Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc dziewczyny!Mnie Niko obudzil o 7 i marudzil,zeby mu sok zrobic 🙂A wiec musialam sie ruszyc.Dzisiaj sobie łóżko przebiore.....takie swieze uwielbiam 🙂Najpierw do sklepu musze ejchac,bo bedziemy bez chlebka 😉

Obdarzona ja tez sie wczoraj jakos dziwnie czułam,ale mysle,ze to przez zjedzenie 0,5kg surówki z kapusty kiszonej 😲
Wczoraj przyjechal wujek z De i dostarczył mi takie pyszne słodkości-wszystko z czekoladą 😞(tzn.moja liste zakopow mi przywiozl,bo maz mowi,ze w Be nie ma słodyczy 🤪....poprostu nie chce mu sie isc na zakupy)
Dziewczyny uzywcie tez plyn do prania?Kurcze keidys ciocia mi polecila do ciemnego .I super,nic nie zostajena ciuchach.Bo do bialego to mam proszek,bo niby od plynow robia sie rzeczy zółte.
Chyba dzisiaj wkoncu posprzatam caly dom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nefretetete666 napisał(a):
Izunia tobie na 2 tyg daje? bo mi to na miesiac zawsze


No pojebane to jest.U nas tylko na 2 tygodnie moze dac.Chore to jest.Jak jestem w Opolu to do niego dzwonie i sie spotykamy w szpitalu,bo on tam robi i mi daje L4 🙂Bo on przyjmuje w czwartki w gabinecie ,a nie bede specjalnie jezdzic po L4 60km w dwie strony.I to sie z nim tak dogadalam,ze jak z malym jade na cwiczenia to bede odbierac.Dziwne to jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nefretetete666 napisał(a):
to ciekawe czemu tylko na 2 tyg, ale moj np. mowi, ze moze mi wystawic tylko lerzace, chodzacego dac nie chce. Kazdy z nich ma swoje dziwne zasady


Dziwne,ale fajnie,ze dadza.Bo ja mam dzialalnosc w Krus-ie,a wiec i tak dopiero mi sie liczy pelny miesiac L4.Tez to jest glupie.Mam to gdzie...niech płaca...bedzie na nowa sypialnie 🤪Maz juz mnie ma dosc w ciazy.Heheheheh....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mulant napisał(a):
eh mam zatwardzenie od żelaza eh;/ od wtorku nic ale się źle z tym czuje ja mam taki od wczoraj bałagan że nie chce mi się nic a nich gary leżą w zlewie jeszcze schabowe mąż sobie zażyczył a mi tak się nie chce :/


Znam ten ból 😞Dlatego odstawilam.Sok z burakow pij 🙂Bo to tez jest zle jak sie ma zatwardzenie......dla mnie to byla tragedia.Maz widzial jak do kibelka szlam i mi lzy lecialy ze strachu 😮Moze bierz co drugi dzien.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze,ale mnie teraz znajoma nastarszyla.....Bo kupilismy tesciowej na urodziny wycieczke do Chorwacji i ta mi teraz gada,ze trzeba miec paszporty 😮A na bank wiem,ze w biurze podrozy nic o tym nie gadali.Ale ju w necie sprawdzilam,ze nie trzeba.Az mi kamien z serca spadl.W razie ''w'' maja niemieckie paszporty 🤪i na pewne wazne.umowilam sie do kosmetyczki przed weselami 😉Bede swoje pazurki ladnie malowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka lasencje 😁 wy to jestescie ranne ptaszki;D ja wstałam właśnie.
Wy macie problemy z L4 a ja musze teraz jechać po zaświadczenie do zdolności do pracy. Tylko jak brzuch schowam:/
Izunia, no właśnie mnie też brzuch bolał wczoraj bardzo, i był ciężki i mi było ciężko, i mam tak jakby zakwasy na żebrach, tylko od czego? 🥴 ale też pomyślałam,że to przez żarcie, więc dziś skromna dieta, na śniadanie płatki owsiane zjem i gotuje je chyba z 10 min a one nie chcą zmięknąć. ale zły garnek wzięłam:P trzeba dobrze jeśc, ale Ty jesz idealnie w porownaniu do mnie 😜
Mulant , też znam ten bol bo biore witaminki z dodatkiem magnezu, dla mnie to standard;D

