Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Uff...u mnie posprzątane, poprane i nawet wystrój łazienki się zmienił 🙂 Na zakupach też byłam, od samego rana, małemu trochę ubrań kupić jesiennych, bo powyrastał.
To chyba z tej radości,że dziewczę będzie!!! 🤪

Dziewczyny, jakie bierzecie witaminy? Ja mam Prenatal Complex, ale powiem Wam,ze myślę nad zmianą...bo muszę połykać nie na pusty żołądek, i nie na pełny. I popijam tylko łykiem wody, bo inaczej buzuje mi w żołądku i wymiotuję 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rossie napisał(a):
Uff...u mnie posprzątane, poprane i nawet wystrój łazienki się zmienił 🙂 Na zakupach też byłam, od samego rana, małemu trochę ubrań kupić jesiennych, bo powyrastał.
To chyba z tej radości,że dziewczę będzie!!! 🤪

Dziewczyny, jakie bierzecie witaminy? Ja mam Prenatal Complex, ale powiem Wam,ze myślę nad zmianą...bo muszę połykać nie na pusty żołądek, i nie na pełny. I popijam tylko łykiem wody, bo inaczej buzuje mi w żołądku i wymiotuję 🤢


ja mam Falvit.....i jest ok dla mnie.
No,na bank ze szczescia taka energie masz.My moze w nastepnym tygodniu pojdziemy na usg 4D wiec mysle,ze zobaczymy kto tam pod serduszkiem siedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rossie o to moje gratulacje 😁 hehe, będziesz miała słodką dziewuszkę. Ja biorą Pharmaton matruelle, powodowały zatwardzenia ale już trochę jakby częściej wchodzę na kibelek 😜
Izunia, ło tam:P ciąża to ciąża, posprzątasz jak będziesz miała ochotę 😁
Love, no to jeśli masz wizytę przełożoną na 17 to tak jak ja 😜 ale będę miała tylko palcowe robioną a usg pewnie za jakiś tydzien.
Byłam dziś z mamą u jej dentysty a potem jak zwykle napad na nasz ulubiony lumpex. Ogolnie w lumpexach zdzierają kasę, ale ten lumpex jest taki , że rzeczy dla dorosłych są dość drogie ale i tak zajebiste a dla bobaskow są np. w koszu za 1 zł, zajebiste, prawie nie zniszczone, ciepłe nawet też 🙂 są też takie ładniejsze na wieszakach za 2-10 zł i z metkami za jeszcze drożej i kupiłam zaś 4 rzeczy porządne i ładne i ciepłe a wydałam jedyne 6,50 😜 jestem zmęczona 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Rossie o to moje gratulacje 😁 hehe, będziesz miała słodką dziewuszkę. Ja biorą Pharmaton matruelle, powodowały zatwardzenia ale już trochę jakby częściej wchodzę na kibelek 😜
Izunia, ło tam:P ciąża to ciąża, posprzątasz jak będziesz miała ochotę 😁
Love, no to jeśli masz wizytę przełożoną na 17 to tak jak ja 😜 ale będę miała tylko palcowe robioną a usg pewnie za jakiś tydzien.
Byłam dziś z mamą u jej dentysty a potem jak zwykle napad na nasz ulubiony lumpex. Ogolnie w lumpexach zdzierają kasę, ale ten lumpex jest taki , że rzeczy dla dorosłych są dość drogie ale i tak zajebiste a dla bobaskow są np. w koszu za 1 zł, zajebiste, prawie nie zniszczone, ciepłe nawet też 🙂 są też takie ładniejsze na wieszakach za 2-10 zł i z metkami za jeszcze drożej i kupiłam zaś 4 rzeczy porządne i ładne i ciepłe a wydałam jedyne 6,50 😜 jestem zmęczona 😜



