Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
U Gu póki co (odpukać) choroby nie widać 🙂

bunt nadal obecny 😞

byłam na warsztatach - super!
jeszcze kilka spotkań przede mną 😆
btw, polecam:
http://www.pomocrodzicom.pl

gratulacje dla wszystkich dzielnych przedszkolaków i szkolniaków 🤪

Gu też się świetnie spisał po miesięcznej przerwie
No i nie było wtopy sikowej 😆
ciocia Ania mega z Gu dumna, chwaliła go że cały dzień jej pomagał
Chłopak sie stęsknił na maxa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kajcia też już ma pieprzyki i dodatkowo czerwoną plamę na granicy włosów na szyji i też biała plamę na biodrze. Zuzka to w ogóle jest bardzo zpieprzona bo nawet ma na palcach rąk. W sumie tak jak ja. No i ma myszkę na udzie dokładnie w tym samym miejscu jak moja mama i siostra oraz naczyniaka na plecach ale już się jej zmniejszył do wielkości ziarnka piasku.
Zuzka dzisiaj dała popis w domu bo w przedszkolu była bardzo grzeczna (pani ja chwaliła). Ma koleżankę o rok starszą która mieszka obok i całe dnie bawia się jak nie razem na jednym podwórku to przez siatkę. Dzisiaj Martyna przerzuciła jej lalkę do zabawy a ta wzięła długopis i robiła jej "operacje" plastycznie. Martyna się rozpłakała a ja nie wiedziałam co mam zrobić bo nie chciało się to zmyć. Nie wiem chyba będe musiała odkupić jej lalkę. Zuzka wpadła w jakąś histerię i darła sie na cała ulicę. Uciekała z konta. Połozyłam je wcześniej spać i jakoś usnęły i spią oby bez pobudek.
Jeszcze mam jeden problem bo jutro mąż ma kurs do Łodzi. Zastanawiam się czy zostawić Kajcię z babkami i zawiozę Zuzke do przedszkola rowerem. Tylko boje się bo jedna babka potrafi się szarpać z dzieckiem i nie chce żeby jej krzywde zrobiła. Z drugiej strony jak szybko bym jechała to w 40 min bym sie wyrobiła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
Remik po rozpoczęciu roku,zadowolony 🙂
Pani fajowa,taka się wydaje przynajmniej 🙂

cierpliwość to trzeba mieć do dzieci,namoją teraz od niedawna tłumaczenia działają wcześniej nic anic,jeszcze tak jak pisałam,śmiała się ze mnie....
teraz oprócz tego gryzienia,jest w miarę ok,tłumaczę i mówię ze ma wyjść z pokoju jak kopie.

Eh jakoś tak nic się nieche 🙂
odmalowaliśmy pokoje i roboty przy tym,że szok.
Pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
I chyba wracamy do pieluch. Miś w nocy zlał się ponownie mimo ze się przebudził i go wysadziłam.
A przed spaniem jeszcze z nim rozmawiałam i mówił że bedzie pamiętał o wołaniu.
Trzeba bedzie pieluchy kupic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój wkurw sięga zenitu a nie ma jeszcze 10!!
zajefajnie!

więc
Rafał mnie wkurwił bo stwierdził że nie da mi na fryzjera!!
ostatni raz byłam chyba z pół roku temu albo jeszcze wcześniej..
no ale stwierdził, że nie zarabiam to mi się nie należy
jemu to się we łbie pojebała od tych pieniędzy
mam chrzciny 30.09
co jest mi nie na rękę bo (sory) szkoda mi kasy na obce dziecko (rafala siostry ciotecznej)
skoro mnie nie stać na fryzjera...
a to że jakoś sobie dorabiam i głównie zarcie jest kupowane za moje to juz wielce szanowny R nie zauważa!!!
zawsze u nas jest o to kłótnia..zawsze..
ale on jest uparty jak osioł i według niego skoro nie mam etatu
to nie zarabiam...

teraz jeszcze X mnie wkurwił
bo nie słucha się dziś w ogóle
ubrać go to III wojna światowa
ehhh
sił mi brakuje
czuję się sflustrowana
chcialambym od nich wszystkich odpoczac na jakis czas 😠 😠 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

Lilly 🙂
kahna ale swinia
btw tezsię tego boje że jak mi się kasaskonczy to zaczna siekłótnie o pieniadze
zobaczymy ahhhh

majkapłakałana rozstawniuzmamą,aleposzłam ipani dzwoniła że jest spoko i super 🙂
pola ssie jabola 🙂 nagooczywiscie bo tych plam jabłczanych namaczaćmi sę nie chce 🙂

agatta a co jesz na noc, bo zawszejak ja sie dziwnych rzeczy najem tomam ostresny 🙂
podobno duza ilość bananów powoduje tez takie jazdy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kahna a to penis nedzny z Rafała 😠
U nas jeszcze nie było kłótni o to. W każdym razie Sławek nic mi nigdy takiego nie powiedział.
A spróbowałby to od razu bym olała jego rzeczy czyli nie prałabym jego ciuchów, nie gotowałabym obiadu dla niego, zmywanie tez bym okroiła do swoich ubrudzonych talerzy.
Rafał niech doceni to co ma w domu bo zawsze może docenić ktoś inny. O!
Zazwyczaj to ja załuje kasy na rzeczy dla siebie. Zreszta wiecie jak stekałam o fryzjerze a tak naprawde szkoda mi było wydać i ruszyć tyłek. Kiedys Sławek powiedział ze gotowac obiadów nie musze ale byłoby fajnie gdyby jednak obiad był jak wraca z praca. Zdziwił mnie tym wtedy. Ugodowy chłop z niego 😜

Kurier przywiózł nową pościel dla Misia. Zamówiłam mu 2 komplety bo jak zmieniłam mu kołdre na standardowej wielkości to nie miałam poszewek dla niego.
Wybrał sobie którą mam założyć, powiedział ze jest sliczna i bez protestów poszedł spać 🙂
Nowe rzeczy zawsze dobrze na niego działają 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najlepszego dla imieninowej Lili!

