Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oj trochę się was naczytałam
prądu brakło to z domu wybyłam ale juz jest, maja drzemie ja mam zamiar umyc dwa okna w salonie, jutro umyję tarasowe i dół pomyty 🙂 mamusie zaprosiłam żeby na poddaszu mi pomyła bo tam trzeba mieć reće w gorze bo to dachowe 🙂
my zostalismy rodzicami jak miałam 27 a Michał 28, ja musiałam się nastudiowac haha a potem chciałam pracę znaleźć i wogóle, ślub no i dzidzia w podróży poslubnej zrobiona 🙂 a teraz też pojechaliśmy na chorwacje żeby drugie zrobić 🙂
mulant jak nie urok to sraczka, widze zę u ciebie się to sprawdza, pij pij i odpoczywaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewci@, wzdęcia, czuję się pełna nawet jak mało zjem i ciężko się czuję i tak przez njelita mi boleśnie wszystko przechodzi bo czasem jelita dotykają mi lewego jajnika dlatego boli, ale gin o tym wie:P
Izunia, nie za dobrze Ci? 😜 u kosmetyczki będziesz się pudrować;D
Mulant, no nie no, na Ciebie to klątwe ktoś chyba rzucił:/ wspołczuję... obyś szybko wyszła z kolejnej choroby:/
Rossie, ja też mam ochotę na deser. Kurde na galaretkę cytrynową z bitą śmietaną albo kisiel z bit. śmietaną:P
Sztunia, no widzisz Ty to chociaż w takim dojrzałym wieku zaszłaś i po ślubie 😞 a nie to co ja.
Kurczę, ja na nast. wakacje, już dzidzią jadę na Chorwację z moim M, z rodzicami i rodzeństwem tak gdzieś pod koniec sierpnia to tam seksu uprawiac nie będę.. skoro ta Chorwacja tak bez problemu zapładnia 😁 kurde bym miała 20 lat i drugie dziecko.. o moj Boże, nie no muszę wypluć to słowo i odpukać! 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona my smiejemy się że o obywatelestwo musimy się starać dla dzieci 🙂
a jak w te wakacje wyjeżdzalismy to Henio-gospodarz, mówił nam że bardzo ładna córkę mamy, to Michał mu mówi że my sie tutaj staralismy o drugie, to powiedział że jak zrobi to zaprasza na wakacje na jego koszt 🙂 trzeba do Henia zadzwonić i mu powiedzieć że dziecię zrobione 🙂 to się zdziwi

okna umyte, ale bez firane mam czyste i nie zmieniam

teraz ogarnać resztę bo ja nawet syfu nie mam tylko ten colerny bałagan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Haha to będziecie mieć darmowe wakacje 😁 jak będziecie chcieli 3 dziecko to wiadomo gdzie jechać 😁
Ja czekam aż obiad dojdzie do siebie w piekarniku:P


ejejej 2 wystarczy, a na nastepnym wakacjach w Chorwacji się nie bzykam 🙂

co wy gotujecie, sprzatacie, spicie, normanie przeciągi tu są 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe 🙂) Wracam doo was 🙂
rano mnie do domu wywalili, bo wsyztskie wyniki juz dobre i wgl, ale jutro jade do mojego gina tej kliniki czy cos i na weekend tylko chyba 🙂 Chyba ze sie nie uda to zostaje w domu w lozku i koniec na jakis czas z porzadkami w domu, gotowaniem obiadkow 🙂 hehe

No i ja też kocham Chorwację, aż bym się przejechała 🙂 hehe
Sztunia to jak trzecie bedziecie chcieli miec to tylko tam hehe 🙂) na pewno sie uda szybko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Love no nareszcie, dobrze że wszystko się dobrze skończyło 🙂
Ja bardzo lubię szpinak, ale taki usmażony na patelni, posolony i z magii 😜 najlepiej spaghetti ze szpinakiem. Moja mama jeszcze gotuje pierogi ze szpinakiem:/ nie dobre;/ i naleśniki ze szpinakiem;/ ble i lasagne nie z mięsem tylko ze szpinakiem, ujdzie w tłoku.
No Love teraz będziesz musiała się oszczędzać jak mało kto 😉 z mulantem musicie uważać;/
Ja też kocham Chorwację 🙂 tzn byłam raz 😜 ale fajnie tam jest 🙂