Nefree a jak tam brzuchol? urosł Ci coś? bo mnie swędzi i rośnie chyba, teraz z rana mam już nawet zaokrąglony fajnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
hejka lasencje 😁 wy to jestescie ranne ptaszki;D ja wstałam właśnie.
Wy macie problemy z L4 a ja musze teraz jechać po zaświadczenie do zdolności do pracy. Tylko jak brzuch schowam:/
Izunia, no właśnie mnie też brzuch bolał wczoraj bardzo, i był ciężki i mi było ciężko, i mam tak jakby zakwasy na żebrach, tylko od czego? 🥴 ale też pomyślałam,że to przez żarcie, więc dziś skromna dieta, na śniadanie płatki owsiane zjem i gotuje je chyba z 10 min a one nie chcą zmięknąć. ale zły garnek wzięłam:P trzeba dobrze jeśc, ale Ty jesz idealnie w porownaniu do mnie 😜
Mulant , też znam ten bol bo biore witaminki z dodatkiem magnezu, dla mnie to standard;D

Nefree a jak tam brzuchol? urosł Ci coś? bo mnie swędzi i rośnie chyba, teraz z rana mam już nawet zaokrąglony fajnie 😁



Płatki na mleku......dobry pomysł,ale to na podwieczorek zrobie 🙂
Przeciez jestes zdolna do pracy-wszyscy mowia,ze ciaza to nie choroba.Dla mnie ta ciaza to czasmi jest gorsza niz grypa 🙂Ale i tak sie ciesze,ze jestem z brzucholkiem 🤪Maz sie mnie pytal czy jak on bedzie to tez bede takiei dobroci gotowac 🙂Tylko kiedy jak ciagle wesela...to sie tam najemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izunia, hehe no niezłe by były jaja jakbyście teściow bez paszportow odesłali a trzeba by było:/ ja jak jechałam na Chorwacje to musiałam dać paszport ale miałam w tedy 17 lat i nie miałam dowodu 😞
Wiesz, ja muszę mieć to zaświadczenie, oczywiście bez żadnych badań., Bo będę przyjęta do pracy, ale będę tam tylko na papierze, w zamian za to moi rodzice opłacą tym znajomym co mnie zatrudniają niby, ponad 1000 zł , bo ja zaraz potem pojdę na chorobowe, a pierwszy miesiąc chorobowego płaci pracodawca, więc moi starzy oddają im co mają za mnie zapłacić, a potem kolejne miesiące chorobowego płaci zus, a potem macierzyńskie 😁 także będę miała kasę za nic, za to,że w chacie siedze:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Izunia, hehe no niezłe by były jaja jakbyście teściow bez paszportow odesłali a trzeba by było:/ ja jak jechałam na Chorwacje to musiałam dać paszport ale miałam w tedy 17 lat i nie miałam dowodu 😞
Wiesz, ja muszę mieć to zaświadczenie, oczywiście bez żadnych badań., Bo będę przyjęta do pracy, ale będę tam tylko na papierze, w zamian za to moi rodzice opłacą tym znajomym co mnie zatrudniają niby, ponad 1000 zł , bo ja zaraz potem pojdę na chorobowe, a pierwszy miesiąc chorobowego płaci pracodawca, więc moi starzy oddają im co mają za mnie zapłacić, a potem kolejne miesiące chorobowego płaci zus, a potem macierzyńskie 😁 także będę miała kasę za nic, za to,że w chacie siedze:P



jak macie taka mozliwosc.Ubierz sie luzno to nie bedzie widac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mulant napisał(a):
no ja od 20 tygodnia id ena zwolnienie lekarskie bo w krusie by się doczepili jak bym poszła wcześniej tak lekarz mówił więc poczekam grzecznie 🙂



Mi nic nie powiedzial.Ja mam ciagle zawroty glowy i leze jak ta krowa w łóżku.W razie kontroli to i tak mam zakład zamkniety.Bo nie jestem w stanie pracowac.A wiec tesciowi na gospodarstwie tez nie jestem w stanie pomagac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...