Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć dziewczynki 🙂

dziś to jakaś masakra, jak widzę nie tylko ja mam penisowy nastrój 🥴

noc nie przespana, do 2 w nocy się dusiłam kaszlem, doszły wymioty :X i skurcze brzuszka 😞 😞 obudziłam się po 6 rano i powtórka z rozrywki 😞 😞 potem udało się przespać do 12. Teraz już jakoś funkcjonuję, ale na samą myśl że wieczorem znowu się zacznie, żyć mi się odechciewa..

Pogoda depresyjna..ciemno i szaro..
mąż pojechał załatwiać jakieś sprawy, a mi się chce ryczeć 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahna, nie wiem jak cię pocieszyć ale jestem pewna, ze najpóźniej za 3 dni będzie lepiej psychicznie.
fizycznie to pewnie dopiero za jakieś 2 miechy 🙂
ja też mam już na stałe taki harmonogram, ze przez 3 dni mam chujówkę w głowie a przez kolejne 5 luzik i norma i tak w kółko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja tam lubię myszy 🙂 szczególnie w cudzej pralce 😉:laugh:

Kahna bidulko 🤔

zrobiłam marchewkę duszoną, ale jest tak pikantna, że gębę wypala 🤪 a jeszcze zaraz idę robić spaghetti, jak mąż cebulkę skończy kroić 🙂

dużo będzie więc zapraszam chętne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Babeczki ...

... od wczoraj w ogole nie mam czasu zeby z Wami posiedziec 😞
teraz tez zagladam tylko na chwile bo zaraz lece myc glowe a pozniej na SR ...

no kurwa mac taki mam zapierdol w robocie, ze juz rzygam tym wszystkim 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢

... jedyne pocieszenie jest takie, ze dzisiaj przyjechalo lozeczko 🤪 ... stoi sobie i jest sliczne ☺️

postaram sie doczytac, ale narazie nie dalam rady ...

mam nadzieje, ze u Was wszystko OK !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuski 🙂
tak Was czytam i czytam i jakos widze ze humory nie dopisuja 😞
chyba to wszystko przez ta pogode!
ja jak narazie mam dobry humorek i oby tak zostalo :P
Iskierka - kuruj sie kochana!
asienka - 10 kilo?chudzinka :P,pochwal sie lepiej kocykiem :P
kahna - 3maj sie jakos,glowa do gory 🙂
Agatta - chwal nam sie tutaj lozeczkiem 🙂

a teraz cos na poprawe humorku :P jutro biegnijcie szybko do reala bo sa wyprzedaze akcesoriow dla naszych dzidzi a najlepsze jest to ze bodziaki sa za 3 zl! 🤪


[URL=http://img85.imageshack.us/i/screenhunter01feb241516.jpg/][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/1348/screenhunter01feb241516.jpg[/IMG][/URL]

ja mam do reala 5 min wiec napewno mnie tam nie zabraknie hihi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć brzuchaszki !!!

no od wczoraj 36 mi stuknęło, czyli niby 9 się zaczyna 🙂:laugh:

to ja wam troche prześlę humoru, bo mam dużo, chodzę w nowej sukience, po fryzjerowej wizycie co 5 minut przeglądam się w lusterku, bo nie mogę uwierzyć że taka piękna jestem :P

iskierka Ty się kuruj kochana, kahna trzymaj się,
kłapoucha a to chu...- rzucam myszą
asieńka fajnie, że tylko dekada na plecach, ja jutro się dowiem czy już 70 przekroczyłam 🙂
a reszta chwalicie się zdobyczami 🙂

smaże piersi w kokosie do tego ogór kiszony, zbieram zamówienie jeszcze przez 5 min 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widzę że nastroje bojowe
Moja szefowa pojechała w piz...u na urlop i poprosiła żebym zajęła się firmą jak jej nie ma. Kurwa mam dość zapierdalam jak dziki osioł i jeden gościu wywalił mnie z butów z pytaniem to pani jeszcze nie urodziła chodzi pani jak słonica.
Jak wróci szanowna pani z urlopu to mnie wołami nigdzie nie zaciągną bo kurwa nikt tego nie docenia że człowiek ledwo się na nogach trzyma.
Sorki że się tak uzewnętrzniłam ale padam a jeszcze debil doktorek na uczelni wymyślił sobie egzamin na godzinę 19.30 do 21.00 myszy go dzisiaj zjedzą jak Popiela.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I ciul bąbki strzelił " U drzyzgi o grubasach"


a ty Maoniadad powiedz tym pseudopracusiom żeby sie pałowali. Miałaś się oszczedzać. Co ci powiedzą jak urodzisz przedwcześnie - przepraszam.

Nie bądź głupia jak ja!!

Mnie tez huj strzela bo w firmie mi się tematy sypią a przez tel. to nie praca!!!

Aż żesz.... dzisiaj to wszystko w pizdu!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc piekne 🙂

relacja z wizyty

Igor wazy juz 2411 gram, lezy główkowo i jeszcze wysoko, żadnych oznak skracania szyjki macicy, wiec mozna szalec :P

gin zdziwil sie tylko ze mnie boli to spojenie lonowe przy przekrecaniu z boku na bok, bo mowi ze o ile przy chodzeniu jest to normalne to przy lezeniu nie powinno bolec, choc i tak sie dziwi dlaczego mnie boli, bo maly lezy wysoko i nie uciska na miednice zbytnio, no ale coz, pocieszyl mnie ze bedzie mnie coraz bardziej bolec, a im blizej porodu tym bedzie gorzej 😮 nie ma to jak wysluchac dobrych wiesci :P

no a za 4 tygodnie pogadamy juz o porodzie, bo jakos mu ten termin wielkanocny nie pasuje ( a moj lekarz urzeduje w szpitalu w weekendy) a mi po raz kolejny wyszlo ze mam termin na 3 kwiecien, no wiec moze uda nam sie wczesniej 😁

a poza tym sprzatanko powoli dobiega konca, dzis przywiezlismy komode i juz bym ja poskladala, tylko maz teraz idzie na skata, a jutro ma dniowke, wiec dopiero jutro pod wieczor bedziemy ją skladac, no ale juz sie biore za pranko ciuszkow 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Irysek, gratuluje!! dobre wieści od gina są bezkonkurencyjnie skutecznie jesli chodzi o dobry humorrr, mam wrazenie ze dostalas powera do działania :laugh:

monia, juz wczesniej pisałam ze jestes niesamowicie zorganizowana i za to Cię podziwiam,a teraz jeszcze za tę dawkę cierpliwości w pracy...ale czy ta twoja szefowa ma dzieci? bo jak mozna tak obarczać kobiete w zaawansowanej ciązy!??!chyba nie zdaje sobie sprawy,ze moze byc ci ciezko?!

ja za pol godziny lecę na wizytę do gina...dzis do szpitala,pewnie i ktg zalicze..oby tylko macica pokazała sie z jak najlepszej strony"... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniadad Ty to masz cierpliwość, łapo oklaska no i tego kotleta :laugh: :laugh: :laugh:

irysek jak dobrze czytać dobre wieści

ramka kciukasy

a oto ja z dziś 🙂 [img size=263]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/kolor.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...