Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej dziewczyny

Widzę, że wesoło od rana 🙂

Foteczki wszystkie śliczne!

Klapoucha - jeśli mogę się wypowiedzieć, Brzydki sto razy lepiej wygląda bez brody 🙂 Jednak są różne gusta :P
A Tobie super jest w blond.

Ja cierpię ostatnio na bezsenność... Coś okropnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
malpa jest dobra 🙂
Fajnie, bo se humor poprawilam. wczoraj sie dowiedzialam, ze moj byly szef (czyt. kutas) zwodzil mnie ladnych pare miesiecy z macierzynskim. wszystko mialo byc gotowe, wyslane, choc sie wykrecal strasznie i twierdzil ze bez sensu skladac papiery, a wczoraj jak dzwonilismy do biura z pytaniem o moja sprawe to kobita stwierdzila, ze zadnego zgloszenia na moje nazwisko nie bylo!!!! Kutas sie boi, bo jak dla niego pracowalam to mnie nie ubezpieczyl i juz mu przyszla kara do zaplaty za kumpele, jakies 3 tys euro. Ale to moje pieniadze, ktore mi sie naleza, wiec chyba powinnam walczyc, nie sadzicie? Dzis do niega jade, czuje ze bedzie ostro...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi juz cos wrzucam na szybko 🙂

A odnosnie macierzynskiego, to osoba, ktora mi doradzala zlozenie papierow powiedziala, ze przy bliznietach mam szanse na macierzynski w sumie za 4 mies siegajace nawet do 4 tys euro. Na tyle nawet nie licze, ale chocby i polowa z tego to i tak kupa kasy. ale kto wie jak bedzie/by bylo...

elkka tak , nosze blizniaczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...