Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
A wy wciąż o żarciu.
Love, a Twoja mama jak? czy tylko Twoj tata jest tak cięty a mama mimo wszystko rozumie Cię bo jesteś jej corką?
bardzo sie cieszy z bliźniakow? gada z Tobą o tym, opowiadasz jej , że np. już się ruszają?


kazdego wieczoru gadamy tylko o jedzeniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
o oni razem sa na mnie źli alepo mamie widać że je przeszło- tylko teraz zaa ojcem idzie. A on to czasami lepiej nie gadać, zawssze bylam jego oczkiem w glowie co na dobre dla mnie nie wyszlo. Zawsze jakies zabranianie byloo a wazna miala byc tylko szkola i rodzina- nie wyszlo po jego mysli i wielka obraza...
Z mama nie rozmawiam o dzieciach- nie pyta to nie mowie. Niby sie cieszy ale przy poprzedniej iazy bardzziej to okazywali- wtedy nawet tata sie cieszyl chociaz nie wiem co od tego czasu moglo sie zmienic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Love, a no to lipa:/ dobrze,że chociaż mamie trochę przeszło. Kurde a ojcowi też przejdzie, a jak nie tzn że jest taki z niego ojciec że hej.

Tak tak ja się przyzwyczaiłam to naszych pogadanek o żarciu, ale dziś mam ochotę na coś, nie wiem na co i głodna muszę siedzieć a wy o żarciu;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
o oni razem sa na mnie źli alepo mamie widać że je przeszło- tylko teraz zaa ojcem idzie. A on to czasami lepiej nie gadać, zawssze bylam jego oczkiem w glowie co na dobre dla mnie nie wyszlo. Zawsze jakies zabranianie byloo a wazna miala byc tylko szkola i rodzina- nie wyszlo po jego mysli i wielka obraza...
Z mama nie rozmawiam o dzieciach- nie pyta to nie mowie. Niby sie cieszy ale przy poprzedniej iazy bardzziej to okazywali- wtedy nawet tata sie cieszyl chociaz nie wiem co od tego czasu moglo sie zmienic.



O co oni sie tak na ciebie gniewaja?Przeciez dzieci to jest szczescie.Moja mam za kazdym razem pyta.Szkoda mi ciebie.Wsparcie mamy to chyba najwazniejsze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie, Love nie ma tego wsparcia u rodzicow coś:/ ja tam największe wsparcie mam u mamy i to jej cały czas opowiadam o Filipku i razem się śmiejemy. Może Love Twoja mama się jakoś krępuje po kłotniach spytać się o bliźniaki? hm.. ciężka sprawa:/ dobrze, że Twoj Michu jest taki dobry dla Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak ale nie o to ze jestem w ciązyyyy 🙂) NIE NIE!!!
Powodów to mnustwo... ale jede motyw- nie wyszło tak jak tata planował. Tzn nie mam nawet matury a on chcial zebym na studia poszla, jakiegos 'dziada' po rozwodzie na meza mam i do tego za mloda na malzenstwo, to ze wyjechalam za granice, a zaczęło się od tego ja zaczelam prracowac tak na powaznij jak mialam 16 lat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
Tak ale nie o to ze jestem w ciązyyyy 🙂) NIE NIE!!!
Powodów to mnustwo... ale jede motyw- nie wyszło tak jak tata planował. Tzn nie mam nawet matury a on chcial zebym na studia poszla, jakiegos 'dziada' po rozwodzie na meza mam i do tego za mloda na malzenstwo, to ze wyjechalam za granice, a zaczęło się od tego ja zaczelam prracowac tak na powaznij jak mialam 16 lat.



Ja tez nie mam szkoły....i do czego ona mi jest potzrebna.Zrobie jak mi sie zachce.hhah...a czym sie rozni dziad po rozwodzie od tego co jeszcze jest kawalerem?Chyba tymz,e ten drugi lata z dupy na dupe.....i po slubie wychodzi jaki z niego jest.....Bo tyle sie teraz slyszy.Twoj ojciec niech lepiej korzysta z zycia i sie cieszy,ze jestes szczesliwa,bo zycie jest takie krotkie.A na bank szkoda go na kłótnie o takie glupie rzeczy.A wiec glowa do gory 😉Moj strary tez mi powiedzial,ze bede zalowac,ze biore slub z Dawidem.Rodzice sa po rozwodzie.Dlatego zerwalam z nim kontakt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja mature np che zdać w maju i to w sumie wychozi ze wssyztskie przedmioty prawie. otem nastudiaide od razu na pewno (jesli zdam mature). A co do meza to moj wybor- jak se rozwiode za rok, dwa, 10 lat... albo jak bym ciala w ogole to moja sprawa no ale wiessz- w sumie rozumiem zesie martwi i chce dobrze, tylko szkoda ze czasami sie ni widzi ze to nie wchodzi i brnie sie w to dalej. Ja tam wiem zemu przejdzie bo nadal jestem jego corka i zawsze bede.. on tlko potrzebuju czasu zeby zrozumiec ze stracil dzieci... np moje 2 starsze siostry z nim wcale nie gadaja. I on tego zalowac zacząl dopiro po roku jak sie wyprowadzily.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...