, pisac itp itd
prawie wszystkie !
bo ja np mam do dzisiaj problem z tabliczka mnozenia 🙂

chyba jutro idziemy na Latajace Psy na Polach Moko
kto chce z nami ?

od miesiaca mam wysypke na dloni !
ale tylko na 1
i nigdzie wiecej
znika i pojawia sie znowu
jakies czary mary 🤔 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
mała Martynka jest super, ale tylko kiedy ja jestem, bo jak tam byłam to spala. a tak bidulka kolki ma i spac nie moze 🤢
ale pojechalam sobie tez do Tesco i jak to super pochodzic sobie spokojnie po sklepie nie biegając za Iggim, nie spieszac sie nigdzie,kupilam sobie leginsy i sandaly w boti z przeceny, bo w obecnych wstyd mi juz bylo chodzic, a nie dalo sie juz ich doszorowac 😉 jak przyjechalam to maz wlasnie konczyl obiad, pieczone kartofelki z ryba a teraz poszedl do pracy 🙂
pogoda dobijająca, spac mi sie chce a tu jeszcze z jakies 4 h buszowania z mlodym 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatta - a co Ty robiłaś tą ręką.....?
😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜

Nie latałam dzisiaj
za to podglądanie było 😆
Ten lekarz (to mój prowadzący) dalej nie chce stwierdzić płci 🙂
w sumie faktycznie jest jeszcze czas żeby to na pewno można było określić
(miesiąc tremu te rewelacje o dziewczynce sprzedał mi inny lekarz)
Jak mu powiedziałam że i tak wiem że to dziewczyna 😜
to powiedział patrząc w monitor - no dobra, to niech będzie przez najbliższy miesiąc dziewczyna 😁 😁 😁 😁 😁
kolejna wizyta za miesiąc 😆

Dziewczynka czy Chłopiec
ruszało się maleństwo że wow 🤪 🤪 🤪
i wszystko w porządku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
agata pewnie ta reka trzymalas tego duzego, grubego i owlosnioego 🙂

Iskra- szczecin szybciej niz ci sie wydaje
🙂

kolega z pracy zrobil sobie ze mnie łosia i uzywanie mojej osoby do prowazenia wojny podjazdowej z naszym dzialem

wysalam mu maila z nie odpowiednim slowem
ktore mozna bylo zrozumiec dwojako

we wtorek spotkanie z szefowa
ciekawe czy stanie po mojej stronie
czy jest bitcha?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny uszy do góry!!!

wiem wiem jesien idzie i deprecha
jakbym siedziala w domu to bym sie zalamala, dobrze ze na te pare godzin bede wyskakiwac do pracy to psychicznie sobie odpoczne (choc jak mozna odpoczac przy dzieciach z autyzmem i niepelnosprawnoscia to ja nie wiem 🙂 )

ide otworzyc reddsa zurawinowego, zeby wam smutno nie bylo 🙂

jutro jedziemy na urodziny do ciotki i wujka, a ze jedziemy z tesciowa to bedzie zapierdziel przy zmywaku 😜 bo ona zawsze mnie wysyla zeby pomoc, a ja nie bede robic siary przy ludziach i sama juz ide na zmywak 😁

dobrnocka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...