Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
love napisał(a):
izunia nie wiem... wczraj pisalam... albo jakoś na śwęta BN. A jak ni to dopiero w kwietniu.

a ja szukam polsiego tytułu filmu bo chce wam polecić... mam nadzieje ze cos taiego istnieje 😞.. Po wł. raczej nie bedzieci sluchac i ogladac 😞((



No,tak pisalas 🙂

A ja sobie czytałam o szputalu w którym bede rodzic,Co sie zmienilo od pierwszego porodu.Zawiesili znieczulenia....hihhi...ja tam tego brac i tak nie bede.Ale za to wprowadzili zestaw do podawania mieszanki tlenu i podtlenku azotu. Jednym słowem mozesz miec jazde jak na bani 🙂Gadalam o tym z lekarzem,,,,,smial sie.Ale to juz lepsze niz ta igla w kregoslupie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
ja tam w kregosłup bym nie chciała ale pewnie mnie to nie ominie..
2 lata temu mialam operacje na kolano i mialam to w kregoslup... okropnosci




Mojej mamie dali maske....i odplynela 🙂u niej nie bylo czasu na znieczulenie....Jenni juz chcila wyjsc w kanale rodnym byla.Tylko mama miala ceklarz-nie wiem czy u nas tez tak sie na to mowi.Bo tak to by w domu urodzila.Za dlugo czekala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
O kurcze., :/
Ale juz tez duzo o tym gazie slyszalam... na pewno to jest lesze i bezpieczniejsze niz w kregosup.

Ja jestem ciekawa czy bede mial jakis wybor czy cc czy sn. Tzn o ile bedzie wgl mozliwe sn....


Wazne,zeby z dzidziusiami wszystko bylo ok.Ja mam zdjecia blizniakow zaraz po porodzie.We krwi....Maikowi taka czapke welniana ubrali 🙂Masakra jak sobie przypomne te kruszynki nasze.Ale jak na wczesniaki to i tak ladnie wazyli prawie 3kg razem chyba.A urodzili sie w 7 miesiacu.Mam miala termin na grudzien,a ci wyszli 26.10.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
O to wczesnie 🙂 Ale najwazniejze ze zdrowe maluszki 🙂
A twoja mam sn rodzila? Dlugo rdzila wgl?



Skurcze miala dlugo....ale czubek dopiero nad ranem pojechal do szpitala.Darłam sie na nia,ze ma jechac....a ona jeszzce nie 🙂Akurat bylam u nich w De,bo sie przeprowadzali.I lekarz robil usg i sie mamy pyta jak dzieci byly ulozone,bo jednego nie ma:blink 😁ebil jakis byl,a Jenni juz byla w kanale rodnym 🙂Ale wszystko sie szczesliwie skonczylo.Jenni zapominala oddychac,ale pod tlenem nie byla 🙂Pozniej do domu dostali taki czujnik pod przescieradlo i to pipkalo jak nie oddychala koza jedna 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
hehe ale zapomniaą czy miała jakies kłopoty z oddechem?
ja i w pl jak bede i w it to w 36 lub wczesniej do szpitala sie wyprowadzam... hehe



Lekarz mówili,ze zapomina.Bo jak by byly problemy z pluacami to by sie dusila czy cos.JA to bylam zesrana jak z nia zostawalam.Ale wyrosla.Ona to jest taki łobuz...masakra.Zobaczysz jak beda wymyslac-idzie sie posikac.Maik robi wszystko to co ona.Nawet do przedszkola sam nie pojdzie.Ale i tak sa w osobnych grupach-niby tak lepiej.Jak ich mialam przez 7 tyg.to po 2tyg.musialam zabawki powynosic na strych,bo nie chcieli sprzatac.4 dzieci i teraz szukaj kto sie czym bawil.Ale fajnie bylo.Kapiel to numerkami byla.Do lozka tez najpierw Jenni leciala,za jakis czas Maik,pozniej Niko i na koncu Nikola.Bo jak ich dalam wszystkich razem to Boże Świety wojna swiatowa byla miedzy moja sypialnia,a Niko pokojem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...