Rafał bardzo nieładnie
karny kutas się należy jak nic,
i pewnie zrobiłabym jak Bogusia
niech sam sobie pierze, gotuje i sprząta,
skoro to żadna praca
ech, faceci...

sny, na szczęście ostatnio nie pamiętam
rzadko są miłe, niestety 🥴



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
no to 5 h pracy roku szkolnego 2012/2013 odhaczony

w poniedzialek bedzie przeglad tygodniowy dzieciakow, i tlumow na swietlicy
dzien wtorkowy mam w miare luz, a od 10.30 to juz luz na calosci bo dzieci nie mam, az do 11.45 🙂

Rafał- oj wstydziłbys sie! takie rzeczy wygadywac!!!
porazka

ja mojemu tylko wygaduje o kasie na papierosy, kuzwa paczka dziennie fajek idzie, ale za to kiedys mu powiedzialam ty masz papierosy, a ja moge sobie za te 300zl kupic ubrania, lub pojsc do kosmetyczki, skoro ty przewalasz pieniadze na nalog, to ja mam prawo zadbac o siebie, za tyle kasy O!


pytam sie dzis znajomej w pracy, ktorej syn poszedl wczoraj pierwszy raz do przedszkola, a ma 3 lata
Ja- jak tam Jasiu w przedszkolu?
ona- wiesz jaki zdolny jest?
ja- no prosze
ona- jeden dzień w przedszkolu i już nauczył się pluć, 2 razy mnie opluł jak odbierałam go z przedszkola 🤨

no to sie chlopak nauczyl 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie ja to mu się odgryze przy mamusi albo przy kolegach, że mój "pan" to nawet nie chce mi dać na fryzjera! Dopiero mu w pięty pójdzie a mamusia może zobaczy że synuś nie jest ideałem.
Już nawet nie chodzi o fryzjera bo sama sobie mogę obciąć i ufarbować. Chodzi o podejście.
Przecież służąca to chociaż pensje dostaje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Buziaczki dla Lilusi.
No nawet mój mąż nigdy mi tak nie powiedział, że ja nie pracuje i mi sie nie należy. Jak prosze go o kasę to zazwyczaj daje no chyba że nie ma. Tylko mnie denerwuje ze on kupuje totka za 50 zł, piwo i papierosy a potem nie ma kasy nawet na podstawowe rzeczy. U nas też kłótnie są głównie o pieniądze.
No i tak ja już nie gotuje dla niego bo i tak je na mieście a nie prałam jak mi sie kończył proszek i dopiero jak kupił to miał czyste ciuchy. Tak samo schowałam ostatnia rolkę papieru i szampon. No ale zarobił i już wszystko wróciło na miejsce.
Dzisiaj miał niezły kurs więc jest zadowolony i od razu pojechał na postój taxi by wiecej zarobić.
A ja z kajcia zrobiłysmy kolejne 11 km na rowerze. Pojechałam z nią do US i ZUS-u po zaświadczenia potrzebne do zasiłku wychowawczego.
Pod US siedział na schodach pijaczek a ona do niego się przysiadła i z nim rozmawiała. W ZUS-ie czekała aż pani da jej tez kartkę a ta nie chciała dać wiec zaczęła płakać i połozyła sie na podłodze, więc musiałam ją z tamtąd wynosić wyjąca jak syrena. Parę razy zrzuciła buty z nóg więc musiałysmy wracać i szukać. A i jeszcze w mięsnym wskoczyła za ladę i krzyczała "kurciak". Wzięła szczotkę i zamiatała przed sklepem.
Podrodze wpadłysmy na kawę do pracy mojej mamy i tam całowała się z facetami a oni dawali jej batoniki. Taki mieli z niej ubaw bo ona wogóle sie nie boi i jest taki typ rze wszędzie wlezie jak nie może to przeczołga się albo krzesło podstawi. No a moja mama pracuje w zarządzie cmentarza i widok z okien jest świetny. Kajka weszła na parapet i zobaczyła babkę sprzątająca grób i krzyczała "pani sprzątaj".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Kajcia przebojowa dziewczyna 🙂 Misiek to mega wstydzioch.
Irysek żeby to się dzieciaki uczyły dobrych rzeczy tak szybko jak złych. Ale przynajmniej wiadomo że pojetny uczeń 😜
Idę kawe pić bo dzisiaj zombie jestem.

Wszystkiego naljepszego Liluś

[IMG]http://i50.tinypic.com/2nsyrkj.jpg[/IMG]


Musiałam recznie przepisywać skrót do zdjecia bo coś ostatnio na brzucha wklejać nie mogę. A pisac to dopiera po odświeżeniu strony 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...