Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja to najbardziej wole kielicha, zapić czymś i tyle 😜 piwo, lane zimne, w upał gdzieś na ogrodkach baru, drinka też lubię, winko lubię, tylko nie nawidzę koniakow i takich rzeczy typu metaxa albo whisky też tak średnio, chyba , że ktoś mi dużo coli wleje i drinka z tego zrobi.
Właśnie, też pościel muszę zmienić, pranie zebrać z dworu, odkurzyć i taras zamieść i naczynia umyć. Mam na to godzinę, a nie zapowiada się na to , że moja dupa odklei się od krzesła przez jakieś 10 min więc mam 50 min na zrobienie tych rzeczy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wiecie co było najgorsze w tym szpitalu to że co poznawałam dziewczyne to miała martwą ciąże i bałam się że mnie też to spodka ale wyszliśmy z tego teraz palcem nie ruszę niech zarosne brudem ale dla mnie teraz ono jest najważniejsze
co do tego czy to chłopak czy dziewczyna to po prostu jakoś musiałam swój brzusio nazwać więc mówię synek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mulant napisał(a):
wiecie co było najgorsze w tym szpitalu to że co poznawałam dziewczyne to miała martwą ciąże i bałam się że mnie też to spodka ale wyszliśmy z tego teraz palcem nie ruszę niech zarosne brudem ale dla mnie teraz ono jest najważniejsze
co do tego czy to chłopak czy dziewczyna to po prostu jakoś musiałam swój brzusio nazwać więc mówię synek.



a my juz poruszenie że pierwsza wiesz 🙂

jadę po prostownicę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie nie wiem na sto procent ale po prostu ja to czuję że to chłopak jest mój Hubert synuś kochany idę się położyć bo jak mnie Robert mąż zobaczy to zabije ale wiecie co się stało cud moj mąż zaczyna mówić do brzuszka głaskac śpiewać a mi tak fajnie jest na serduszku i aż łezka się kreci w oku a jak robert mówi do Huberta 🙂 to mały jak mi wierci się w brzuszku poznaje już tatusia 🙂
do jutera dziewczyny uważajcie na siebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w pierwszej ciąży Michał wogóle nie czuł potrzeby brzuchowania, dopiero gdzieś w siódmym miesiacu jak Majka go wreszcie kopnęła to tatus się zrobił, brzuszaty, na początku smutno mi było,no bo czułam się tylko ja w ciązy, ale końcówka była super, pamietam jak Maja aktywnośc pokazywała zawsze wieczorem jak się na łózku kładlismy spać i ona kopała, to Michł cały dzien na to czekał.
A teraz już brzuszkuje, całuje i gada 🙂 ale poki co to ja czekam na kopniaki 🙂

mam prostownicę 🙂 kurde pamiętam jak kupowałam dobrych parę lat temu jakie to drogie było a teraz i za niecałe 30zł rostownicę się kupi 🙂

mam swieże bułeczki z konserwą mniam mniam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Smacznego. 🙂) Ja wlasnie duza paczke delicji wciągłam 🙂
Mąż wrócił i baałagan jaki byl taki jest 😞 nic dzisiaj nie zrobila. tylko na jutro sobie zupe kalafiorowa ugotowalam.
Moj to tylko ostatnio do brzucha cos mamrocze 🙂 Całuje, puka w niego, a jak siedzimy albo idziemy spac to reka caly czas musi byc na brzuszku 🙂) Myslalam ze nie bedzie tak jak jest a jednak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam masakrę normalnie, przedwczoraj michał mnie zdradził, a dzisiaj zostałam porwana miałam jakieś diamenty,ojca wzieli na zakładnika, jechty, szampany ,luksus fury, normalnie szok, aż się boje, ale też sie wkurzam jak mi się obudzi 🙂 bo na dosypianiu już nie zawsze jest tak spoko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kochane 🙂
Wpadłam się tylko pochwali że chyba udało nam się wybrać imię dla mieszkańca mojego brzuszka 🙂 O ile w ogóle potwierdzi się, że będzie trzeci syn...
Będzie Amadeo Maksymilian (lub odwrotnie)
A jesli się odmieni i nasze dzecię postanowi zmienić płeć to będzie Giovanna Sofia.
Oczywiście poraz drugi wybierał tatuś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję.
Love a ja ci powim ze bym chyba wolala po Polsku tyle ze ja nie chce nigdy wracac do PL i tu w IT imie Amadeusz zamiast Amadeo by bylo czyms dziwnym.
A Giovanna to tutaj sa wiesz najpopularniejsze imie 🙂 hehe wiec zadnych udziwnien nie ma. Przynajmniej dla mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wstawac dziewczyny......my wczoraj bylismy na poprawinach poprawin.Dobrze,ze ja nie pije 😉Matko,3 dni picia to idzie sie wykonczyc.Jade z malym do przedszkolai pozniej musze troche dom ogarnac,bo straszny juz powoli.Kurcze niech sie juz te imprezy skoncza....jutro wypada nam isc na polter,ale chyba sobi odpuscimy.Bo mąż w czwartek będzie chory, piatek bez picia i znowu w sobote.Lepiej zostaniemy w domku 😉

Milego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...