Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
I ja wstalam więc dzień dobry 🙂
No i musialam sie przy świecach kąpać bo wczoraj jak szłam do łazienki i chcałam swiatło zapalic to korki poszly, a jak włączyłam to i tak światło nie działa 😞
Śniadania na razie nie jem bo moj spi a teraz ja spadam z domu. 🙂 Ide do mojej szkoły w koncu, jestem ciekawa reakcji nauczycieli 😁 Ale jaja beda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja wstałam prawą nogą, o dziwo wyspana 🤪 no i mam dziś roboty w ciul;/
Love, no najgorsze, że mężu nie pomyślał o relacji Twojej z ojcem no i nastawienia ojca na niego..:/ pogorszył sprawę a Ty musiałaś kłamać 😞 najważniejsze, że wrocił;D
haha idź do szkoły i potem powiedz jaka reakcja 😜
ja wczoraj byłam z mamą na zakupach w netto bo w niedziele jest otwarty, i wychodzimy obładowane, ja z brzuchem i idzie moj nauczyciel od muzyki i gry na flecie co uczył mnie w 3 lata w podstawowce, 3 lata w gimnazjum i rok w liceum i on jest z Ukrainy i jak mnie zobaczył to mu szczęka jechała po chodniku 😜
Izunia, prasowania to ja Ci wspołczuje:/
Astra, kurde ale żebyś Ty się aż za bardzo nie zaraziła;/

Idę, odkurzać 😁 bo nie robiłam tego z 2 dni a pewnie sprzęt tęsknił za mną:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na mnie się kuzynka obraziła, bo robi osiemnastkę teraz w czwartek, bo piątek jest wolnym dniem, i do dziś trzeba było potwierdzić czy się idzie. To ja zadzwoniłam, że raczej się nie wychorujemy do czwartku, zwłaszcza Bartek. A ta się obraziła. Jak dziecko normalnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
krde alewy rozmownedzisiaj 😞((
OBdarzona może kiedys ejdziez na forum i przeczytasz bo miala ci opowiedziec o mojej wizycie w szkole.
Tak więc:
godzinie 10:30 zaszłam do szkoy, bo akurat zaczynała sięduża przerwa i moja wycowawczyni miała oienko. 🙂 Ale od azu do nie nie poszłam tylko njpierw do Pań Dyrektorek 🙂 Zaraz po Hańce (mojej wych) najlpsze baby w szkole- chociaznikt ic nie lubił bo to niezle sucze. Dokladie 3 dyrektorki. oszlam d seketariatu bo to przez nieg sie do ich gabinetow idzie i od razu seketarka kazala mi do nich isc bo siedzialy razem i pily kawke 🙂 hehe o to pukam i jak powiedzaly prosze to uchylilm drzwi i kuken luken ze bylo widac tylko moja glowe. Pytam czy mozna. No i oczzywiscie wszystke wstaly zdziwnione w chuj. NO to oddech gleboki i chodze 🙂)) Uf... Kurde gały to im prawie wyleciay 🙂) hehe Oczywiscie od razu herbtke mi zrobily i musialam z nimi ypic... Milion pytan, 10 razy gratulwanie, ale ze blizniaki nie wiedza bo nie pytaly to tam nie gadam... i tak sie dowiedza a ja wiecej czasu na plotki ie mialam 🙂
o to wyszlam w koncu jakospo pol godziny i poszlam sobie na korytarz zadzwonic do moje wych. zeby wysza bo ja jkos nie chcialam z nia w pokoju nauczycieskimsiedziec 🙂
Ja sobie stalm przy oknie oczywiscie tylem do niej jak szla i udawalm ze nie widze i nie slysze. Ale ta oczwiśni idzie do mni i sie drze na caly głos "Aniaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!" Trudno udawac ze sie tego nie slyszy... ale poczekalam az podejdzie blizej i sie dwrocilam 🙂 Ta staneła i patrz na mnie od gry do dolu i zdolu w gore 🙂) reakcja byla do przewidzenia bo u niej to normane.. czyli "o kurwa" miech sie przytula. 🙂
Jakby tego bylo malo to pani plotkara musiala po kolezankezadzwnic ( baba co mnie wosu uczyla- iedys pisalam o niej ) no i ta pzyszla i bla bla bla... pierdolenie przez ponad godzine.... czyli norma 🙂)
Oprócz tego to jeszcze tylko spotkalam moja babe od polaka ale ta to tylko gratulacje i sajo nara i takiego pedała co mnie ang uczyl ale onto byl tylk w stanie powiedziec ze szkod ze na studia nie pojde.. a kto poiedzial ze nie pojde to nie wiem 🙂 aLe on mnie nie lubi bo na konic rokudostal od naszej klasy zaebisty prezent mojeg pomyslu i sie wkurwil nie zle.

