Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ami wiesz co ja miałam duzy w 1 ciazy i wiedziałam,że teraz też duży będę miała 🙂
mam tylko 2 zdjecia z poprzedniej ciaży ale nie mogę płyty znależć 😞
teraz powiedziałam,ze będę sobie robiła foty na każdym kroku 😁 😁
mam nadzieję,że moja panna nie będzie ważyła tyle co jej brat 4770 lub wiecej bo mówią ,ze w 2 ciąży często dzieci rodzą się większe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kiedyś rodzice nie pozwalali mi mieć psa, ale teraz żeby nie wiem co, to nie wyobrażam sobie życia bez jakiegoś psiura w domu. Zawsze będzie u mnie pies i to ze schroniska. Duży, mały - to zależeć będzie od warunków, w których będę mieszkać.
Pipka miała być mniejsza ale nie wyszło - była najmniejszym psem w schronisku w danym momencie 🙂
Powiem Wam, ze moze to i obowiązek, ale to co otrzymuję wzamian rekompensuje wszystko. Te oczy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia, jeśli to labrador, to mam takiego sąsiada, który tak nasrywa ze strachu przed moją Pipą, ze śmiejemy się z sąsiadami przy każdym spotkaniu.
No bo, jak tu nie pękać ze smiechu, jak się widzi coś takiego: [img size=359]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/nex2.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki uwazajcie na pieski przy dzieciach,moze mi sie trafił taki pies ,ale on nigdy wczesniej nikogo nie ugryzł,nie był agresywny,a jak remiczek miał 1,5 roczku i nauczył sie otwierac drzwi ,poszedł do psa,chciał sie przytulić,robił to wczesniej,nie bił go nigdy,zawsze pod moim okiem,a ty traf chciał,ze niedopilnowałam,ugryzł go w policzek,niedaleko oka,miał 4 szwy na policzku 😞nie macie pojęcia jak ja sie pbwiniałam,jak on cierpiał biedaczek mały,pozniej na zdjecie tych szwów jeżdziliśmy na lasery,dziś trzeba sie mocno przyjzec by zobaczyc blizne 🙂)
Wiem,,że tomoja wina,nie psa,ja powinnam upilnowac małego 😞(do dziś mam wyrzuty ,a remik nie pamieta 🙂)i dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pipka ma jakieś skrzywienie psychiczne i już nic z tym nie zrobię.
Kocha ludzi ale nienawidzi psów i najeżdża na każdego, czy to york czy wyżeł, ale jak się już któryś wkurzy i szczeknie na nią to tak spierdziela do mamusi i to z takim rozpaczliwym szczekiem, że aż wstyd bierze :laugh: :laugh:
Ma taki nawyk ze schroniska, widocznie sporo przeszła zanim do mnie trafiła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie, ja się trochę obawiam bo rozpieściłam sukę do granic możliwości i na pewno nie obejdzie się bez komplkacji.
Na pewno będzie zazdrosna i nieszczęsliwa, jak się dziecko urodzi. Jestem tego świadoma, ale wszystko wyjdzie w praniu.
Moi rodzice musiali pozbyć sie suki, jak ja się urodziłam bo skakała do łóżeczka i wózka z czerwonymi ślepiami - tak jej zawadzałam 😞
Mam nadzieję, ze jakoś sobie poradzimy i Pipka będzie w końcu największą "ochroniarą" bobika .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ami brawo! piękny brzuszek 🙂 i fajny gremlinek 🙂

Sztunia kilogramami się za bardzo nie przejmuj, ważne, żeby dzidzia zdrowo rosła 🙂

iskierko ładna bluzeczka, a pod bluzeczką brzuszek też śliczny 🙂

Anka Ty farciaro 😉 hahaha świetna fota...

moniadad duży i fajny 🙂 to na spacerze jesteście Piękna i Bestia 😉

labradory są przekochane do dzieci podobno 🙂
ale pies jak każdy człowiek też czasem może mieć gorszy dzień...może go coś zaboleć... 🙂

przemokłam do suchej nitki a tu kolejne wyjście mi się szykuje...oj, żebym się tylko nie przeziębiła od tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...