Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wlasnie zjadlam kolacyjke
teraz spadam sie myc i tak bede lezec w pustym lozku i czekac na mojego kochanego meza do jutra
dzwoni do mnie i mowi ze trafil na swietna promocje w sklepie bartek i kupil kurtke na przyszla zime dla malej jakas rozowa i swiecaca 🤔 🤔 🤔 😮 😮
jestem przerazona troche tym zakupem jak jutro ja przywiezie to wstawie zdjecie
przecena była z 99 zl na 39 zł i mowi ze az zal bylo nie kupic 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no mam nadzieje ze bedzie sie czym chwalic 🥴 🥴
chyba ze bedzie tak obrzydliwie brzydka ze bede sie wstydziła ja pokazac...:laugh: :laugh: :laugh:
mezowi sie bardzo podoba, powiedzialam mu ze jezeli mi sie nie bedzie podobac to sam bedzie wychodzil z mala na spacer w tej kurtce he he he :laugh: :laugh: :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dotis nie znasz mozliwosci mojego meza naprawde mimo ogromnych checi jeszcze nigdy nie kupil mi czegos co mi sie podobalo....
na walentynki kiedys chciałam jakas koszulke do spania ze spodenkami, dostalam jakas bluzke na dyskoteke i czarne koronkowe szorty, ktore nigdy nie ubrałam bo mnie grzyły w dupsko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem już po wizycie i wszycho git 🙂
136 uderzeń/minutę, zmieniła stronę bo teraz ciałko jest po prawej a nóżki po lewej stronie, podobno jakoś się już odpowiednio zrotowała i naciska już łepetynką na wyjście, ale szyjka zamknięta więc jest super. Zapytałam się o dziwne kłucie takie jakby smyranie w pipce, po moich opisach dzina stwierdziła że to po prostu Maja po głowie się drapie i ja to tak czuje 🙂.
Badań już żadnych nie mam robić, jedynie jak podejmę decyzję o znieczuleniu to na szybko zrobią mi badania krwi w szpitalu, więc jest ok.
Nastepna wizyta 16.03 na chyba że urodzi Pani wcześniej 🙂 tak skwitowała pani doktor, no i znowu kupa w majtach 🙂
dziewczyny ja niebawem matką zostanę, ten debil, co na tyłku usiedzieć nie może, pomysłów mam milion na minutę co zrobić tu i ówdzie, żeby był ubaw, nie dowierzam że za chwilę ssaczka małego do cyśka będę przystawiać i jak dwóch zaczarowanych z mężem w kołyskę patrzeć będziemy jak nam mała spi słodko. jaja 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 normalnie jaja 🙂

emilka odważny mąż że kurtałkę kupił, pogratulować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA to u mnie troche lepiej oprocz cisnienia,bada mi zawsze mocz,slucha serduszka niuni,mierzy brzuch i sprawdza macice 🙂

EMI to super Gratulacje!!!!
No i gratuluje meza!!!Moj na zakupach pyta kiedy koniec i caly czas gledzi ze juz musimy isc,ale teraz mowie o takich zwyklych polgodzinnych zakupach ogolnospozywczych 🤢

No poza tym i kilkoma innymi wadami jest ok 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój to nawet jak dla niego czegos szukamy,bo stwierdzilam,ze ma malo swetrów (aktualnie jeden) to nie wykazuje inicjatywy,jak cos znajde to musze go przekonywac ze ladne i jemu pasuje...
a z drugiej strony to dobrze,bo wtedy wiecej kaski zostaje na moje ciuszki...i on mnie nawet czasem namawia zebym sobie kupila jak widzi ze cos mi sie podoba,ale nie przewidywalam zakupu wiec sie waham..hehe no cóz..w naszym zwiazku to ja jestem jego wizytówką..:laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...