Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
oglaszam ze remont dwoch pokoi skonczony- nie liczac polozenia 7 sztuk paneli bo nam brakło 😜 a jutro przyjada listwy, a jutro tez jedziemy kupic meble czy ktos moze mi przyjechac i skrecic je?? plisss 😜

mlody nie moze doczekac sie swojego pokoju, jutro juz bedzie w nim spal, bo nasz pokoj ktory zajmowalismy przez 3 tyg musimy doszczetnie oproznic, bo od piatku zaczynamy remont ostatniego 😉

i znow powtorka z rozrywki, ale licze ze gora 10 dni i bedzie po sprawie 😉

padam na pysk

klapi ile dalas za okulary dla Hani?

dobranocka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kiedyś usłyszałam informację, że we wszystkich okularach w sprzedaży musi być filtr przeciwsłoneczny (inaczej nie zostają dopuszczone)
więc pomyślałam sobie (wierząc w przepisy i kontrole) że nie ma potrzeby przepłacać
i kupilismy Gu jakąś taniochę w pierwszym lepszym sklepie
A niedawno usłyszałam w śniadaniowej eksperta, mówiącego że robią kontrolę okularów i że wiele tych ze sklepów wcale nie ma filtrów!, mimo naklejek.
I żeby dzieciakom kupować u optyka, ceny od 100 zł.
Myślę że uvex to jednak marka i nie powinni oszukiwać, więc Klapi - kupiliście w okazyjnie niskiej cenie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
Za tyle może bym sobie sama kupiła.
Chciałam mu kupić typowo dziecięce to okazało się że za małe. Mis ma łeb jak stodoła 😮
Moje są na szerokość dobre na niego.
Jedziemy dzisiaj wybierac farby do pokoju Misiowi i sobie. Do kuchni już jest. Sławek stwierdził ze jak mamy upusty to kupi wymieszaną i nie bedzie kombinował z pigmentem. Malowanie też pójdzie szybko bo zainwestował w maszyne do malowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Dzisiaj organizowalam basen na podworku dla dziewczyn i synka kolezanki. Bawili sie i nagle zuzka sie zle poczula potem miala bole brzucha i goraczke. Chlodxilosmy ja w wannie myslalam ze przysypia po wyjsciu z wanny na naszym lozku. Niby ruszala reka ale patrzyla w jeden punkt i nie odpowiadala na pytania. Zaczela siniec i juz wiedzialam ze to drgawki. Miala tylko usztywnienie ciala slinotok i przestala oddychac na 30 sekund. Wezwalismy karetke sle stwierdzili ze juz wszystko ok i wszystko dobrze robilismy i nie spotkali sie jeszcze z tak przygotowanymi rodzicami. Teraz znowu rosla jej temp. A po podaniu czopka spadla w ciagu 30 min.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedna Zuzka. Może to od słońca?
Oby się więcej nie powtórzyło.

Farby mamy wybrane. W sobote Sławek ma odebrać.
Meble dla Misia też wybrałam. Jeszcze na komode musze Sławka naciągnąć do kompletu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Raczej nie od słońca bo już wczoraj narzekała na brzuch jak zjadła sporo malin nieumytych.
A że u nas jest strasznie duszności bo na poddaszu blachadachu oddaje ciepło to organizmie wytrzymał. Dobrze jesteśmy w domu. Martwię się bo ona śpi już 4 h. No ale ten lek na drogówki to psychotropowe na uspokojenie. Czeka mnie noc przy łóżku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nebbia
MASAKRA
Ja bym juzumarla z nerowo

Dyrektor pochwalil
Dyrka pochwalila
Projekt zakonczony sukcesem

U mnie w biurze szal na diete
Jest firma ktora przywozi ci rano zarcie na caly dzien
Do wyboru dieta 1000, 1200, 1500, 2000 kalori, antycelitisowa itp
W zasadzie nie wychodzi tak duzo
Bo itak juz nic potem sobie nie kupijesz
Posilki ladne, zdrowe, pyszne
Po tunrzji ja tez sobie chyba na tym pozyje z miesiac
Jak narazie 4 kg za duzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nebbia- niech to szlag a ostanio wspominalas ze juz zuzka nie ma drgawek, podziwiam cie, ja w sumie tez jestem przygotowana na drgawki ze wzgledu na siostre mą, ale u wlasnego dziecka to wiadomo wieksz stres.

