Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hejo
wróciłam do domu, steskniona na maxa za dzieciakami
trzy kg mnie mniej tyle stresu przeżyłam, robiąc zdjecia do tvp ale szczescie teraz tylko dłubanie na komnpie, ale jak o tym pomysle to nadal chce mi się srać :P

dzieci me zdrowe
kot wykapany
mąż bzyknięty
wiec jest super
aaaaa i mam żonkile piekne na stole 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aloha
Sztuniek gratulacje, super ze ci sie marzenia spełniają 😉

ja chcialam przetrzymac mlodego czw i pt w domu zeby mu troche kaszel zelzał, a tu moj genialny mąż dzis wyslal go do przedszkola 😉

ja mam nowa fryz i nie strasze odrostami

musze jutro wygladac bosko, bo urodziny tescia sa, a moj "ukochany szwagier" znowu miesza w naszej rodzinie, normalnie z nim na ksiezyc 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
Misiek znów chory. Całe 2 tygodnie zdrowia 😠
Bankomaty w mieście padły i nie mam grosza w portfelu.
Bojler nam strzelił i nie ma ciepłej wody.
No ciekawe co jeszcze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć.
Nie odzywam się bo mam tu słaby zasięg netu. Jesteśmy bardzo zadowolone z tego senatorium. Dziewczyny padają mi wieczorem bo rano mamy zabiegi a po obiedzie łazimy po górach. Kajka daje nawet radę a jak już bardzo bolą nogi to jest noszona przez jednego z tatusiów 😉. Jedynie jedzenie jest nie za dobre i muszę kupować wędlinę i dziewczyny na noc jedzą więcej ode mnie. Porcje dla rodziców na stołówce róznią się tym że dostaje jedną kulkę ziemniaków więcej.
Dzisiaj bylismy na wycieczce w hucie szkła a jutro będzie zabawa z tańcami dla dzieci.
Wszyscy wyjeżdżają na święta wiec nie wiem czy mam siedziec do 23 czy tez jechać. Jutro rozejrzeć się za tortem dla Kajci by zamówić na niedzielę.
Kajka wczoraj w nocy mi kasłała ale dzisiaj lekarza przepisał jej syropy i na razie cisza więc mam nadzieje ze nic sie nie rozwinie.
Tak się złozyło, że dziewczyny zaprzyjaźniły sie z dziećmi które są z tatusiami więc na razie ja nie mam koleżanek tylko kolegów. Z jednym nawet wieczorami pijemy sobie piwo ale w weekend dojedzie do niego zona więc nie wiem czy tak chętnie będą z nami spędzać tu czas 😉.
Jest nawet przedszkole i dzieci można posyłać od 10-13 i13:30-16:00 ale rano są zabiegi a po obiedzie szkoda zeby siedziały w budynku więc mam tylko wolne od 11:30 do 12:15. Pogoda ma się popsuć więc może dłużej będę z tego korzystała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
Morphi naprawdę musisz zazdrościć skoro się zdublowało 😜
Pogoda się popsuła.
Ale od wczoraj mam ciepłą wodę 😎
Zaraz jadę po Miska.
Znalazłam rano u niego kleszcza 😮 Albo gdzies do prania się przyczepił jak schło na dworze albo wczoraj jak się bawił na podwórku.
Czyli wysyp się zaczął. Musze cos w aptece poszukać - może jest cos odstraszającego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...