Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

mulant, ja to jeszcze muszę dokupić parę rzeczy, a na razie nie mam kiedy. O, koszule np. muszę sobie sprawić.

Sztunia, ja na oparzenia mam taki spray TermCool, ale to się psika zaraz po oparzeniu, śladu nie ma. A tak to nie wiem czym to potraktować. Samo się raczej musi zagoić, tylko chujnia,że na palcu, bo to takie miejsce że ciągle się podrażnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już się nie mogę doczekać kiedy porodzimy i będziemy się chwalić swoimi dzieciorkami 🙂
mulanta synio to zamiast płakać jak się urodzi będzie wołał: "kotleeeetaaaaaaa!!!!" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zupka zjedzona, zaraz pęknę 🙂
Mulancik, ja jeszcze w lesie, dla siebie mam wszystko, 3 koszule od teściowej 😉 majtki jednorazowe, szlafrok, dwie pary klapek, ręcznik i nie wiem co jest jeszcze potrzebne 🙂 a dla dzidzi mam ciuszki, ale nie poprane jeszcze, ale nie mam żadnych kosmetyków ani pampersów, no i jeszcze muszę kupić torbę na to wszystko 🙂 nie wiem w ogóle ile rzeczy mam zabrać dla dzidziusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
ja już się nie mogę doczekać kiedy porodzimy i będziemy się chwalić swoimi dzieciorkami 🙂
mulanta synio to zamiast płakać jak się urodzi będzie wołał: "kotleeeetaaaaaaa!!!!" 😁


hahhahahhaha dobre z tym kotletem, moja będzie wołać, że chce zupkę brokułową, bo uwielbiamy ją z Michałem i jest częstym gościem u nas w brzuszkach ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no mi brakuje tylko laczków bo wyciągłam bo moje stare się rozwaliły i muszę kupić nowe koszula jeszcze jedna się przyda a laktator też mam wsadzić a no i skarpetki no i co do picia zxostało ale czemu dwie trby aż w jednej ja w drugiej Hubert nie za dużo tego ??
hmmm?? 😁
dziś zjadłam u mamusi dobry obiadek a jutro mam żurek bo mi się che i se zrobie 🙂
oby tak było żeby wołał kotleta niż mi wogóle nie jadł :P
jak co dwie tłuste świnie rosną na chrzciny to będzie co do jedzenia :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztunia napisał(a):
mulant ja spakuje się do sredniej walizki wiec nie wiem jakie masz torby

Ja też w taką się lekko zmieszczę 🙂
Wypiłam kawę, idę poleżeć przed tv, zmiana sofy i boku, bo kręgosłup nawala hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema 🙂 Wy już się pakujecie, ja jeszcze nie zdążyłam, ale myślę, że w przyszłym tygodniu mi się uda, bo w sumie tylko zakupy aptekowe mi zostały, resztę już mam.
Na razie przeżywam, a raczej psychicznie przygotowuję się na operacyjne usuwanie ósemki u męża - zapisany jest na piątek, aż się boję co to będzie... Obolały, spuchnięty i marudzący facet w domu... Czeka mnie gotowanie papek, jak się mała urodzi, to już będę miała wprawę 😜
Dziś mieliśmy na szkole rodzenia spotkanie z położną i z tego co opowiadała, to wszystko wygląda tak jak powinno, tj. kontakt skóra do skóry po porodzie, nacinanie krocza tylko wtedy kiedy jest potrzeba, udostepnione dla rodzących są piłki, worki sako, wanna do kąpieli, bezpłatne znieczulenie zewnątrzoponowe i gaz - więc jestem pozytywnie nastawiona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brownies w piekarniku 🙂 Pierwszy raz robię, ciekawe jak mi wyjdą. W każdym razie ciasto przed wstawieniem do piekarnika było tak niesamowicie czekoladowe, że mogłabym je spożyć na surowo 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale macie temat pakowania.......
Ja sie juz dzisiaj musze spakowac i jutro do szpitala 😠 😠
1.Puls u lekarza podczas usg mialam 160 😮
2.dobrze,ze tych tabletek nie bralam,dal mi inne
3.maly wazy 2,400-jedynie z tego sie ucieszylam u niego wszystko ok
4.wysypka musi byc zbada pod kontem tego co kiedys ewci@ czy astra pisały
A wiec lekarz mi obiecal,ze do piatku mnie wypisza.Zrobia badania i bedzie git.


MAM DO DUPY HUMOR 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O kurcze Izunia to nieciekawie. Ale chociaż wszystkie badania Ci szybko zrobią w szpitalu. Chyba lepiej tak niż jeździć na wszystko.

Ode mnie właśnie wyszła koleżanka z pracy. Ale sobie pogadałyśmy 🙂 Trochę się rozerwałam, ale i limit gadania mi się skończył 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale sobie pospałam 🙃 choć czuję się jeszcze gorzej, zaraz mi serce wyskoczy.

Izunia, biedo Ty 😞 do piątku dasz radę i w ogole zobacz jak nie wiele nam zostało, tez wytrzymasz 😁 a Alanek to widzę,że rośnie mały gigancik 😁

Mulant, ja poki co kupiłam torbę 🙂 zajebistą, czerwoną taka-kobiecą i będę ją miała już na cale życie 😁
no i do tej torby poki co spakowałam te rzeczy ktore będą dla Filipka do szpitala ale trzeba je pierw uprac 🙂 ale one tam dużo miejsca nie zajmują, moje rzeczy się zmieszczą + inne bajery 🙂 a ja słyszałam ,że ponoć nawet lepiej do 2 toreb się spakować 🙂 tzn. dla maluszka rzeczy w jednej a dla siebie w drugiej, ponoć mniej szukania i bałaganienia 😁

Sztunia, takie oparzenie chyba musisz przeżyć 😞


Moj Filipcio jak się urodzi to zawoła ' dajta mi coś słodkiego, bom się zestresował' hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leliva, dziwna nazwa tego ciacha 😁 taka nie polska 😮 ale jakoś właśnie mi się ochota narasta na ciasto czekoladowe, albo na murzynka zwykłego, ale takiego jeszcze cieplego rozpływającego się w ustach. Pierdziele to, chcę byle jakie ciasto 🤨 moja mama ma 24 stycznia urodzinki 😁 już od miesiąca jej wytykam że ma zakupić torta pod pretekstem,że jak to urodziny bez torta? wszystkim będzie przykro i będą rozczarowani. Bo mama nie zawsze świętuje z tortem. Ale ona zawsze mowi, że to ja będę chyba jedynie i w szczegolności rozczarowana 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja właśnie zrobiłam zakupki 😉 Połowę rzeczy do szpitala już mam i dziś uzupełniłam braki. Kupiłam 3 koszule do karmienia, bo jeszcze nie mam żadnej, kapcie, podkłady na łóżko i jeszcze dla dzidziorka do domu pokrowiec na przewijak, termometr, kocyk mięciutki, kolejne pieluszki tetrowe, pieluszki flanelowe. I jeszcze dla siebie trochę majtek kupiłam, bo moje zaczynają mnie cisnąć i nowe spodnie jeansowe ciążowe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nightmare, o to wspołczuje grypy 😞 wracaj do zdrowia:P a sprawą w sądzie się nie stresuj bo jeszcze Cię tam łapną jakieś bole:/ na pewno dobrze się skończy 😁

Lady, o to widzę że dziś miałaś shopping day 😁
ja też mam 1 podkład na łożko, dostałam od przyjaciołki bo jej się jeden został 😁 to Ty możesz już usiąść i czekać na porod 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...