Ty to tylko zakupy robisz.Ja jakos jeszcze nie mam takiej potrzeby.Ale jak poznam płeć to sie chyba zacznie kupowanie.hehehhe.Mama juz mii dzwonila,ze przez busa poda mi wszystkie male ciuchy-ona oszalala.Po co mi w autka jak bedzie dziewczynka i na odwrót,bo ona potrzebuje miejsce na rowery w piwnicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe Izunia, widzisz Ty dostaniesz ubranka a ja nie 😁 a tak w 9 mc-u nie zdążę mądrze z głową kupić, a w lumpie tak tanio i zadbane to biore 😁 ale i tak np. nie mam podstawowych kaftanikow wiązanych, takich rzeczy delikatnych nie mam. Ale to kupię w sklepie za 2 miesiące 😜
Izunia jak Ci mama przesyła to bierz, bo czas szybko leci i ni się obejrzysz a do porodu miesiąc zostanie 🙂
Moja mama dzisiaj trząsła moj brzuch, klepała, łaskotała bo już się nie może doczekać aż ' Filip' kopnie;p kurde za 2 dni 5 miesiąc zacznę a tu nic, choć może od wczoraj coś czuję, ale wmawiam sobie,że to nie to 😜 o np. teraz. a moja mama się już martwi na zapas kurde 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
hehe Izunia, widzisz Ty dostaniesz ubranka a ja nie 😁 a tak w 9 mc-u nie zdążę mądrze z głową kupić, a w lumpie tak tanio i zadbane to biore 😁 ale i tak np. nie mam podstawowych kaftanikow wiązanych, takich rzeczy delikatnych nie mam. Ale to kupię w sklepie za 2 miesiące 😜
Izunia jak Ci mama przesyła to bierz, bo czas szybko leci i ni się obejrzysz a do porodu miesiąc zostanie 🙂
Moja mama dzisiaj trząsła moj brzuch, klepała, łaskotała bo już się nie może doczekać aż ' Filip' kopnie;p kurde za 2 dni 5 miesiąc zacznę a tu nic, choć może od wczoraj coś czuję, ale wmawiam sobie,że to nie to 😜 o np. teraz. a moja mama się już martwi na zapas kurde 😜



Jasne,ze trzeba zapas robic.Z Niko to pozniej latalam w listopadzie,bo skurcze mialam i lekarz mi mowil,ze w kazdej chwili cos moze sie urodzic.Ale Niko wytrzymal do terminu.Teraz juz wczesniej sie przygotuje.Mysle,ze styczniu juz bede wszytko miec.NA spokojnie trzeba wszystko wyprac,wyprasowac i do szafki schowac.Tylko najpierw chce nowa sypialnie kupic,bo gdzies te ciuchy musze dac.Hehheeh.A teraz nie ma miejsca.
Ale teraz byly piekne pogody.Masakra 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izunia hehe no właśnie 😁 ja mam ten sam problem, ledwo co mam gdzie swoje ciuchy dać a co dopiero dziecka albo mojego M. Hehe Niko dzielny to wytrzymał 😁 mi się wydaję , że luty to będzie wielkie pranie i prasowanie 😁
Sztunia, prawdę mowiąc ja się nie znam. Dla mnie zapinany kaftanik na guziczek, na zatrzask czy zawiązywany to jedno i to samo, ale wszyscy mowią , że zawiązywany. 😜
zaraz lecą barwy szczęścia i M jak miłość, to zrobię sobie czekoladę do picia i idę na seans:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wykąpana już, dziecię też i śpiuchna. Wchłonęłam sajgonki, a teraz poprawiam sobie kawałem pizzy ze wczoraj, odgrzewana, ale pyyyyszna 😜 Mężu jeszcze w terenie, biedak.
Zauważyłam dziewczęta, że się w majtki nie mieszczę, a to znak,że rzeczywiście mam już big ass 😁 brzuch powoli już też rośnie. Za bardzo nie widać, ale odczuwam podczas siedzenia.
Obdarzona, ja wiązany kaftanik przy Bartku miałam tylko jeden, lezy do dziś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wy tu o zakupach a ja o tym nie mysle tylko czekam az Misiek wroci bo sie cholernie zle czuje 😞(( Nie wiem co sie dzieje 😞( W głowie mi sie ciagle kreci a jak teraz we fotelu siedze to mi sie rzygac chce ale nie mdlosci tylko po prostu mi sie rzygac chce a nie moge. Do tego mam jakies skurcze i mnie w chuj brzuch boli. Juz do mojego dzwonilam i pewnie dopiero za jakas godzine bedzie- chyba ze sie uda wczesniej dojechac bo niby korki są 😞 Ja pierdole boje sie w cholere a sama w domu siedze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...