Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Iskierka bardzo fajne ciuszki 🙂
Wróciliśmy z łysym ogonem, diagnoza zapalenie tarczki, lekarstwo mam, więc teraz leczymy 🙂 To nic wielkiego, za tydzień kontrola i jak będzie trzeba to antybiotyk. Bynajmniej Niniuś nie zostanie eksmitowany z mojego wyrka 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Babeczki ...

WSZYSTKIEGO DOBREGO Z OKAZJI DNIA KOBIET ! 🤪

a ja dzisiaj - dupa - zarazilam sie od Meza 🤢 🤢 🤢
kur*mac jeszcze tego mi bylo trzeba zeby zachorowac ...
gardlo boli, katar cieknie - chyba mam goraczke 😞

Dziewczynki znacie jakis magiczny sposob 😉 na ozdrowienie ?

a tak w ogole to ...

Amii fajnie, ze sie odezwalas ...
znowu szpital - nie zazdroszcze ...
trzymam kciuki za Was Dziewczynki ! 😆

Sztunia lacze sie z Toba ... w bolu gardla 😉

Ania73 Ty to normalnie jakas poetka jestes czy cos :laugh:

doti sliczne gniazdko dla Dzidzi 🙂

iskierka biedny Remik ...
ciotka przesyla usciska na ozdrowienie !
😘

no to co ? no to leze dalej 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a i ja się zamelduję.
tak szybciorem przegląd 12 stron.
dotis - pokoik ładnie słoneczny i motylkowy 🙂
iskra, ale masz pryszczocha 😉 :laugh: :laugh: :laugh:
współczuje wszystkim chorym i niedysponowanym - szybko wracać do zdrowia.
Morfi: kto ma pszczoły to ma miód, kto ma futra to ma smród 🙂
dobrze, ze to nie grzyb ani jakiś gronkowiec bo to jest dopiero przejebka już na zawsze. moja śp bullterierka też przytaszczyła gronkowca z weteryna po operacji więc wiem co to znaczy 😞 i rozumiem twój szał.
bartuś zaprosił mnie dziś do knajpy ale niedawno dstał telefon i pojechał do pracy.
wróci po 21 -szej 😞 😞 i chyba dupa z wyjścia bo nie wiem czy dotrwam.
klapi - dobre w sumie pytanie. jakbyś sie dowiedziała to napisz kiedy trzeba złozyć podanie do roboty o ten macierzyński.
moze już można z zastrzeżeniem, ze od dnia porodu, nie podając konkretnej daty no bo przecież nie jesteśmy prorokami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi dostałam drugą czekoladę 🙂 Od teścia i od szwagra. Muszę się opanować bo mnie już żołądek boli po ciasteczkach.

Ja też sie zastanawiałam nad tantum rosa ale jak narazie kupilam sobie lactacyd (emulsje).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskra Ty to zawsze przepłacisz :P 😉
Ania ja nawet nie wiem o jakiej butelce Ty gadasz, pierwsze słyszę ☺️
Co do gronkowca to moja psina tez miała, później go na nowotwór uśpiliśmy, wet mówił, że od gronkowca prosta droga do raka- nie wiem ile w tym prawdy 😞
Futra wyściskane, spadam pomęczyć je jeszcze 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wstałam i żadnej poprawy, może ciut gardło lepiej, zobaczymy jutro a jak będzie dalej ból, to jeszcze płukać mogę roztworem z wody utlenionej- mamusia poradziła, a potem tantum verde kupię, ale to ma być ten w psik psiku?
mąż pojechał resztę kwiattków rozdać i zakupi mi wieśka w zestawie, znowu mi będzie nie dobrze, ale mam to gdzieś :laugh: :laugh: :laugh:

klapi to daj znać jak to jest z tym macierzyńskim, bo z moim kiero ostatnio poruszyłam sprawę i własnie czekam od niego na info 🙂 ale znając zycie sobie zapomniał zapytać w kadrach 🙂

iskierka SUPER zdobycze
morfi uff
ja chyba kupię ta tatntum rosę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bogusia, dokładnie mam taką butelkę i do tego są w komplecie takie białe rurki z zakończeniem z 4 dziurkami.
jak się domyślacie tą rurkę wtykamy tam właśnie w jamę smoka jak najglębiej (rurka ma około 7-8 cm 🥴 )
i pluczemy roztworem wlewając całą butelkę - bagatela pół litra 🥴
zamawiac w necie się nie opłaca bo ja za taką butelkę zapłaciłam w taniej aptece 10 zł więc w przesyłce chyba byłoby drożej.
Morfi, z tego co wiem i co przerobiłam to gronkowiec prowadzi często do spraw rakowych zwłaszcza tych skórnych.
chujostwo straszne 😞
bogusia, nie przesadzaj z czekoladą bo sie nie będziesz w końcu wykasztanić 😉 :laugh:
Sztunia - woda ulteniona potrafi zdziałać cuda w gardle tylko nioe połknij tego czasem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tą rurke to gdzie się wkłada?? że niby do piczki?? 🤔 przecież dopiero co nam ją dziecko rozniesie w drobny mak a Wy już chcecie coś tam pchać?? 🙂 KAMIKADZE 🙂

Mi nie dość że katar leci to jeszcze krew 😞 10 minut jeden krwotok hamowałam 😞 zawsze mam takie akcje przy chorobie 😞 byłam u lekarza i dał mi kropelki do noska a gardło kazał szałwią płukać i syrop z cebuli pić by za dużo tej chemi nie jeść no i rutinoscorbin jeszcze dostałam. Więc leżę teraz i się kuruję 😞 najgorsze jest to że usnąć nie mogę bo mam zaraz atak kaszlu 😞 aaa....na boląc gardełko hallsy pomagają zjadłam już całą paczkę :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytałam o tym irygatorze i jest napisane cóś takiego "Zawartość 1 saszetki rozpuścić w 0,5-1 l przegotowanej wody. W połogu: zewnętrznie do przemywania krocza, 1-2 razy na dobę. W pozostałych przypadkach płukać pochwę roztworem 1-2 razy dziennie." Czyli nic nie wkładamy tylko przemywamy 🙂 ZBOCZUUCHY 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonko, niestety w piczkę 🥴
ale to po to zeby szybciej sie zagoiło i ewentualne bakcyle wybiło 🙂
choć, jak sobie wyobrażę wkłądać np. palec w żywą ranę na kolanie to aż mnie trzęsie na myśl samą 🤢
kurujcie się laseczki, moze jakieś "pędzlowanko" 😉
na to gardełko męzulkowie powinni wam zrobić 😉 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wlasnie mialam pytac po co plukac mala 😁
A to do przemywania. Dzieki ILONA

Ja nie wiem jak jest po naturalnym ale po cesarce nic takiego nie uzywalam.Uzywalam tylko delikatnych plynow do higieny int,bezzapachowych do skory wrazliwej i wystarczylo.

Niedlugo dziewuszki wykupicie cale apteki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...