Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Nie wiem jak to będzie. Boję się, ale na pewno mi przejdzie. Mi też już troszkę brzuch widać, ale jest nikt się nie zorientował, bo luźne sukienki noszę.
Wgl jakoś dzisiaj się dobrze czuję... tzn nie wymiotowałam- tylko mdłości. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oj coś kiedyś chyba oglądałam. Indyjskie chyba coś nie??? Ja to już niestety dawno dobrego filmu nie obejrzałam. Może teraz mi się lepiej będzie oglądać bo pewnie bardziej emocjonalnie.

Ja mam chyba jakiegoś pecha. To co myślałam że koniec to wróciło. Chyba w zapeszaniu jestem najlepsza, a mój ceramiczny przyjaciel się za mną stęsknił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no jam mam mdłości o każdej porze dnia i nawet w noc jak wstaję mam zachcianki hi hi dziś na śniadanie jadłam pastę z tuńczyka polanym sosem czekoladowym a mojego męża aż wykręcało a mi to smakowało
love nie przejmuj się jeszcze nam został miesiąc i koniec pierwszego trymestru i będzie lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dziś rano płakałam ze 2 godziny, ale nie wiem czemu 😞 ale teraz mi lepiej, tylko oczy podpuchnięte.
Coś stało mi się z uszami, muszę iść do lekarza:/ w ogole to mnie H** strzela , to dopiero 9 tydzień ja nie wytrzymam 😞
Słyszałam o tym filmie, może też go oglądałam:P
Love, ceramiczny przyjaciel- dobre porownanie:P to nie zapeszaj, nawet jak nie będziesz żygać, to mow nam ,że żygasz non stop i masz już dość 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Weźcie.... szkoda gadać już mnie męczy to wszystko...
Poza tym wczoraj byłam u lekarza. I zapomniałam napisać. Kolejne 2 kg w dół, czyli 43 ważę... Mam nadzieję że nie będę chudła tak samo długo jak rzygam.
No i w końcu resztę badań zrobiłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No my to teraz płaczemy, aby potem rozweselić się 😁
Love 43 kg 😮 kurde to już kataklizm:/
Mulant, ja tak samo! z jakiś tydzień temu kupiłam skarpetki chłopięce bardziej:P chciałam takie malutkie pyci pyci, ale nie było, były średnie, to kupiłam:P takie zielono żołte z abs`ami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bo my dziewczyny wiemy co przechodzimy no i pocieszać też się pocieszamy hi hi 🙂
CIĘŻARNE GÓRĄ
love dasz radę wierzmy w ciebie z obdarzoną no nie 🙂
a gwarantuje ci że bedziesz grubsza niż my bo my mamy jedynaki a ty bliźniaki 🙂
macie obrazki usg ???
jam ma dwie pary ja kupiłam niebieskie a mój ślubny różowe 🙂
i denerwuje mnie bo mi już buziaka nie daje tylko brzuszek całuje już poszłam w odstawkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No coś podobnego. 🙂 Ale ja i tak już się uparłam że od 14 sierpnia idę do pracy znowu. 😉 Nie mogę jakoś w domu cały czas siedzieć i się nudzić. Ale dobrze mam np z tym ze nie muszę sprzątać gotować, prać... 🙂) >Prace domowe mnie omijaj, ale pewnie jeszcze zdążę się narobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...