Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
u mnie moze nie muzeum ( bo przy moim Mezu niestety sie nie da 🙂 ), ale jest czysto ... mieszkanko mamy po remoncie wiec jeszcze pachnie i blyszczy 😉
... teraz tak tylko patrze w okno i sobie przypominam, ze kwiatow juz z ponad tydzien nie podlalam ... i to widac ☺️

o Ania mrr mrr 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzik michałków to ja wieki nie jadłam 😲

a u mnie bałagan. brudu nie toleruję, ale bałagan jakoś ostatnio muszę - bo nie potrafię się zmusić do ogarnięcia tego - nie wiem, od czego zacząć ☺️

łóżeczko rozłożone w kantorku czeka, a materacyk do prania idzie, więc na razie kurzy się za kanapą całkiem swobodnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do lozeczka to zapakowane oryginalnie stoi sobie w komoreczce natomiast materac w foli stoi w pokoju za drzwiami, wiem ze lozeczko pachnioszka drewnem i powinno sie moze to wywietrzyc ale moj pan jest po czesci stolarzem i do zapachu drewna jestesmy przyzwyczajeni, plan jest tak ze ja teraz szykuje tylko posciel tzn przepiore ja bo taka szorstka jest a maz podczas mojego pobytu skreci lozeczko i wlozy materac z posciela i tyle, najwyzej pokoj sie bedzie wietrzylo zanim wrocimy, bez przesady nie udusimy sie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie lozeczko sie wietrzy a materac w folii lezy ...
do pralki go nie zmieszcze :P takze chyba sama poszewke wypiore ... posciel tez bede prala, ale to jeszcze za wczesnie ...
chociaz cholera w sumie nie wiem kiedy do tego szpitala trafie a wolalabym miec wtedy juz wszystko gotowe ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuski 🙂

wlasnie wstalam po malej drzemce :P zjadlam obiadek i tak mnie jakos wzielo na spanie ze szkoda gadac 🙂

Jozo i Morphi - bryczki dla maluchow super!zazdroszcze Wam :P
bo ja moja bryczke dopiero kupie na poczatku kwietnia jak nie pozniej :P nie mam gdzie jej trzymac...

Asienka - niezla laseczka z ciebie i jaki superasny domek dla dzidzi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asieńka – ślicznie wyglądasz

A ja i krówki i michałki, najlepiej na przemian 🤪

Łóżeczka jeszcze nie mam więc nie wietrzę 😉 ale wózek zapakowałam ponownie w folię żeby się za bardzo nie zakurzył (nie śmierdział gumą ani niczym innym po przywiezieniu ze sklepu)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki,

trochę się ogarnęłam, zakupki zrobiłam i zaliczyłam spacer z suką.
błędem było to, ze nie wytarłam Pipce łap i "podwozia" i władowała się odrazu na kanapę i na czysty koc 😠 😠 😠
teraz musze poważnie pomyśłeć o sprawie remontowej w tej mojej klicie choć akurat wydatki na tego typu sprawy, gdy mamy się zaraz wyprowadzać, nie są mi na rękę 😞 😞
dobra, idę dalej wojować z rzeczywistością póki mam powerka 😉

aaa, asieńka - bardzo ładny brzunio i fryzik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...