Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ojj;/ to co ile przyjeżdża? moj w Holandii, jeździ tam często, a teraz jak jestem w ciaży chce jak najwięcej kasy zarobić to go wciąż nie ma, w mojej ciąży pojechał jak byłam w 5 tyg a wroił jak była w 12 😞 a jak zaczęłam 13 pojechał, i nie zapowiada się aby wrocił 😞 😞
jak sobie z tym radzisz? gadasz z nim przez skype o ile pamiętam? ja z moim przez tel stacjonarny 2 razy w tyg + ze 3 smsy codziennie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
ojj;/ to co ile przyjeżdża? moj w Holandii, jeździ tam często, a teraz jak jestem w ciaży chce jak najwięcej kasy zarobić to go wciąż nie ma, w mojej ciąży pojechał jak byłam w 5 tyg a wroił jak była w 12 😞 a jak zaczęłam 13 pojechał, i nie zapowiada się aby wrocił 😞 😞
jak sobie z tym radzisz? gadasz z nim przez skype o ile pamiętam? ja z moim przez tel stacjonarny 2 razy w tyg + ze 3 smsy codziennie 😞



To bym umarła....jak mi sie nudzi to dzwonie do niego.Ma fajna prace,ze moze gadac.Jakos sie juz nauczylam z tym zyc.Jezeli cos sie stanie to Dawid ma mozliwosc zjazdu.A tak to co 3-4 tyg.Zalezy jak tam z praca wyglada.Moze jeszcze przed porodem tam pojade.Warunki sa ok wiec fajnie.Ale na stale nigdy do Belgii bym nie pojechala.Jak juz to do Niemiec,zeby miec go blizej nas.Ale to tez by wracal poznym wieczorem i rano wczesniej wstawac.Jak narazie tak musi byc.Ale ciagle sie pocieszam,ze przyjdzie czas bycia razem.Teraz byl caly sierpien na urlopie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
obdarzona napisał(a):
ojj;/ to co ile przyjeżdża? moj w Holandii, jeździ tam często, a teraz jak jestem w ciaży chce jak najwięcej kasy zarobić to go wciąż nie ma, w mojej ciąży pojechał jak byłam w 5 tyg a wroił jak była w 12 😞 a jak zaczęłam 13 pojechał, i nie zapowiada się aby wrocił 😞 😞
jak sobie z tym radzisz? gadasz z nim przez skype o ile pamiętam? ja z moim przez tel stacjonarny 2 razy w tyg + ze 3 smsy codziennie 😞



To bym umarła....jak mi sie nudzi to dzwonie do niego.Ma fajna prace,ze moze gadac.Jakos sie juz nauczylam z tym zyc.Jezeli cos sie stanie to Dawid ma mozliwosc zjazdu.A tak to co 3-4 tyg.Zalezy jak tam z praca wyglada.Moze jeszcze przed porodem tam pojade.Warunki sa ok wiec fajnie.Ale na stale nigdy do Belgii bym nie pojechala.Jak juz to do Niemiec,zeby miec go blizej nas.Ale to tez by wracal poznym wieczorem i rano wczesniej wstawac.Jak narazie tak musi byc.Ale ciagle sie pocieszam,ze przyjdzie czas bycia razem.Teraz byl caly sierpien na urlopie 🤪



A jak Dawi zjezdza to na 10 dni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To masz dobrze,że możesz z nim gadać , bo ja z moim nie 😞
Moj ma średnią możliwość zjechania w razie czego, ale już jesteśmy umowieni, że już tak w połowie lutego ma być pod moją dyspozycją 24/h i ma być w Polsce 😉
a Twoj już tak długo pracuje?
Bo moj tak pracuje już od 2 lat, a w sumie od 4 ale takto na wakacje tylko jeździł, a jak szkołę skończył to dużo tam siedział. Ja też się przyzwyczaiłam i dla niego jest to ważne, ponieważ jego była dziewczyna robiła mu halo o to, że wyjeżdżał i zerwali i on się boi, że ja też odejdę. Ale powiedziałam, że jak urodzę ma być przy mnie i pracować w Polsce. Wiadomo, biedniej ale razem i mogę na niego liczyć a dziecko załapie bardzo dobry kontakt z ojcem niż jakby on był za granicą. Tam czasem mu pozwolę pojechać, np. na wakacje na gora 2 miesiące ale takto to nie wolno mu:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
To masz dobrze,że możesz z nim gadać , bo ja z moim nie 😞
Moj ma średnią możliwość zjechania w razie czego, ale już jesteśmy umowieni, że już tak w połowie lutego ma być pod moją dyspozycją 24/h i ma być w Polsce 😉
a Twoj już tak długo pracuje?
Bo moj tak pracuje już od 2 lat, a w sumie od 4 ale takto na wakacje tylko jeździł, a jak szkołę skończył to dużo tam siedział. Ja też się przyzwyczaiłam i dla niego jest to ważne, ponieważ jego była dziewczyna robiła mu halo o to, że wyjeżdżał i zerwali i on się boi, że ja też odejdę. Ale powiedziałam, że jak urodzę ma być przy mnie i pracować w Polsce. Wiadomo, biedniej ale razem i mogę na niego liczyć a dziecko załapie bardzo dobry kontakt z ojcem niż jakby on był za granicą. Tam czasem mu pozwolę pojechać, np. na wakacje na gora 2 miesiące ale takto to nie wolno mu:P



W tej firmie to chyba jakies 3 lata.Ale warunki i płace sa dobra.Nie mozemy narzekac.Jasne,ze kasa inna jest,ale jak juz dom skonczymy remontowac to koniec.Bo mamy tu dzialalnosc wiec mozna ja bardziej rozkrecic.narazie jest to sezonowe tylko.Czas pokaze 🙂


KOBIETKI która ma ochote nan Haribo?Otwieram wielkie pudło...... 🙂Czekolady nie moge wiec szukam gdzie indziej pomocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aha, no tak czyli on tak jakby na wykończenie domu bardziej pracuje?
Ja miałam mieć rodzinne teraz 160 euro;( ale miec nie będę, bo jak skończyłam szkołe, to i ubezpieczenie mi się skończyło, miałam iść dalej do szkoły innej ale wpadłam, zarejestrowałam się w biurze pracy, czyli już mi rodzinne nie przysługuje, oraz nie uczę się to tym bardziej i dupa blada;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
mulant napisał(a):
kurcze na moment się zapomniałam i ją tylko kawałek pociągnełam ale nie była ciężka i się ślizgała na płytkach ;/ oby mojej kruszynce nic nie było;/




Nasz dzieci to musza znosic z tymi matkami 🙂

mamusi podłogi zachciało się w koncie wycierać ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
ak do PL. Za bilety dzisiaj placiłam 320 euro z jakimiś tam groszami... ale to dla 2 osób w dwie strony.... a co ile kosztuje nie wiem i ta wybrałm najtańsza ofertę. [/quote


To fajnie,ze juz bileciki sa.JA zawsze jade autokarem do mamy czy Dawida.Boje sie latac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...