yffffff koniec opowiadania... sory a bledy Agato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lOVE;D tak myślałam, że wszystkim szczęki poopadają i porysają podłogi 😜 fajne takie reakcje 🙂 ale ten chuj od angielskiego mogł powiedzieć coś innego 😜 np. ' Aniu, w takiej sytuacji, znając Twoją ambicję to pewnie za 2 lata będziesz studentką 😁' hehe;Dto jak Ty im nie powiedziałaś, że bliźniaki to one sobie myślą, że Ty jesteś blisko rozwiązania;D masakra 😜 no ale teraz już wszyscy wiedzą 😁 zaspokoili swą ciekawość 😁
No coż 😁 ja do szkoły idę w środę;D a jutro o 8 rano nawiedza mnie kumpela 😁 ale się cieszę 🙂)
dlatego idę spać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie no moja wychowawczyi wie al ona to juzpewnie wsyztski rozpowiedzial wiec am z gowy 🙂
ja jutro idepo poludniu do ojej pzyjaciolki 🙂) ja ja zobacze to chyba se porycze 🙂
ide spac 🙂) kurde moj juz lezy.... dzisia slowem sie do nigo nie doezwam 😞(( mam focha jak byk 😞( kurde chyba se troche chujow tez zachowuj.
dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jestem niewyspana!!! Całą noc walczyłam z katarem, nawet krople do nosa nie dawały rady go zwalczyć 😞 No i wychodzi teraz to sobotnie grabienie liści 😞 Ale oprócz zapchanego nosa to wszystko ok, bez gorączki, bez bólu gardła, więc można przeżyć. Tylko muszę sobie jakąś drzemkę zafundować po pracy. Do czwartku muszę być zdrowiuteńka, bo idę na imprezę z kumpelami 😁

Ulubionym zajęciem mojego męża jest ostatnio obserwowanie mojego brzucha. Mała jak kopie, to mi skóra na brzuchu faluje i podskakuje. Nawet nie trzeba ręki przykładać, żeby zaobserwować jak tam szaleje 🙂 A teraz właśnie mała domaga się śniadania - musli własnej roboty z mlekiem i miodem będzie idealne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra tez jestem zadania,ze ta noc byla straszna.Ciagle sie budzilam,wszystko mnie bolalo jak sie przewracalam...i na koniec takiej nocy maly mamusie budzi ruchami o 6 rano i tak sobie do 7 porozrabial i spi,a ja musialam wstac.Dobrze,ze mam meza w domu to z malym do przedszkola jezdzi.Ja ubieram sie i biore sie za dalsze sprzatanie pralni-juz widac koniec 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka a ja wyspana 🙂
Maja wstała o 7 ale dopiero poszłam do niej o 8 bo drzemałam, do tego zaczyna chyba przesypiać całe noce bo od kiedy wróćiłam to do niech nie schodze w nocy 🙂
piekna pogoda ogólnie fajnie teraz bajki oglądamy wreszcie Maja chce oglądać bajki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ostatnio takie rozgadane,że aż strach 😮 😁
Hehe 😁
U mnie ogórkowa ugotowana, idę smażyć placki ziemniaczane teraz 😜 A potem może jakiś spacerek, pogoda ładna, chyba trzeba się przewietrzyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...