Tak sobie pomyślałam, czy... jak już urodzimy, to czy nie spotkamy się zaś na tym albo na innym forum za kilka lat i zaś będzie ' hej, bla bla bla dziś na teście zobaczyłam 2 kreski, to moja druga ciąża' 😜??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja byłam 2 razy w Chorwaccji, raz na szkolnej wycieczce a raz z rodzicami ale to 100 la temu :/
No pewnie ze teraz se oszczedzac bede.. Dosc nerwow jak na jeden raz.
Nawte kolezanka co z nmi mieszka stwierdzil ze zemna zostanie w domu hehe 🙂)) No i jak na razie sie moim brzuchem mnda zachwyca i kommentuje : 🤨 hehe
A co do forum to ja mam nadzieje ze w wolnej chwili nadal bedziemy pisac 🙂) ale na mamusie.net 🙂 Przynajmniej ja mam takie plany na przyszlosc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Love widzisz jaką masz dobrą koleżankę 😁
Ja byłam raz na Chorwacji, była tak piękna i droga na Chorwację już w Chorwacji też piękna, czy też nawet Słowenią przez ktorą jechaliśmy to się zachwycałam, wszędzie gory, kwitnące jakieś inne rośliny, na serio super. Tylko tydzień przed wyjazdem zerwał ze mną chłopak w ktorym byłam baaardzo zakochana, tak młodzieńczo zakochana, niemal książkowo-romansowo zakochana i było mi smutno i wgl. Dlatego było fajnie ale też chujowo:P
Ja też będę starała się pisać dalej też na mamusiach.. wiadomo że nie już tak często:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To fajnie 🙂 moj też się rusza, i to niby delikatnie ale jak dla mnie to się czasem poruszy z grubej rury 😜 bo ja wcześniej tych delikatnych ruchow nie czułam, a może czułam ale myślałam, że to nie one więc te mocniejsze czuję. Choć czuję je rzadko jeszcze to są one dziwne... jakby obślizgłe coś się przemieściło 😜 a czasem też puka, takie puk :P czasem go denerwuję i kłuję brzuch albo poruszam to się poruszy:P ale jeszcze za mało regularne to jest.
A to ciuchy ciążowe zamowiłaś sobie z jakiejś strony? ta sukienka z allegro może ci kiedyś ją pokazywałaś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sukienke juz ma dawno 🙂
a ciucy mi kuzynka w pl kupila i yslala bo taniej mnie to wyszlo niz normalne zakupy czy nawet z jakiejs strony... no killka po jej ciazy mam 😉
ja tez nie mam chyba az tak regularni chociaz co wiczor t mega ruchliwe są 🙂 Juz mi brzuch sporo urusl i ciekawe kiedy bedzie czuc jak sie reke przylozy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ahha, to teraz będziesz się stroić 😁
ja mam zamiar kupić sobie jeszcze jedne leginsy te co sobie kupiłam ostatnio. Są boskie, i dziś pierwszy raz od 2 tyg założyłam spodnie a nie te leginsy 😜 tylko je nosiłam i prałam i tak w koło 😜
Ja od 2-3 dni czuję więc często trzymam ręce na brzuchu jak leżę, to jak ono się przewali gdzieś na inną stronę macicy to czuję, jak puknie też ale słabiej, tylko szczerze może swoimi dłońmi czułam ze 4 razy bo brzuch już duży a moje rączki malutkie, akurat tam gdzie zawsze mam ręce to ono się poruszy gdzie indziej 😠 😠
Kurde ale mam dziś sprzątania ale już kończę. ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pazurki zrobione,czekam na obiad.Moja dzidzia juz glodna si eupomina w brzuszku-hehehhe.Maz zjadl obiad jak bylam u kosmetyczki.Mial wszystko naszykowane i powiedzialam,ze jak bedzie glodny to ma sobie zrobic.A jak na faceta przystalo-ugotowal tylko ziemniaki i kotlecik usmazyl,a kalafioru juz mu sie nie chcialo.A to leń.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...