Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej nie doczytałam Was tyle naskrobałyście ale doczytam obiecuje
ostatnio byłam u kolezanki która miała nocnik z fishera i Arus się zauroczył siadał zdejmował papmperaka i sikał a w domu nie chce za żadne skarby więc mamuisa zainwestowała odkupiła nocniczek kibelek i od 3 dni niema w domu pieluch bo sikamy do kibelka jak Isia , która stała sie teraz autorytetem robi wszystko to co ona i z nia ostatnio nawet Iśka sie zapytała czemu to po porostu powiedział jej kocham cie isiu
ale jak mielismy pogrzeb kuzyna to poprosiłam Karolinke swoją cheśnice w ciązy żeby go odebrała z przedszkola wiec poszła a on do pani mowi że ona ma dzidziusia w brzuchu i bedzie miał naimie madzia i on madzie juz kocha (poprostu teraz wszystko co mu się podoba co lubi robic to kocha) ale po drodze Karola pokazała mu motylki jak fruwaja zaczął je gonic a jak uciekły podszedł do niej i z nie pocieszona minką powiedział Karcia kuwa odfrunął więc mamy zaliczone przekleństwo nie reaguje na to ale przeraża mnie fakt że nasze społeczeństwo tak nadużywa wulgaryzmów ja święta tez nie jestem ale nie traktuje tego jako przecinka
musze wam sie jeszcze pochwalic glupota bo w poniedziałek zaczynam nauke w szkole ooooo jakbym za mało miała na głowie zajecia beda w piatek i sobote i stwierdziłam z siostra ze warto skorzystac bo calkowicie płatne przez unie nawet egzamin państwowy a we 2 bedzie nam latwiej i kierunek fajny bo inspektor bhp czyli papierek moze sie przydac
boje sie tego roku Patka ma dalej trudny wiek najgorsze ze nie chce brac leków powinna juz miec załozona pompe a dalej nie ma chodzimy do pani psycholog zeby to jakos rozwiazac a leki przemycam w herbacie co zrobic skoro dorosła pannna jak sama o sobie mowi nie potrafi zrozumiec ze z cukrzyca da sie normalnie zyc
a dodatkowo Isia zmienia szkole stres dla mnie i dla niej ale damy rade
co do osiagniec naukowych Areczka to tez nie ma za wiele jedynie zaczał ślicznie mowic pełnymi zdaniami
wiecie czasami te moje dzieciaki doprowadzaja mnie do białej goraczki haruje dla nich jak dziki wół ale nie wyobrażam sobie bez nich zycia nawet bez tych złosliwości i uszczypliwosci Patki wiem ze jej to przejdzie i na pewno w głebi tego okrytego lodem serducha ona tez mnie kocha
no ale sie rozpisałam
to miłej niedzieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dobry

my nie damy rady do wawy przyjechać
bo już mamy dzień zaplanowany

Agata, oby u LOli to nie była cisza przed burzą!
Albo może po prostu nie będzie zbuntowana 😁

ja biorę X zaraz na spacer
nie chce mi się z nim kisić
chłop jeszcze śpi i mnie już
tym denerwuje

X zrobił pobudkę 5.48 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
no to sie wyspalam 🙂
ostatni dzien przed rokiem szkolnym 😁

ide piec mieso na obiad, ziemniaki juz sie gotuja,, beda kluski śląskie (jezu ostatnio bym je wiecznie zarła 😜)

milej niedzieli, my dzis tez na dozynki, mieszkam w miescie ale peryferiach wiec dozynki tez mam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry
Juz troche lepiej
To nie chodzilo o meza z tym moim smutkiem
Bo wiem ze damy rade wszystko przetrwac
Brak pracy mnie dobija bo marzy mi sie drugie dziecko
Ale z kasa slabo
Lila srednio liczy literki tez srednio
Mowie srednio
Od 4 dni leje na nocnik po 4 miesiacach prob
Ale na dworze nie chce robic ani na kibel bo az sie trzesie wiec na spacerze pielucha
Raz wyszlismy bez pieluchy udalo sie jej nie zsikac ale wysadzic sie nie dala...
No nic milej niedzieli
My dzisiaj samotne bo maz na sluzbie
Ale pogoda srednia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi - kobieto ty dzielna
glowa do gory
nie ma sie czym smutkowac
kazdy ma swoje smutki
kazdy ma swoje problemy

moze ci sie wydawac ze wszyscy inni maja kolorowo
ja np nie mam mieszkania

mieszkam w mieszkaniu po babci ale jest ono przeisane na mojego brata
wiec moze teoretycznie nas wyrzucic z niego z dnia na dzien 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też zmęczona i pełna wrażeń...
laski mogą poświadczyć jakiego mamy "aniołka"
ręce mi normalnie odpadają
tym bardziej że mam je świeżo pogryzione 🤔 🤔 🤔

od jutra zaczynam chodzić na warsztaty
dla rodziców dzieci 2-4 lata
usiądę w pierwszej ławce i napiszę sobie na czole: POMOCY!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a też nie mam mieszkania,tzc mam niby na mnie zapisane ale sami nie mieszkamy 🙂
może egoistycznie ale zawsze sobie powtarza,że inni mają gorzej,nie można się załamywać chociaż często mało co brakuje,chcę widzieć zawsze światełko w tunelu.
Na gryzienie działa moja metoda...drastyczna ale zadziałała od razu.emka ugryzła mnie raz -oddałam jej,może słabo to brzmi i wygląda ale oddałam,poczuła napewno,pozniej ja tylko chciała spróbować było"bo cię też ugryzę"i po problemie,nie pomagało,ze mnie boli,że mi smutno,żebla bla bla,że ją kocham...nica nic jeszcze się nabijała ze mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
podożynkowo 🙂
spotkalam "kochana"szwagierke na parkingu- przyjechali do parku dino u nas w dzielnicy (oczywiscie nie zajrzeli do tesciow bo po co ) powiedzialam jej czesc i tyle, nie mam ochoty z ta idiotka gadac 😜
moj chrzesniak tez debiutuje tyle ze w przedszkolu, boje sie o niego bo on taki zacofany jest jak dla mnie rok do tylu 😞 no ale moze teraz moja siorka przejrzy na oczy, bo co my gadamy to olewa :/
no nic

ide sie miziac z mezem 🤪 🤪 🤪, dawno sie nie mizialismy bo okres mialam 😁


dobranoc 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...