Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

Astra napisał(a):
Astra, pecherz pekl? jejku jakim cudem....

Tego to już ani lekarze, ani ja tym bardziej nie potrafiliśmy odgadnąć. Po prostu siedziałam sobie, rozwiązywałam krzyżówki, jak się podniosłam, tak poczułam,ze mi coś cieknie. Centralnie, myślałam,że się posikałam 😮 ale leciało, leciało...i leciało...i później trzy tygodnie w szpitalu też leciało...aż w końcu postanowili,że dłużej inkubatorem na siłę nie mogę być i urodziłam dziecię.

leliva, ja ostatnio nadrabiam Kinga, wzięłam się za Dolinę Jeruzalem wczoraj i za jakieś opowiadania. Ostatnio połknęłam \"Taniec czarownic\" Jessici Gregson i nadal jestem pod wrazeniem, jak na luźną lekturę - polecam. O, tak samo, jak słynny "Długi marsz" 😜

Izunia, mam nadzieję,ze to nie będzie nic poważnego 😉
A co do drewna - mój dzisiaj przed pracą mi przyniósł. A teściowa była z dwoma wielkimi koszami jabłek i marchwi 🤪 jabłka mamy swoje, a marchwi kupili 2 przyczepy na zimę 🙂


Nie miałam jeszcze okazji żadnej z tych książek przeczytać, ale jak tylko będzie okazja, to zajrzę do biblioteki, czy akurat nie mają 🙂

Powiem Wam, że ciężko się skubie brwi i jednocześnie zerka na kompa co naskrobałyście 😉 Zeza można dostać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
leliva napisał(a):
Astra napisał(a):
Astra, pecherz pekl? jejku jakim cudem....

Tego to już ani lekarze, ani ja tym bardziej nie potrafiliśmy odgadnąć. Po prostu siedziałam sobie, rozwiązywałam krzyżówki, jak się podniosłam, tak poczułam,ze mi coś cieknie. Centralnie, myślałam,że się posikałam 😮 ale leciało, leciało...i leciało...i później trzy tygodnie w szpitalu też leciało...aż w końcu postanowili,że dłużej inkubatorem na siłę nie mogę być i urodziłam dziecię.

leliva, ja ostatnio nadrabiam Kinga, wzięłam się za Dolinę Jeruzalem wczoraj i za jakieś opowiadania. Ostatnio połknęłam \"Taniec czarownic\" Jessici Gregson i nadal jestem pod wrazeniem, jak na luźną lekturę - polecam. O, tak samo, jak słynny "Długi marsz" 😜

Izunia, mam nadzieję,ze to nie będzie nic poważnego 😉
A co do drewna - mój dzisiaj przed pracą mi przyniósł. A teściowa była z dwoma wielkimi koszami jabłek i marchwi 🤪 jabłka mamy swoje, a marchwi kupili 2 przyczepy na zimę 🙂


Nie miałam jeszcze okazji żadnej z tych książek przeczytać, ale jak tylko będzie okazja, to zajrzę do biblioteki, czy akurat nie mają 🙂

Powiem Wam, że ciężko się skubie brwi i jednocześnie zerka na kompa co naskrobałyście 😉 Zeza można dostać 😁



a mnie tak boli skubanie....ałć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wczoraj gadałam z giną że każdy nastepn poród krócej trwa jest bardziej intensywny ale krótszy więc ile sobie walnniemy, bo ja oblicyłam że przy 10 będzie to trało 5 min 🤪

ja też sama skube brwi i nic mnie boli, ale ja już mam bardzo mało włsoków

przydałoby się pranie wstawić, bleeeeeeeeeeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra, kurde ale mi ochoty na prażynki narobiłaś 🤪 🤪 a ja tak samo jak Ty, ze wsi, do miasta 3 km i lipa:/
nie no ja dziś nie mam jakiejś motywacji by tu gawędzić z wami.
Jednym słowem, jestem dziś przyjebana jak gwoźdź do dechy 🥴 🥴
Jest mi smutno, przykro i cały czas wyobrażam sobie, że wszyscy bliscy są przeciwko mnie a potem widzą, że mi przykro i mnie przepraszają a ja jestem niewiniątkiem- taki scenariusz zawsze mam w głowie jak mam zły nastroj czyli dziś:P
idę w świat 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe ja też nie mam co robić, na kurniku w netopola gralam, teraz sobie testy na prawko rozwiazuje z ciekawosci co tam jeszcze pamietam i wychodzi ze na dzien dzisiejszy nie powinnam jeździć bo gówno wiem- mialam 8 błedów. Zaraz znajomi mojego z pracy przyjadą i sie nie wyśpie. 😞(( Ogólnie przez to dzisiaj sie aby wkurwiam.... jestem taka zmęczona ale jak zapraszalismy to teraz nie powiemy ze jednak nie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...