Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzień dobry dupki 🙂
Jestem niewyspana i zmolestowana, a mam zamiar dziś zrobić prasowanie i porządek w szafkach. Wczoraj mieliśmy gości, Bartek miał kolegę i się wściekali do 23:00....tak se pomyślałam,że jakbym miała dwóch chłopaków po roku to dawno bym siedziała w czubkach 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku ,ale tu spokoj po sylwku 🙂My wczoraj bylismy na pizzy ze znajomymi.Pozniej jedni do nas wpadli i sobie tak siedzielismy.A dzisiaj zaspalismy do przedszkola 🤪

Wypije cappucino i musze kuchnie doprowadzic do porzadku,bo koleda dzisiaj 🥴
Prasowania tez mam troche.
W tym tygodniu przyjda rzeczy dla malego co na Allegro zamowilam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Dzień dobry dupki 🙂
Jestem niewyspana i zmolestowana, a mam zamiar dziś zrobić prasowanie i porządek w szafkach. Wczoraj mieliśmy gości, Bartek miał kolegę i się wściekali do 23:00....tak se pomyślałam,że jakbym miała dwóch chłopaków po roku to dawno bym siedziała w czubkach 🤢


Najgorsze jak się zaczynają lać ze sobą :/ Krzywdę se mogą zrobić. Moi kuzyni takie karkołomne walki zawsze jako dzieci wyczyniali.
Ja dziś obudziłam się o 5:45 po wczorajszym całym dniu posypiania. Nie chcę zapeszyć, ale chyba mi przechodzi katar wstrętny. Dobrze by było, bo jutro mamy zajęcia w szkole rodzenia z połogu. Jak jutro nie pójdziemy to dopiero 14 czy 15 lutego będzie ten temat. A to trochę późno.
Też mi przez myśl przemknęło by posprzątać w swojej szafie. Najgorsze jest to, że mam w niej dużo za dużo i każde sprzątanie nie starcza na długo. I tak za chwilę się z niej wysypuje. Już nie mam co wyrzucić by ją odciążyć. Na szafa.pl mam powystawianych ok 70 rzeczy, które może z 2-3 razy nosiłam i wiem, że już nie założę. Ale nie da się tego sprzedać w szybkim tempie, chyba, że za pół darmo 😞 Mam całą szafę wnękową tylko na swój własny użytek i co z tego. Potrzebowałabym garderoby by mieć w ciuchach i butach porządek :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jak się zaczynają lać ze sobą :/ Krzywdę se mogą zrobić. Moi kuzyni takie karkołomne walki zawsze jako dzieci wyczyniali.

Nie lali się na szczęście, bo mój Bartek spokojny. Ale te piski, wrzaski, wszystkie zabawki uruchomione, do tego komputer...matko 😮Czasami jak się bawią to jest spokój, a wczoraj wścieku dostali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek już w piżamie latał i do łóżka się szykował koło 20:00, a tu niespodzianka, bo jednak wzięli swojego małego, a miał zostać z babcią 🙃 Na szczęście Bartek wszystko potem sam posprzątał, ale co hałasu użyłam,to gorzej niz w przedszkolu.

Zapomniałam,ze jutro mam lekarza. Ale już sobie zapisałam w kalendarzu, bo ja nawet o takich sprawach potrafię zapomnieć ostatnio... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Bartek już w piżamie latał i do łóżka się szykował koło 20:00, a tu niespodzianka, bo jednak wzięli swojego małego, a miał zostać z babcią 🙃 Na szczęście Bartek wszystko potem sam posprzątał, ale co hałasu użyłam,to gorzej niz w przedszkolu.

Zapomniałam,ze jutro mam lekarza. Ale już sobie zapisałam w kalendarzu, bo ja nawet o takich sprawach potrafię zapomnieć ostatnio... 😮


No,to ładna niespodzianke zrobili.heheh...biedny Bartuś.To co kolega ma dwie lewe rece,ze sam musial sprzatac.Ojoj....trzeba gonic takie towarzystwo.

