Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja proponuje zlot od piątku, bo co to za zlot od soboty, jak i tak na pare godzin bedzie nas mniej przez koncert, to nie nagadamy 😉
sztunia to pojedziemy razem 😉
ja sie zamienie na rano to bym w pracy byla do 12tej 😉

Lilka fajowa babula 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
Od której będziecie na tym koncercie? Tak myślałam jak tu zrobić żeby z też sie z wami choćby zobaczyć. W moim przypadku nocowanie odpada. Może jak Jozo wpadnę przed koncertem i może dziewczyny które nie idą na B. zabiorę do siebie to zrobimy sobie grila.
Teściowie obrazili się na moich rodziców 2 tyg temu bo mój ojciec przyczepił się do mojego męża. Teściowie przyjeżdżaja do nas co 2 tydzień na 2h i spadaja do domu. Jutro przypada sobota odwiedzin i co sie stało. Zadzwonili do nas ze zapraszaja na obiad. Od marca zeszłego roku to będzie 3 raz jak do nich pojedziemy. Zreszta nie lubię tego bo mają amstafa i musimy siedziec w jednym pokoju bo boje się o dziewczyny a Kajka tylko usłyszy jego pazury stukajace o panele to juz płacze.
Teściowa dzwoni do nas już chyba z 4 raz z pytaniem o obiad- czy z makaronem czy ryzem, czy ogórki czy sałata itp. Ja miałam zabrać ze soba swój obiad ale zjem to mieso smazone na smalcu-poświęce się.
Może udam się wtedy wyrwać bez dziewczyn do selgrosa (nie wiem czy tam dzieci wpuszczają) po ta lalkę monster high bo są po 73 zł a na allegro najtansza 116. To by był pierwszy raz z dziadkami sam na sam.
Mój maż liczy że podaruja mi kasę na urodziny. A ja dzisiaj zamiast toru upiekłam pizze na spodzie pełnoziarnistym. Dziewczyny jak zwykle chętnie pomagały. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

My napewno od soboty z koleżanką,pojedziemy tym o 7 rano ze Szczecina.
Czy mojemu młodszemu dziecku kiedys przejdzie katar????????????/już wszytsko próbowałam stosowac ,no nic nie działa! nic!
Dziś się wystraszyłam,bo szedł za mna jakiś zboczeniec i sapał i sapał ,dobrze,że wkoncu go zgubiłam,jakos szybciej szłam i wreszcie przeszłam przez jezdnie a on dochodził do niej i póżniej musiał czekać az autobusy przejada....ja do klatki szybko a pozniej sie okazało,że....policja szuka gościa ,który uciekł z psychiatryka...niewiem czy tego?ale cholera wie..
Jutro balety z dziewczynami 🙂 ale fajnie!
Ze smutnych wiadomości,mama mnie dalej nie poznaje,tzc nie chce mnie poznawac.... 😞


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iskra a próbowałaś inhalacji.
Miś już prawie wolny od kataru a miał mega smary - zaczeło mu się w poniedziałek a dzisiaj prawie koniec.
Normalnie kocham nebulizator 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 🙂

ej no, ja tez chce na grilla do nebbi ! 🤪

kahna ja bym bardzo chetnie zostala z Wami na noc z piatku na sobote
w sobote pojade do domu ( bo mam gosci - Brat )
pozniej oczywiscie koncert
po koncercie wracam na chate zeby chociaz jakis wieczor z Bratem spedzic
bo Oni tez chyba w niedziele juz wracaja do Sopotu
a wiec z piatku na sobote spalabym z Wami
a nastepna noc zwolnie lozko dla kogos kto przyjedzie w sobote
( chyba Iskra z kumpelka )

zreszta dzisiaj ustale wszystko z nasza organizatorka klapi 🙂
bo sie widzimy

dopiero wstalam
nie kojarze jeszcze dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
good morning my sweethearts 🙂
chyba dobrze napisalam
jestem zalamana ile zapomniałam z angielskiego 😞
noc w miare
cos mi sie z zatokami chyba dzieje
cale czolo mnie boli boki twarzy i okolice nosa
smarkam czyms na wyglad gili ropy i krwi
sorry za szczególy 😞
maz ma tydzien wolnego wypedzili go na zalegly urlop nagrodowy
tez popatrze na pokoje ostatnio chyba dobrze znalazłam co????wszystkim pasowalo 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AGATA NIE WIEM nic nie moge powiedziec
ale trzeba cos juz szukac bo zaraz bedzie wszystko zajete
taka strone znalazlam
cena na zielono jest cena za cały weekend za wszystkie osoby
http://www.booking.com/searchresults.pl.html?aid=311264;label=warsaw-eOgb9dGP5w78PKn6eMNnVAS14905426843%3Apl%3Ata%3Ap1400%3Ap2%3Aac%3Aap1t1%3Aneg;sid=f288d7075af5d49af2359005cd81c3ae;dcid=1;checkin_monthday=24;checkin_year_month=2013-5;checkout_monthday=26;checkout_year_month=2013-5;city=-534433;class_interval=1;csflt=%7B%7D;radius=0;review_score_group=empty;score_min=0;ssb=empty;order=price_for_group
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...