Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj to było wyjątkowo gorąco w pociągu bo taki ścisk był. Jeszcze trochę ciaśniej by było i poród murowany. Masakra. Muszę się w środę poskarżyć ginowi i to bardzo hehe A wczoraj rano jak podniosłam brzuch z łóżka to mi taka gula wielka na brzuchu wyskoczyła że aż trochę bolało. Wyglądało to jakby mi się brzuch do góry podniósł. Miałam już tak kilka razy. To te skurcze czy dzidziol się przesunął?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
iskierka trzymaj sie dzielnie i emilka tez, jeszcze nie pora wychodzic z ciepelka 🙂

ja bylam w pracy swej wpadlam ma chwile wyszlam po ponad godzinie, bo wszyscy musza skomentowac moj brzuch, smiac mi sie chce, bo jedni mowia- no w koncu cos widac, a drudzy, o boze ja mialam taki brzuch w 5 miesiacu, a jak im mowie ze mam 12 kg na plusie to sie dziwia 🙂

dzisiaj jedziemy z moim na zakupy remontowo dzieciowe- o ile mi wyplate przesla na konto :P

nie widzielismy sie 3 dni, oj sie bedzie dzialo, bo ostatnio nic sie nie dzialo od tygodnia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wykorzystam moment że męża nie ma w domu i spróbuję dokonać zabiegów kosmetycznych na niektórych częściach ciała ☺️
żeby tylko sąsiedzi nie pomyśleli, że jakiś wieloryb się w wannie topi :P

do spisania później..no i oczywiście buziaki dla Iskierki i Emilki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bogusia23 napisał:
Kiepsko mi się śpi od łądnych paru dni. Dzisiaj to mnie kopniaki w wątrobe budziły kilkakrotnie. Ten mały tatuśko chce mnie wykończyć hehe 😉


mnie wczoraj maly siedzial na watrobie, jejku jak mi bylo zle, na szczescie dzis inaczej sie ulozyl 😁

no dobra lece lepic pierogi kto chce??

beda z serem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi się uda do babci dojechać w końcu to kupię sobie piżamki do szpitala. Ze dwie koszule takie na straty, jedną porządniejszą albo piżamasa. W domu mam taką okropną piżamę rozmiar XXL więc będzie już jedna akurat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje się 😉

Iskierka trzymaj się dzielnie...trzymamy kciuki

Relacja z wyjazdu do smyka we WRO...nic nie było piszczało i wiało bidą koniec wyprzedaży ale za to w Legnicy jest 😉 więc się wybiorę.

Chciałam kupić płaszcz na wyprzedaży i dupa nic z tego musiałam zamówić na allegro typowo ciążowy bo w tych to się dopiąć nie mogłam a jak się dopięłam to były mega szerokie w ramionach...ach uroki ciąży.
Postanowienie od dziś więcej warzyw mniej tłustego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bogusia są tetry w Tesco już nie pamiętam ile za sztukę, ale mi nie pasowały jakoś, wiem że są w Realu też, w paczkach ileś tam sztuk (za sztukę jakoś 1,33 wychodzi więc ok), nie macałam więc nie wiem jaki gatun. Mówię o tetrze bez bajerów- tradycyjna biała komuna :P 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Maciorki 😉

Madzik ten drugi link działa, właśnie będę oglądać z mężem 🙂

Iskra trzymam kciuki, żeby Emilka zechciała jeszcze posiedzieć w brzuszku!

Morfina gratuluję trzydziestki 🙂

Klapoucha robisz normalnie szał tą bluzą 😁


a ja ja koś nie mogę się zebrać do wicia gniazda 😞 zamiast tego mam okrutnego lenia, nic mi się nie chce. i my dopiero za śniadanie się będziemy brali ☺️ i nie wkurzajcie mnie tymi ruskimi, bo zaraz wsiądę w samolot i będę po kolei wszystkie obżerała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...