Ja mam w czwartek.A w srode jeszcze raz badanie moczu oddaje,zeby sprawdzic wynik.Tak mi kazal lekarz.Maz z Niko ida na badanie krwi,a mody jeszcze moczu.Heheheh....ale bedzie koncert w laboratorium.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój mały to już tak ma,ze ogólnie nie lubi się dzielić swoimi zabawkami, ale wie,że jak ktoś do niego przyjeżdza, to trzeba się pobawić. Ale potem znienacka szybko się zwinęli, a on taki obrażony jeszcze wszystko ładnie na półkach poukładał, chociaż mu mówiłam,żeby zostawił i rano posprzątał, bo ledwo już łaził. Ale on swoje i dopiero się położył, jak porządek był hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Najgorsze jak się zaczynają lać ze sobą :/ Krzywdę se mogą zrobić. Moi kuzyni takie karkołomne walki zawsze jako dzieci wyczyniali.

Nie lali się na szczęście, bo mój Bartek spokojny. Ale te piski, wrzaski, wszystkie zabawki uruchomione, do tego komputer...matko 😮Czasami jak się bawią to jest spokój, a wczoraj wścieku dostali.


Bo to bracia najczęściej lubią się lać nawzajem 😉 Jeszcze dużo zależy jaka jest różnica wieku między nimi. Moi kuzyni byli rok po roku, więc masakra. Tak samo miał przyjaciółki facet ze swoim młodszym o rok bratem w domu. I to nawet jak starsi byli :/ Oczywiście są ze sobą blisko, bo to zabawa była. Ale co się matki nadenerwowały to wiadomo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juz sie ciesze na czwartek.Ciekawe ile maly wazy 🙂Kolezanka stwierdzila,ze brzuch mi na dół poszedl.Chyba jej sie cos przewidzialo.Maly sie ciagle wypina chyba mu miejsca brak.Wczoraj znowu z Niko szalal.Takie mu kopniaki dawal,az maz sie usmial.A najlepiej jak Niko rysowal po brzuchu,to maly kopal tak gdzie rysowal.Dzisiaj musze juz to zmyc,bo jak przed lekarzem sie rozbiore 🤪


Astra to jaki Bartus kochany,sam sprzatal w srodku nocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolezanka stwierdzila,ze brzuch mi na dół poszedl.

Ej no u mnie to samo, też mi wczoraj powiedziała koleżanka właśnie,ze mi się brzuch opuścił jak do porodu 😮 Zwariowała czy co? zresztą jutro mam lekarza to zobaczymy. Też jestem ciekawa jak tam maleńka urosła od ostatniego razu i co tam z moją szyjką, mam nadzieję,że nic się nie pogorszyło.
A Bartek to zrobił z przekory i ja o tym wiem. Bo tak to jak narobi burdelu to nie zawsze chętnie sprząta po sobie, ale wiesz...co innego jak ktoś zrobi burdel w jego królestwie, wtedy to już obraza majestatu i pokazówa musi być 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
nightmare1980 napisał(a):
tez mam jutro lekarza i powiem mu ze maly sie prawie wogole nie rusza bo tak sie marttwie ze osiwiec mozna


Mały leniuszek 😉 Na pewno będzie wszystko ok.

mam nadzieje bo normalnie osiwiec mozna dosyc ze nie zniknely mi te krosty kolo odbytu odostatniej wizyty i lekarz powiedzial ze jak nie zgina do nastepnej wizyty to czeka mnie zabieg zamrazania i wycinania tych krost to jeszcze slabe ruchy malego i kregoslup mnie napierdzielajak nie wiem co
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

mam nadzieje bo normalnie osiwiec mozna dosyc ze nie zniknely mi te krosty kolo odbytu odostatniej wizyty i lekarz powiedzial ze jak nie zgina do nastepnej wizyty to czeka mnie zabieg zamrazania i wycinania tych krost to jeszcze slabe ruchy malego i kregoslup mnie napierdzielajak nie wiem co
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie poprasowane, pokrywka na kociołku z gulaszem już podskakuje, pachnie w całym domu ślicznie...i gdyby nie ten bałagan, to byłoby wszystko ok 😁 A tak to muszę się zabierać za kolejne porządki. Pieski i kotki dostały tyle żarcia z sylwestra i z wczoraj,że się wszystkie zbiegły i walka przy miskach na dworze 😜

Nightmare, moja mała na przykład słabiej się rusza jak mamusia za dużo żre 😁 naprawdę 🙂 wczoraj na przykład jak pojadłam sobie u teściowej przez całe popołudnie, to wcale nie czułam ruchów, a dzisiaj czuję jakbym tam miała co najmniej trójkę rozwścieczonych dzieciorków 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...