Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aaaa no no wspominałaś coś niedawno, że się nie możesz doczekać 😜 a to wasz pierwszy zlot, nie znacie się na żywo jeszcze?
Love, no hehe nie męcz oczu lepiej, mi też się nie chce czytać zawsze, ale przeważnie choć nie zawsze przeczytam albo zerknę 😜
Hm... może boli Cię bo po prostu już Ci ciężko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A no tak bo Ty jutro do PL lecisz 🤪 🤪 ja tam wolę się pakować niż rozpakowywać 😞
Sztunia na odchodzące chęci nie ma ratunku. Ahaa koło Katowic, to kurde masz niedaleko aby poszaleć po sklepach 😜
fajne takie spotkanie, zwłaszcza, że znacie się 2 lata wszystkie czy tam więcej 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe Love zobaczysz jak Ci szybko przeleci a już tam będziesz 😜

Ja do siebie nie mam słow, po prostu przeszłam kolejny szok, choć przecież nie powinno mnie to dziwić. Bo sprzątałam i odkładałam wagę na swoje miejsce. Tak sobie myślę, ah zważę się, z 10 dni się nie ważyłam.
Wchodzę, patrzę 57,5;/ myślę sobie, ch*j, krzywo leży, to przestawiałam na wszystkie strony, cały czas 57,5. Myślę sobie, ah mam za dużo ubrań, zdjęłam sweterek - 57,5;/ zdjęłam leginsy- 57,5... majtek i stanika nie zdejmowałam. Wiem, że jestem po śniadaniu i obiedzie, ale nawet jeśli to rano i tak będę ważyła gdzieś 57,3. Sam fakt, że przekroczyłam 56 kg. Bo ostatnio ważyłam 55,5 kg:/ za szybko tyję, dlaczego wy tak nie tyjecie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia, ale właśnie ja Ci zazdroszczę tych centrow handlowych 😜
a co do tycia, no to właśnie jestem jeszcze w 5 i to właśnie od końca 4 miesiąca tyję tak strasznie.
Może mi przejdzie to tycie jak Tobie.
Love no niedługo welcome to Poland 🤪 🤪 a co do Twojego tycia to Ty masz bliźniaki i Ty masz wytłumaczenie takie bardziej itd 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obdarzona, czytałam o podprowadzonym pierścionku 🙂 Stara się chłopak, dobrze!

Love, jeszcze jakieś 8kg i będziesz miała moją wagę wyjściową! Wy z obdarzoną szybciej przybieracie, boście są chudzinki! Mam koleżankę, która przed ciążą nosiła rozmiar 34, przybrała sporo, ale szybko zrzuciła i teraz nosi 36 - śmieję się z niej, że wreszcie nie musi się w dziecięcym zaopatrywać 😉 W każdym razie nie macie powodów, żeby się przejmować póki co 🙂

A z moją pracą jest tak, że już dawno bym poszła na chorobowe, tylko mam tak skonstruowaną umowę, że dostanę wtedy 600zł miesięcznie mniej 😞 Jest to więc jakaś motywacja. Na razie się czuję na siłach, żeby dopracować do końca roku, bo jeszcze mamy parę dużych wydatków, a potem już na pewno biorę wolne! Ja ogólnie daję sobie radę ze wszystkimi obowiązkami, tylko wczoraj mnie szefowa wkurzyła, do tego jeszcze doła miałam i ogólnie w jakiś taki depresyjno-bojowy nastrój wpadłam i musialam się wyżalić 😞

Sztunia, ja byłam w Silesii chyba dwa razy i ten market stanowczo przerasta moje możliwości! Butów na wesele tam szukałam, to pół dnia mi zeszło na same obuwnicze 🙂 Ja jednak wolę po sąsiedzku, do Gliwic na markety się wybrać 🙂

Idę zrobić sobie na kolację jajecznicę ze smażonymi pomidorami i cebulką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Love, spokojnie moj też mi dowala np. że wyglądam jak czołg 😞 albo, że kto mnie zechce z takim brzuchem 😞 ale co tam 😜
Leliva, no stara się stara 😁 co do tycia, no to wiem,że mogę po porodzie właśnie stracić te przybyte kg ale wiem też, że nie i boję się 🙂 ale też znam wiele, powiedzmy , że większość koleżanek bardziej schudła po porodzie i ważyła nawet mniej niż przed ciążą.
Co do Twojej pracy, no to rzeczywiście nieciekawie.. jeśli czujesz się na siłach no to pracuj dalej jeśli do końca roku no to jeszcze 2 m-ce i potem wolneee 🤪 ja też czekam na kasę bo ma mi przyjść, bo wydatkow w pizdu:/

dziś mam wolny wieczor. 🙂 Moj M pojechał do domciu a ja z mamą będę siedzieć przed TV 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ggulek też bym zjadła pączka jeśli to po niego idziesz 😜
haha powiem mu tak 😜 chociaż on powie ' taa ciekawe kto':P
ale powiem wam , że oglądają się, ale ich mina gdy widzą brzuszek jest dziwna i mija mną zainteresowanie:P ale nie lubię gdy chłopacy się interesują zwłaszcza jak jestem w ciąży, nie wiem czemu ale krew mnie zalewa 😜
zjadłabym coś np. ciasto 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
astra gratki potwierdzone 🙂
leliva to lipa ale do końca tego nie rozumiem przecież L4 płaci zus i z tego co wiem to w ciazy jest 100%, biora ci średnią w wypłat chyba z 12 miesięcy jesli się nie myle, wiec mega z dupy by to miała być impreza
napewno masz jakiś system premiowy tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...