Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no wlasnie nie wiem co z Sylwkiem
troche rozdarta jestem w tej kwestii
tutaj moglabym LOle z Rodzicami zostawic wiec spoko
tyle, ze 1 stycznia jestesmy umowieni na odbior towaru
i wypadaloby byc
ostatnio o nasze zamowiony towar konkurencja bila sie u producenta
masakra jakas
nigdy bym nie powiedziala, ze normalni ludzie moga sie tak zachowywac ...
wiec nie wiem jeszcze jak to bedzie,
choc profesjonalizm wymagalby zeby byc
wiec pewnie bedziemy
a wtedy na Sylwka chyba zostaniemy w chacie 😞
bo juz wszyscy maja jakies plany ...
nie chcialabym tez zeby K sam jezdzil
e szkoda gadac 🙂

bogusiu wspolczuje Wam tego ostrego chorowania 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć
Ślicznie Lola śpiewa. Dzisiaj chciałam nagrać akurat jak śpiewa ale zanim pokasowałam zdjęcia bo brak miejsca w tel to artystka się znudziła i uciekła.
Moja spiewaczka to raczej wykonuje arie 😁 no ale zawsze sie ukłoni i dziękuje.
Dostały pod choinke tyle zabawek, że w pokoju sie na pewno to wszystko nie zmieści więc dosytały tez nowy pokój do zabaw. Antresola była zagrodzona bramką bo niestety w naszym mieszkaniu zmiesciły sie bardzo strome schody. Teraz śmigaja po nich ale chyba same się boją i po woli schodzą. Raz Kaja chciała skoczyć w moje ręce gdy stałam na dole.
Jeszcze czekamy na zwrot kasy za tableta dla dzieci. ciekawe czy sprzedawca będzie uczciwy.
Idziemy na sylwestra 🙂 Pierwszy raz odkąd jesteśmy małżeństwem. No nic wielkiego bo u kolegi w domu (będzie 6 par). Mój mąż zawsze jeżdziła w sylwestra bo to najlepszy zarobek dla taxsówkarza ale kiedys przyjeżdżał na 24 a ostatnio dopiero rano. Zawsze siedziałam sama przed TV. Teraz moja mama zajmie sie dziewczynami bo moi tesciowie mieli przyjechac ale mama stwierdziła, że juz woli sama siedziec z dziewczynami a nie niańczyć jeszcze teściów. Tylko jest warunek że mamy wrócić najpóźniej o 1.
Siedzę teraz w necie i szukam pomysłu na żarcie bo każdy ma przynieść coś i butelkę wódki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
Mis noc przespał spokojnie - jakoś szybko ozdrowiał.
Ja w nocy to myslałam ze umre. Raz gorąco raz zimno. Spociłam się jak szczur wyscigowy. Musze się isc wykąpać. Ale ogólknie to mi chyba odpuszciło.
Sławek jeszcze umiera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
jest sobota i co??

Iggi chory 😮 🤢 😠 😠

wkurw wkurw
rano jeszcze bylo spoko, ale tak o 10 jak nie zaczne kaszlec, szklane oczy, sniadania prawie nie zjadl, i o 11 oswiadczyl ze idzie spac, bo jest chory, ja w tym czasie odkurzalam, a on zasnal, goraczki brak, ale dalam mu lipomal profilaktycznie, drosetux i wit C i teraz moj bidul spi, a ja w tym czasie pomylam podlogi, zupe gotuje, pranie sie pierze, jeszcze mialam poprasowac, ale taaaaaaaak mi sie nie chce

o 19 maja wpasc do nas znajomi, kumpela cieżarówka 😁. ale zobaczymy jak mlody bedzie po poludniu wygladal, najwyzej odwolam wizyte, bo co to za ploty z dzieckiem maruda.

w pon pewnie lekarz 😠, kuzwa, czy ta choroba nie moze przychodzic np. w czwartek, piatek?? zawsze w weekend, kiedy to nie ma naszego lekarza, a na dyzur nie chce jechac, bo tam sa doktorzy od siedmiu bolesci 🤢

no nic milego dnia!
p.s tesciowa ma grype, tesciu cos sobie w nadgarstek zrobil, no po prostu szpital w domu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...