Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

A ja ciągle czekam aż Tatuśko sobie przypomni że miał zadzwonić żebyśmy mogli omówić ślub. Już mi się nie chce ciągle mu o tym przypominać.
Zjadłabym cos dobrego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kłapoucha ale z Ciebie mróweczka 🙂 pracujesz że aż się kurzy 🙂

a ja liczyłam na to że jak mój chłop wróci do domu to wkońcu będzie dobrze, ale widzę że kolejny dzień w milczeniu nam się szykuje, cóż każdego szkoda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja podziele sie rybka i ziemniaczkami i suroweczka, ale bede dopiero jesc ok 17tej bo predzej mi maz do tesciowej nie zawita :P

klapi- kiedys sie uda 😁

po tych kolaczykach jestem zaslodzona, do tego zjadlam jedna W-Z, wiec zaraz zjem sobie kiwi (ostatnio jem po 2-3 dziennie :P) coby sie na chwile skwasic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no, a ja oczyszczona.
wyżyłam się na biednym bartusiu, który zrobił oczy kokerspaniela, wykonał nakazy i wyszedł do pracy.
teraz mi go trochę żal, ale przynajmniej robota się posunęła do przodu.
wróci wieczorem to ja uprzątnę do końca i znów będzie spokój na czas jakiś, uffff 😆
koktail jeden pozwoliłam sobie chlapnąc - pychotka.
a kiwi to bomba witaminy "c" irysku wiec może ci jej brak i dlatego tak ochoczo pałaszujesz 😆
klapoucha, mi też jakby wiatr w oczy, a to sie coś rozleje, a to ja się poleję, a to coś stłukę. pewnie galaretka też by mi wypłynęła z tortownicy :laugh: :laugh: :laugh:
gdyby była truskawkowa to pewnie bym podłogę jęzorem szorowała 🤪 🤪 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bogusia uszy do góry, ja też miałam całe przygotowania weselne na swojej głowie, mimo że Piotrek siedział obok. O wszystkim zapominał i musiałam siłą ciągnąć, mimo że to on do ślubu namawiał 🙃 Wiem ile pracy włożyłam w uroczystość, dlatego tak bardzo bolało mnie to, że teściowa pięknie wszystko zepsuła 😞
Właśnie wszamałam połowę babki cytrynowej i ledwo się ruszam 🙂 :P
Nawet nie wiecie ile razy ja chciałam myszy nasłać na swojego nieroba- mimo że mam trzy koty, jakoś odwagi mi zabrakło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biedna smutna Bogusia - odganiamy smutki, jeszcze będzie milutko :P 🙂

Klapoucha - no to dupa z sernikiem, aż mi się smutno zrobiło jak przeczytałam o tej wstrętnej galaretce 😠 ale bez galaretki serniczek też pewnie pyszny? 😉 Tak jak koktajl zresztą 🤪

Anka73 - a może myszy na kabel od komputera... 🙃
Wilk syty o owca cała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madziaa wszystko bedzie z dziewczynkami dobrze, trzymam mocno kciuki!!!
bogusia nie smutkaj sie uszy do góry, bedzie dobrze, a gina niech myszy zjedza
widze ze pozostale dziewczyny ruszaja facetow do roboty i bardzo dobrze:P
spadam sie dalej uczyc, ale juz tylko do jutra a potem dopiero w lipcu nastepne egzaminy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Brzuszkownice!!!!

MADZIAA trzymaj sie!!!
Mysle,ze z dzidziami wszystko ok,dziewczynki zawsze sa mniejsze a i blizniaki nigdy nie rosna jak przecietne dzidziusie i zawsze sa mniejsze!!!!!!! Te badania to napewno dmuchanie na zimno.Niestety ciaze wielorakie nigdynie sa idealne ale napewno dziewczynki urodza sie malutkie ale zdrowiutkie!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejjjka 🙂
widze ze humorek dopisuje i bardzo dobrze 🙂
ja dzis byłam na opiekuńczym i ręce mi odpadaja 🙂 ale normalnie słodziak z tego chłopacka 🙂 ( syna swagierki ) aż sie za nim stęskniłam 🙂

tak sie zastanawiam, ile powinno już ważyć dziecko w 29 tyg??

emilka trzymam kciuki, u mnie egzaminy jeszcze potrwają ale jakoś nie mam zamiaru sie kuć, liczę na logikę mojego umysłu 🙂

do tej pory sie sprawdzało :P 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...