Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Przeczytałam was.

I takie moje wtrąty:
1. na sutki doskonłay Bepanthenol całe 13 zł, a potem pupe Kaczorom mozna tym smarwać, więc sie nie zmarnuje 🙂
2. łóżeczko stoi i cieszy- zabobonom móimy nie 🙂
3. Aniom przesyłam uściski na poprawę nastrojów.


Wogóle mam słabą opcje bo mój akład pracy nie podpisał przedłużenia umowy z Luxmedem i nie moge się na marzec do gina zapisac. To znaczy moge za 130 zł. No i co mam teraz lekarza zmieniac? na dwie wizyty? Czy wydać 300 zł żeby mi w pipe zagladnął i świstek wystawił?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Klapciu czytam tak o tych Kaczorach i zaczynam się zastanawiać po co Kaczorom kufer się smaruje i dopiero po chwili zaskoczyłam że to o nasze Skarbki chodzi 🤪 :laugh:

Zostań przy tym lekarzu na te dwie wizyty bo on już Cię zna i Ty jego i wiecie o sobie już prawie wszystko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uciskają Wam maluszki żołądek?? Mi w nocy tak ciężko było i nie wiedziałam o co chodzi dopiero jak siku poszłam to mała się zaczęła obracać i mi ulżyło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam od dżina..

Ksawi przekręcony już głową w dół i swoje nóżki ulokował centralnie pod moimi żebrami i non stop w nie kopie..

Waży ok 1100g, o wzrost się nie pytałam, ale dżin powiedziała że rozwija się prawidłowo i wszystkie narządy odpowiadają wielkością na 28tc.

Badania glukozy (50g) godzinę po posiłku wyniosły 89 więc podobno prawidłowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czołem Orki 😁

tak mi narobiłyście chęci na racuchy, że dzisiaj wielką michę nasmażyłam ☺️ i nic innego od rana nie jedliśmy, bo takie to syte...


ale właśnie się skończyły, buu 😉

mam to samo z sutkami (takie jakby strupki) i już jakiś czas temu, dżin w Polsce mówił, że to siara 🙂

POZDROWIENIA DLA ISKIERKI 😘

trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty 🙂

czy jeszcze któraś ma takiego lenia, jak ja?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oooooo klapoucha fajnie heheh penetruje nas ten sam 🙂
z tego co sie orientuje to do kwietnia 2009 pracowal jako ordynator w moim tomaszowksim szpitalu, ale teraz po przeksztalceniu szpitala w spolke pozatrudniali swoich 😠
u mnie w tomaszowie przyjmuje prywatnie 3 razy w tygodniu poniedzialek, czwartek i piatek, tak w ogole to jest lekarzem lodzkim, chyba chwilowo nie pracuje w zadnym szpitalu raczej zyje z prywatnych gabinetow.
ja tez jestem bardzo zadowolona bo lekarz aniol delikatny usmiechniety ...
w tomaszowie dopoki pracowal w szpitalu to byl najlepszym lekarzem a teraz gdzie nie pojde to jak sie mnie pytaja u kogo prowadze ciaze to dzienwie spode lba sie patrza i mowia no wiesz on juz nie pracuje w szpitalu, no i co z tego, moja sprawa komu place kase,a do porodu i tak moglby nie dojechac bo rownie dobrze moglby byc na chmielnej w wawie albo w lodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia bo we wtorki i środy jest u mnie na Chmielnej.
Rzeczywiście bardzo delikatny i odrazu mi się spodobał 🙂
Pozatym jak na swoje 47 lat to nawet przystojny 🙂

No czytałam że był świetny w tym szpitalu, ale że go jakoś niesprawioedliwie zwolnili.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...