Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

To lecę do domku pobawić się nowymi zabawkami. Zanim dzidziuś dorośnie to zepsuje hehe
Miłego dnia Mamuśki
Trzymajcie się.
Trzymam kciuki za rozwiązanie pomyślne wszystkich problemów.
Papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mówię na nie komuna, bo kiedyś innych nie było (bynajmniej tak mi się wydaje 🙃 ) A Wy myślicie, że jakie kupiłam- sraczkowate? :P Pewnie, że leży u mnie paka białasów 😁
Teraz mam dylemat z firanami, okna w tej chacie są niereformowalne :P Znaczy parapet i ściany urodą nie grzeszą, a chciałam firany do parapetu- kurczę ;> Doradźcie pliss- załóżmy, że kupię którąś z tych firan
http://allegro.pl/item901518980_firanki_dla_twojego_dziecka_super_cena_3_wzory.html
zastanawiam się nad nr 3, czy pasuje do tego zasłona do ziemi?- trochę by mi ściany przesłoniła, a parapet jakoś przeżyje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no pierozki zjedzone, czekam na mezusia 😁

ja kupilam 15 tetrowych pieluch w sklepie dzieciecym, bo tam sa lepsze gatunkowo, niz takie hipermarketowe :P
choc i tak w porownaniu do tetry za czasow mojego niemowlectwa to tetra poszla na dno :P

na szczescie tesciowa poszukala dla mnie pieluch tetrowych za czasow mego meza, jeszcze z cena na strychu znalazla i mam cale 8 sztuk super pieluch 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
morph... super firaneczka taka dla klapouchej by pasowala 🙂
ja sama mam firanke do parapetu a obok dlugasna zaslonke coby rurki od grzejnika zaslonila jak to w bloku a parapet mozna zawsze okleic jakims marmuropodobna okleinka, postawic klika gadzetow i juz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka,
Morfino, mi sie wydaje, ze będą długie zasłonki pasowały do tej nr 3 bo ona tak bokami schodzi w dół więc nie będzie radykalnego cięcia.
W ogóle to bardzo słodziutkie te firaneczki 🙂

iskierka pozdrowiona i wiem, że leży już na sali bo wcześniej to się tułała gościnnie na przedporodowej obok rodzących.
niestety nie wiem nic więcej, komórka jej nie działa - moze brak zasiegu.
klapoucha - samej radości na wizycie 😆
kirrke - fajna laska z ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to jeszcze z mężem skonsultuję i jak coś zakupię, nie znam się, ale cena chyba spoko 🙂
Muszę pomyśleć o okleinie na parapet, ale takiej, którą później łatwo usunąć, bo ja mieszkanie wynajmuję i nie będę komuś remontu robić, no chyba, że z haraczu zejdą to się zastanowię, dlatego plan jest taki, że tam gdzie wystaje kołek to zawiśnie obrazek (też disney 😁), a tam gdzie brzydal ściana i rura to pójdzie długa zasłona. Da się jakoś radę, chcę żeby pokój w miarę wesoły był 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na pewno będzie wesoły 🙂
ja dzis w smyku nabyłam 4 zabaweczki do kąpieli - takie w stylu gumowej kaczki.
kaczka oczywiście jest, potem coś dla klapouchej - osiołek, świnka i krówka.
cyknę foty to wkleję.
aaaa i nabyłam pierwszą grzechotkę - żabę - to podobno symbol obfitości.
jeszcze pajac, śpioch i czapencja 😆
brat mi podrzucił dziś też superanckie spodnie moro z grzebalni i 2 bluzeczki nie śmigane 😆
znów mam co układać, przekładać i podziwiać 😉 :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...