Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kuzwa ciezkie jest zycie ciezarnych jak nie urok to sraczka, morph brzuch do gory przeciez nie zrobilas tego specjalnie, napewno wet zapoda jakies antybiotyki i sie zwierzak wyleczy, cos te wasze zwierzaki was nie oszczedzaja.
iskierka ty to tez masz z tym swoim chlopaszkiem, ale masz racje musi sie hartowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co, tak próbuje sobie to wszystko w czasie umieścić i wychodzi na to, że podczas kastracji w lecznicy musiał podłapać, no bo kiedy i od kogo? Moje koty nie wychodzą, może ja jakieś gówno na butach przyniosłam- nie wiem, ale bardziej prawdopodobna ta lecznica jest.
Asieńka jeśli to grzybica będzie to nie wystarczy podanie antybiotyku- pstryk i nie ma- trzeba dzidzię ogolić, żeby lepiej leki zewnętrze się przyjmowały, plus mogą być zastrzyki bądź tabsy i jak dobrze pójdzie to po kilku tygodniach kot wyleczony- to wszystko zależy od odmiany grzyba, bo równie dobrze będziemy się z tym je*ać miesiącami.
Dobra nie nakręcam się, może to jakiś trądzik albo inne skórne świństwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przespalam sie troche troche i trocheprzed chwilka nadrobilam zaleglosci.
Trzymam kciuki za Amii dzidziusia!!!!!

Dotis pokoik pokoik slodziutki!!!

Iskra niestety chyba kazde dziecko musi odchorowac przedszkole 😞

Morfi wspolczuje! Ale na pewno niebedzie tak zle!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi gorąco. Jakby ktos mi ognisko przy twarzy palił 🤢
Dałam sie namówic na paczkę kurierem z allegro a tego ciula ciągle nie ma. Trzeba było poczta. Może juz by była 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
boli gardło jak cholera, płukałam solą i zaraz idę się położyć bo mnie jeszcze głowa boli, mam nadzieje że mnie choróbsko jakies nie dopada 😞

dotis pokoik super
leżaczek fajniusi
iskierka utul Remika od ciotki i niech się kuruje
morphi mam nadzieje ż eto nic poważnego

zakładka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To może wiecie kiedy i jak trzeba złożyć wniosek o urlop macierzyński. Narazie mam zwolnienie do terminu porodu.

Mam na pieńku zakładem pracy jak im dzisiaj afere zrobiłam że nie dostarczaja moich zwolnien do zusu w terminie. (maja 7 dni a dostarczyli po 16).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
słuchajcie, ja dzisiaj PRAWIE zaczęłam układać w szafkach...do tego doszło! 🤪 ciii, jeszcze z dzień lub dwa i naprawdę coś konkretnego zrobię 😁:laugh: 😁 :laugh: 😁

Sztunia do łóżka i się wygrzej. kciuki za szybkie ozdrowienie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki,

Wszystkiego naj z okazji naszego święta 🙂

Ja miałam plana coby ładnie dziś wyglądać- misiek w końcu się przemógł i kwiatki są - ba nawet koszyczek różyczek a jak kocmołuch .
patrzeć na siebie nie mogę morda mi napuchła- tzn tak sie ulała podbrudek mi sie zrobił, dupa wielka , uda sie złaczyły = jednym słowek kaszalot. A do tego jakieś przebarwienia na buzi i usta rece nogi po nocy mam napuchniete - buuuuuuuu.......W sumie to juz nie mam sie w co ubrać.Nie ma co sie dziwić jak juz 18kg na plusie.

Bio mam dziś na mega minusie 🤨

Chciało by sie wyglądać a śsie mnie jak cholera - znów jestem głodna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...