meble kupione 🤪, poza witrynka ktora trzeba przywiezc wiekszym autem 😉
meble do Igora tez juz dzis byly wiec teraz czas na skrecanie, bleh ale juz szwagra na sobote zamowilam 😉 (tego fajnego rzecz jasna 😜)

szukam łózka małżeńskiego, ktoś ma jakieś namiary, porządne łózko musi być, rama i stelaż, a wszystko takie dupiate, nasze łózko po 4 latach sie rozpadło wiec szukam czegos na dłuuuzej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
irysek ja kupilam w bodzio meble łozko sypialniane
mi na nim wygodnie wszystko ok
mam pojemnik pod spodem wiec wkladam tam sezonowe rzeczy i mam wiecej miejsca w szafie
u mnie nudy wypchali mnie na wolne bo musze wykorzystac urlop ze stazu
do jutra siedze w domu i jeszcze 5 dni zaleglego mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O 20 miała ponad 39 stopni i normalnie sie bawila a jak tylko zakonczylam jej mierzenie to zaczely sie dreszcze i dzievko lejace sie.
Dzwonilam do nsszego pediatry ale nie odbirrala. Nie wiem czy isc do lekarza bo co mi poradzi.
Siostrzeniec w poniedxislek mial tskie temp do 40 stopni. Nie ma innych objaeow tylko goravzka przez dobe. Chodza prywatnie do lekarza i tam zlecili roznr badania i wyszly jemu bardzo kiepsko badania z krwi. Dzisiaj mial powtorzone i jutro dr za decyduje czy ma brac antybiotyk. Pewnie Zuzka sie od niego zarazila.
W sumie juz przywyklam do widoku drgawek bo Ksjcia miala 5 razy a Zuzka 7 bo kiedys miala nastepne po 15 min. Za kazdym razem wyglsdajs troche insczej i trzebs pamietsc czy drgalo cialo czy byla usztywniona czy jedna strona jakos inacxej sie zachowywala i wtedy strasznie dluzy sie czas bo czeka sie az zlapie oddech a dxisisj sie tak slinila ze ta wydzielina jej przeszkadzala nabrac powietrza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nebia - masakra
współczuję bardzo tego strachu
mam nadzieje ze dzisiaj juz wszystko ok

dziewczyny
BARDZO prosze o kciuki
dzisiaj - żeby samolot sie nie rozbił (naprawdę się boję latać, wiem, że to najbezpieczniejszy srodek lokomocji itd ale i tak stres, mega poczucie braku kontroli a tego nie lubię...)
jutro - żebym dała rade na egzaminie(wiem że nie zdążyłam sie przygotować, wiedzę mam bardzo powierzchowną i wielu zagadnień nawet nie tknęłam; liczę na inteligencję 😉 i trafność strzałów 😜 )
pojutrze - samolot j.w.

No i żebym nie umarła z tęsknoty (lecę sama) 😞 😞 😞
i żeby mi cycków nie rozsadziło 😎

Kocham Was
zajrzę jak wrócę
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha

nebbia jak Zuza??

biedna Lola dobrze ze juz lepiej

czekam nadal na kuriera z listwami przypodlogowymi, wrrrr od wczoraj bleh

za JoZo trzymam kciuki skrecajac meble! bedzie dobrze!

komar tak mi pozarl Igora ze masakra ma chyba z 20 ukąszeń na ciele a zaczelismy dzien od 5.30 bo moje dziecko wczoraj padlo bez kąpieli (nie liczac 2 razy basenu 😜 ) i bez kolacji przed 20ta.

milego dnia, u nas pochmurno, chyba bedzie burza.

klapi jak znajde czas i zgram zdjecia to wrzuce fotki jak juz wszystko bedzie gotowe po twoich wczasach 😉

moj chlop jedzie na weekend do Krakowa za 3 tyg, odwet za Warszawe mi robi, ale luz, ja moge to on tez 😜
ja wtedy jade na wies 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...