Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Agatta moje też cichutkie od rana i też mam stresa a USG mam w środę 🙂 ale za to jak tatuś w nocy wrócił i tylko położył ręke na brzuszku to maluszek tak skakał radośnie aż się śmiałam z tego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

mi się bobas kręci na całego pomimo tego że dużo dziś się ruszam w pracy - pewnie dlatego że się słodkiego nawcinałam. i diabli wzięli pilnowanie tego co jem.
Brzuch mnie rozbolał trzeba chyba usiąść na chwilę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajnie macie z tymi kopniakami, ja dostaje ostrego szturchańca jak woda podczas kąpieli jest za gorąca. Ilona nie wiedziałam, że zgaga ma coś wspólnego z owłosieniem (ja mam ostatnio dosyć często, czy to oznacza, że będę miała afrobobasa? 😜).
Napiszcie, co myślicie o tym, żeby zamiast kursu w szkole rodzenia zaoszczędzone pieniążki przeznaczyć na sprawdzoną położną (ja myślę o swojej ginekolog prowadzącej), a te oddychania, ćwiczenia itp podszkolić za pomocą internetu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... moze Dzieciaczki juz siedza cichutko bo wiedza, ze w srode i czwartek bedzie podgladanie 😉

... a wczoraj kumpelka mnie zestresowala ( to w kontekscie znajomosci plci dziecka ) ... bo opowiadala mi, ze jakas jej znajoma dowiedziala sie na USG polowkowym, ze bedzie miala coreczke i tak sie na to nastawila, ze zaraz po porodzie gdy lekarze powiedzieli jej, ze ma pieknego syna ... ona w jakims szoku poporodowym wpadla w szal, dostala histerii, ze jej dziecko podmienili, zeskoczyla z tego lozka porodowego i zaczela sie szarpac z pielegniarkami ... nie wiem czy to prawda czy taka sobie tam opowiesc jakich tysiace ludzie wymyslaja, ale moja kumpelka przez to stwierdzila, ze nie chce wczesniej znac plci dziecka i woli dowiedziec sie dopiero na porodowce ...

ja juz sie nie moge doczekac do czwartku ( moze poznam plec 🤪 ), ale rzeczywiscie historia niezbyt fajna ...

mam nadzieje, ze Was nie przerazilam ...
jesli tak to przepraszam - nie to bylo moja intencja 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morphinum uwierz mi że jak już poczujesz bóle i zaczniesz rodzić to szlak weźmie naukę oddychania 🙂 Prędzej zaczniesz się drzeć kogo masz dzisiaj zabić 🙂 i błagać na kolanach o znieczulenie 🙂

Agatta ja ta w te chore historyjki nie wierzę...nawet jeśli coś takiego było to co się będę stresować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... ja tez stwierdzilam, ze albo miala badanie robione na jakims USG do dupy, albo lekarz byl jakis niekompetentny ... jak rozmawialam kiedys o tym z moim Ginem to mowil, ze jesli sprzet i lekarz jest dobry ( fajnie gdyby byl specjalizujacy sie w tym ) to takie ryzyko jest minimalne ... wlasciwie zadne ... a czasami tak wyraznie widac siusiaka lub cipke :P , ze juz w ogole nie ma watpliwosci ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morphinum a co masz za stwory?? To chyba ta pora bo moja mała urządza polowanie z łóżka na drugą troche większą a Billy na nie szczeka żeby się uspokoiły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja jutro mam wizytę teściów i dzisiaj muszę zacząć już coś pichcić. Gdyby jeszcze nie to przeziębienie to pewnie by mi się chciało, ale tak nie mam wogóle natchnienia.
Jeszcze jutro zakupy w poszukiwaniu stołu kuchennego nas czekają żebyśmy na święta mieli na czym Wigilię zjeść 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilona ja się obawiam, że mojego będzie trzeba z podłogi zeskrobywać. Poszedł kiedyś ze mną do dentysty, bo miałam okropne zapalenie zęba, dostał zimnych potów i wyszedł blady jak ściana :laugh: Profilaktycznie zakupie mu zatyczki do uszu, głos mam donośny i obawiam się, że sama jeszcze nie poznałam jego możliwości 🙂
Naszło mnie na bronisława- Zdrowie Wasze i Maluszków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...