Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
New slę 🙂

ale nie martw się z gniazdem, ja chyba mam to od wczoraj, bo tak to mi się nic nie chciało, a teraz czuję power, nawet wczoraj odkurzać chciałam, Michał na mnie spojrzał pobłażliwie i powiedział: " w tym domu to ja szaleje z odkurzaczem"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂

smutasy glowa do gory wczoraj laseczkai mialy dola dzisiaj widze jakos nieciekawei co jest?zaniedlugo bedziemy mamuskami!tyle na to czekamy 🙂

iskierka - dziewuszka 1 klasa!rosnie jak na drozdzach! :P

nalwos - skoro lekarz mowi ze jest ok to napewno tak musi byc i nie smutaj sie 🙂 corcia napewno szybko nadrobi wage :P

asienka - u mnie tez sie troche czeka u gina czasami 20 min czasami 30 min 🤢 meczace no ale...

ilonab - cycki,brzuch do gory! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej a u mnie piekne słonko za oknem 🙂)
Ilonka uważaj na takie doły,niby są normalne w ciąży ale wiesz żebyś jakieś depresji nie załapała,bo to już cieższa sprawa...żal sie nawet nam,bylebyś nie była sama!

trzymam kciuki za wizyty,new będzie ok!

sztunia ty się zaraz dziewczyno rozsypiesz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Lalki.

Tak jestm przelotem, bo szukuję sie do Gina.
Wiem, że wszystko okej ale jesli bym mogła poprosić o małego kciuka. Będę odbierała też moje przeciw ciała kótre są w tym momecie najważniejsze. Więc przeiwciałam stanowczo mówimy NIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapi trzym się.Nogi do góry i lecimy 🙂

Idę na dwór się odświeżyć...może mi coś nowego nawieje do głowy a złe myśli odlecą...trzymajcie się Mamuśki może później zaglądnę :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapoucha napisał:
Iskra nie napisałam Ci wczoraj że masz ładną córuchnę.
Ja chyba swoja zobaczę już outside.Strasznie jestem jej ciekawa 🙂


mama ładna to córka ładna hahahahahahaha 😁 😁 😁 😁

dziekuje bardzo klapi,twoja też napewno będzie ładna,jak każde dzieciątko marcowo-kwietniowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc i Czolem ... Kluski z Rosolem 😉

... dzisiaj noc bardzo srednia ...
przez sen mi sie z lekka ulalo ( chyba od zgagi jakis refluks czy cos 🤔 ) i ostatecznie pawiowalam w kibelku ☺️
cos obrzydliwego ...
cale szczescie Rennie pomoglo ...
ale mam wrazenie, ze pomaga coraz slabiej 🤨

Aniu73 dobrze, ze nie ma zadnych przeciwwskazan do naturalnego ... i, ze masz oko zdrowe i bystre 😉

asienka ja tez zawsze czekam u Gina ...
i zawsze mnie to irytuje 🤢

klapi kciukasy zacisniete !

... a jesli chodzi o nastroje to teraz ciagle gory i doliny, na zmiane ... chyba takie uroki tego 3 trymestru 🤢

a dzisiaj ekspedientki w sklepie zgadywaly co urodze ...
i jednoglosnie byla Dziewczynka ...
ciekawe po czym to widac 😉 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny, jak mnie tu strasznie długo nie było 😞 😞 😞 😞 nie nadążę wszystkiego ponadrabiać. Powiem Wam, że śniło mi się, że Bogusia urodziła 8 marca 🙂 a ja 2 tyg temu byłam na USG i malutka ważyła 1921 g 🙂 🤪 Mój pulpecik 🙂

Kurczę muszę być na bieżąco z brzuszkiem teraz , bo rodzić zaczniemy, a ja nawet nie będę o tym wiedziała 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o basik- witaj
no musisz byc z nami cześciej bo niebawem to będziemy puchary rozdawać i na podium wskakiwać 🙂

klapi a ty tego amarylisa to jakoś zimowałaś, liście obcinałaś i w chłodnym stał? bo ja dostałam w tamtym roku i kazali mi go na zimę obciąć żeby cebulki wegetowały, niebawem mam go przesadzić i czekać na takie piekne kwiecie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja reki do kwiotkow nie mam, nawet kaktusy u mnie zdychaja dlatego ogrodnikiem w naszym m jest moj maz, strzyze moj trawnik i podlewa domowe okazy-kwiatki.
no sztunia niezle niezle u Ciebie wyglada ten 37 tydzien normalnie szok 🤪 to juz naprawde blisko i bedziemy sie rozkladac, narazie rozkladamy sie emocjonalnie:P
klapi oczywiscie trzymam kciukaski za wizyte i za wyniki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam porannie, choć pochmurnie
Iskierka - buzia Twojej córci jest przepiękna; zdjęcie świetne!

Odganiam wszystkie doły i trzymam kciuki za wizyty.
Faktycznie zaraz zaczniemy rodzić, a ja jeszcze mam tyle rzeczy do zrobienia. Nawet torbę mam nie spakowaną bo nie ma czego pakować...

Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olaboga dzisiaj mam wizytę u zębologa 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Ilona nie łam się, ja mam taki stan zobojętnienia, niby chcę, a niby nie chcę i mam wrażenie, że jak urodzę to nie będę chciała Małej dotknąć tylko przyjmę to zwyczajnie jak za przeproszeniem zrobienie kupy ☺️ Wyrzutów sumienia z tego powodu nie mam, nie wiem może i jestem poje**na 🤢
Klapi śliczny kfiot, ja nie mam reki do zieleniny, ostatnio nawet mam problemy z wyhodowaniem kociej trawy 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
JoZo spokojnie jestem na tym samym etapie pakowania się co Ty :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Basik witaj kobietko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...