Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej
zuzka kilka razy kasłała a potem nic i rano dobrze się czuła więc puściłam ja do przedszkola. W przedszkolu wprowadzili karty i odbija sie ja rano i popołudniu jak w fabryce godzinę przyjścia i wyjścia.
Z Kają też chyba lepjej bo w nocy sie dusiła ale teraz śpi i nie kaszle.
Raz w miesiącu będę miała zajęcia z psychologiem z tego programu odchudzającego i to na godzinę 15 więc nie będe miała z kim zostawić Kajki bo z babkami jest coraz gorzej (jedna zapomina pić i trzeba jej przypominać). Wymysliłam że zaprowadzę ją do przedszkola prywatnego do którego chodzi mój siostrzeniec. Zostanie tam na 1,5h a odbierze ją moja siostra. Jutro porozmawiam z dyrektorka ale panie z przedszkola mówiły że rtaczej nie będzie problemu. Dzisiaj poszłysmy na plac zabaw tego przedszkola a Dawid siedział z boku potem zaczął się bawic z Kajką i juz pod koniec się odzywał do nas (bo w przedszkolu tak sie wstydzi, że nic nie mówi). Panie wołały na obiad a ten mnie za reke złapał i chciał iść ze mną a Kajka podleciała do pani i chciała iść z innymi dziećmi. Powiedziałam, że odprowadzimy go do drzwi a Kajka zamiast sie zatrzymać to wskoczyła do środka tylko powiedziała "pa mama". Weszłam po nią a ona juz siedziała przy stoliku i miała zamiar jeść zupę. Protestowała ale wróciłyśmy do domu. Mysle więc że nie będzie problemu jak ja tam zostawię. Ciekawe ile to będzie kosztować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agatta napisał(a):
LOlka tez czesto mowi, ze z Guciem spotka sie jutro 🙂
a dzisiaj mi powiedziala,
ze wczoraj Ciocia i Wujek skakali na osiolku
pamiec dobra
tylko nie wczoraj
a jakies 2 lub 3 tyg temu 🙂

Jeśli to byłam ja to nie pamiętam ☺️
brawo dla LOlki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
wstalam z bolem glowy
wzielam tabletke zapilam kawa i dostalam pierdolca
umylam okno w kuchni, w lazience i w sieni, powiesilam firanki, wstawilam dwa prania
a po robocie poodkurzalam i pomylam podlogi i nawet umylam kibelek, jeszcze wanna i bedzie miodzio
ibuprom + kawa + okres =mega sprzatanie 😁

no ale wszystko dzieki mezowi ktory zajal sie mlodym 😁

chwila odpoczynku i zabieram sie za prasowanie 🙂

new- a to zle wiesci, niewesolo, moj tata mial 3 lata temu zalamana łękotkę, do dzis utyka, ech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahna ch... im w dupe nie widzą co tracą
ja tak zawsze sobie mówie jak nie dzwonią po kolejnych rozmowach
irysek ty perfekcyjna pani domu jestes
u mnie co tak srednio ze sprzataniem...
odkurzyc ok co drugi dzien ale myc podlogi to tak raczej co 4 dni no chyba ze sie wielki wypadek zdarzy 🙂
no nic dzisiaj padam na pyszczek
jeszcze musze nas spakowac bo jutro jedziemy do tesciow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
troche poczytalam...i najpierw napisze do Morph....
mam cię za twardo stąpającą po ziemii babkę i jezeli ty piszesz ze "tego nie da sie juz niesc" to faktycznie musi być hardcorowo...i nie są to fanaberie...dlatego życzę Ci duzooooo siły, by to przezwycięzyc. i nie mowie ci zebys sie rozwodziła czy nie,ale zebys walczyła... o spokój swoj i babki, a w jaki sposób- sama zdecydujesz....choć czytam, że probowałas już rozmawiać....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...