Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej
u mnie słonce było ale się zmyło 😞
kalpi gartulacje, a kto Cię oceniał? wyniki z pracy i przełożony, czy ludzie współpracujacy też
bo my mamy dwie ankiety, od rpzełozonego i ludzi, i jak ja miałam z ludzi, to kiero mi powiedział, ze zadziwiająco mnie wsyztscy lubią, bo dawno takiej oceny nie było hahahhaha

jest ciulo- czyli fajnie po hiszp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja czekam na deszcz, bo tak mnie muli ze szok
a nie moge pojsc spac, bo za godzine mam spotkanie komisji obwodowej, myslalam ze wczesniej pojade na miesne zakupy, ale mlody cosik nie chce spac, wiec pewnie pojedziemy po spotkaniu .

p.s. u nas w szkole tez wirus rota aktywny ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
spotkanie komisji trwalo az 15 min ale dopiero 20 min temu wrocilam z zakupow
jeszcze szkolenie 1.5h w poniedzialek, w przyszla sobote oplakatowanie,przygotowanie kart wyborczych, a w niedziele o 6 zaczynają sie wybory, zajebiscie ze nas jest tylko 5 w komisji i musimy dluzej byc na wyborach
padam
a chce dzis zrobic biszkopt na tort, ale chyba zrobie jutro

chce spac 😜
taaa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc
My dzisiaj znowu u dentysty zostawilismy 220 bo Zuzks chce robic po dwa zeby na raz i dzisiaj nie wytrzymala i poprosila o znieczulenie. Martwie sie bo od 17 jeszcze jej nie odpuscilo. Podobno jak ma wolniejszy metabolizm to to wolniej dziala. Zuzka chyba ma taki bo kupy robi co 3 dni.
No ale jestem tak dumna ze nie uvieka z fotela nie placze i chce chodzic do dentysty.
Kazala sie zapisywac po 2 razy w tyg po dwa zeby. Zostal tylko jeden do roboty i 3 do zabexpieczenia.
Ja nie robie tortu dla Kajki bo nikogo nie zaprosilam na urodziny. Moze jak zrobi sie cieplej urzadze dziewczynom razem impreze bo Zuzka w swoje urodzony bedzie z dziadkami nad morzem.
Zuzka odlicza dni do soboty. Jozo chyba wiem gdzie ta sala zabaw bo kiedys na rowerze jedzilam tamtedy do kaflanda. Tylko czy dobrze pamietam ze impreza jest na 11? Moze w razie czego napisz mi swój nr tel. Zaczepie cie na fb to nie bedziesz musiala podawac go na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiem jedno jutro o 9 dowiem sie czy mlody zostanie przedszkolakiem
a po pracy mam zapierdziel
w sobote urodziny mlodego
w niedziele urodziny siorki

kiedy sobie odpoczne?
wiem w grobie 😜

dzielna Zuzka- też taka jestem, jęsli się da to chce mieć coś z głowy szybko 😉

zatem kolorowych, upojnych snow!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...