Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kahna mamy podobny gust bo ja tez kupuje takie lozeczko 🙂 widzialam u nas w sklepie bociek za 399 zl do tego ale musze dokupic materac :P cena wyjdzie podonie mysle bo wysylke trzeba policzyc :P
a co do tego wozka to tez nie bede miala problemu mimo ze mieszkam na 5 pietrze to mam windy az dwie 🤪 hihi

nalwos oby przestalo 🙂

mnie od dwoch dni prawa pachwina boli czasami mam wrazenie ze mala wciska mi tam noge... 🤢 dziwne uczucie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłam od matulki i znowu zaliczyłam strych 🙂

śmieję się że tam nie wchodzę, bo zawsze jakąś reklamówę ze szmatami wytargam i zaraz miejsca w szafie mieć nie będę miała 🙂 Ale co najważniejsze znalazłam peluchy tetrowe, 15 funkiel nówek i 7 lekko używanych (czyli delikatne plameczki od jedzonka), więc już nie kupuje 🙂 a no i mam koszulę do rodzenia siostrzaną, więc i sentymentem będzie pachniało na sali porodowej 🙂

naleśniki chętnie, ja podzielę się piersiakami z kuraka zawiniętymi w boczek 🙂

iskierka a może babci jakieś wystrzałowe bambosze 🙂 babulinkom często w stópki zimno (przynajmniej mojej)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no, ja już tylko o naleśnikach myślę i nic tego nie zmieni :laugh:
co do koloru wózka, to jest jeszcze ten zielony ale bartkowi się nie podoba.
http://www.swiatwozkow.pl/product_info.php?products_id=243
ja też myślę, ze ta wkładka biała w czerwonym to niepewna jest, ale oczywiście mozna ją prać.
no sama już nie wiem jaki kolor.
zeby człowiek tylko takie miał problemy 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia Mutsy zajebisty jest 🙂
ja tez wole stonowane kolory i zapewne kupiłabym jakis zielony, szary, ale mój bartek głośno mówi,że wózek ma być kolorowy i wesoły i już :laugh: :laugh:
no i powiem, ze w sumie to mnie przekonał.
nie wiem czy dziecku "zależy" na kolorze wózka, ale na pewno taki kolorowy jest bardziej widoczny np. na przejściu dla pieszych, jak jest juz ciemno 😉 😉
tak mi ten mój truł, ze uległam i chyba będzie ta czerwień, a białą wkładkę będę prać codziennie z uporem maniaka :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no zajebisty tylko też z tym zajebisty wydatek jest 🙂 ale jak podzielę na dwójkę dzieci i wprowadzę wkład dziadków to taniocha 🙂 więc już postanowione i jakoś mój Michał cenkę przełkną, a do tego spacerówkę moge dokupic póxniej to tez kwota się zmniejsza 🙂
tylko nam do auta się za bardzo nie mieści, kółka muszę odpinać, a to na dłuższą metę bedzie mega męczące 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski wrocilam z odzwiedzin, malenstwi fajowe
co do wozkow to jak kupuje baby activ jet z serii picasso, takie fajne pstrokate 🙂
co do wozka mutsy to sa super, tylko ze maja jedna bardzo duza wade..., maja bardzo małe gondole, i dziecko jeszcze dobrze nie siedzi a juz sie nie miesci w gondoli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eeee bamboszy nie kupie , bo mi jeszcze bidulka odejdzie z tego swiata, a tego bym nie chciala, niech poczeka i nacieszy sie pierwszym prawnukiem 😁

ja mam wozek po moim chrzesniaku, wiec nie szukam, pozniej w sumie za rok kupimy spacerowke, w miare zeby sie zmiescila do bagaznika i byla podreczna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej widzę, że każda kwietnióweczka rozmyślna nad kupnem wózka! Ja mam ten sam problem a myślałam, że będzie to łatwiejsze!

Co do pokoiku to śliczniutki, po barwach widać, że będzie dziewczynka tak jak u nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i jestem ...

klapi dzieki za info !
bede musiala mojego Chlopa wyciagnac na zakupy ...
pewnie bedzie marudzil bo nie lubi kupowac dla siebie,
najchetniej kupowalby ciuchy zestawami,
w 1 sklepie przez cale zycie i najlepiej wszystkie takie same ... ( tego samego kroju i w tym samym kolorze ):P

Sztunia ladny pokoik i ladna Kulka 😉

widze, ze o wozeczkach bylo ...
u nas o tyle fajnie, ze dziadkowie beda robic za sponsorow 😉
uparli sie i tyle ... a wozek bedzie czarny lub grafit
Quinny Speedi

... jakas jazde mam ostatnio na pomarancze -
normalnie zyc bez nich nie moge ...
jakis czas temu jazda na jablka, potem mandarynki a teraz pomarancze ...
... co ta ciaza z czlowiekiem robi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...