Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Love no dokładnie 😁 masakra ja to samo 😜 ja przed ciążą miałam bzika na punkcie szafy i szafeczek. Bo tam miałam poukrywane papierosy, jakieś rożne dziwne opakowania, np. po testach i w ogole rożne takie złe rzeczy. I choć teraz już nie mam nic do ukrycia bo nie palę, a opakowania po testach niech leżą bo wiadomo,że jakoś o swojej ciąży musiałam się dowiedzieć:P ale pamiętam z rok temu, byłam już pełnoletnia przecież to moja bratanica znalazła moje 'ostatnie ' fajki w szafie i zaniosła mojej mamie. A był to czwartek w piątek było wolne w szkole, no i weekend , a do sklepu daleko i kasy brak... nie miałam w pobliżu koleżanki żeby mi dała, pożyczyła, bo w szkole miałam te co palą:P. Masakra, i to dziecko nie rozumiało że jestem pełnoletnia i mogę sobie trzymać w szafie nawet CKM kurde:/ ohhh...
Ale dzieci takie są. Nic idę odkurzać dalej choć boję się, bo trochę śmierdzi spalonym plastikiem, może się przegrzał. Mama mnie zabije. Ale dałam mu odpocząć to może odpali;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
...gdyby się tak dało to ja bym była teraz w ciepłych krajach i się relaksowała i nie słyszała ciągle jestem głodny co na obiad robi żonka dzień w dzień to słyszę i czasami mnie złośc bierze bo ile można gotować chce też mieć wolne hmmm buntuje się hi hi :P
zła jestem ... eh ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a moja dziecie nie ma zamiaru iśc spać i cały plan poszedł się jebać, bo miałam tyle zrobic a ona wózkiem wypelnonym puszkami z colą napieprza po chacie, normalnie horror a do tego jest taka smieszna a ja mam zamiar być powaznano bo ona musi spadać do łóżka a nie bawić sie teraz

obdarzona nic powaznego dziurkę lewę mi zatkało i migdał mnie boli ale juz pomału wszystko wraca do normy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona to ja na szczescie nie trzymalam takich rzeczy w domu 🙂 tzn testy mi nie byly potrzebne... niby bo ja tabsy jadlam 🙂 a fajki to w torebce a tam nikt nie zagladal bo przez ostatnie 2 lata mieszkaam sama z rodzicami a oni mi RACZEJ nie zagladali tam, a siostry to same palą wiec w nosie to mialy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obiadek gotowy.....idziemy jeść.
Wam też dziewczyny,życzę smacznego.
Mój mąż jak jest w pracy to sam musi gotować i w domu nawet o tym nie chce słyszeć 😉Ale jak musi to idzie do garów.Tylko ja mam gotować dobre obiadki ,a on sobie kupuje gotowce,albo do restauracji idzie,bo jemu sie nie chce.To są nasi faceci......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
a moja dziecie nie ma zamiaru iśc spać i cały plan poszedł się jebać, bo miałam tyle zrobic a ona wózkiem wypelnonym puszkami z colą napieprza po chacie, normalnie horror a do tego jest taka smieszna a ja mam zamiar być powaznano bo ona musi spadać do łóżka a nie bawić sie teraz

obdarzona nic powaznego dziurkę lewę mi zatkało i migdał mnie boli ale juz pomału wszystko wraca do normy 🙂



daje ci do zrozumienia,ze za duzo coli pijecie-hihihihihh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
eee... ale jaja :/
tydzień temu kupiłam sobie sukienkę bo dziisja jedziemy na imieniny do moejej siostry faceta i ona jest taka ołówkowa ale z luźna talia, no i przymierzałam to byla mi dobra, ze jeszzce luz byl a teraz to opieta mam że aż wstyd wyjśc... i nie mam co ubrac...

love naturalizm możesz zastosować :P
ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sukces usneła, ale dzisiaj koncertowała bo mamusia brakiem cierpliwości się wykazała i poszłam w pizdu
ale za to posprztałam już łazienkę 🙂

no ja love też nie wiem co na siebie włoże dziś na impreze szczeście takie że mam spodnie czarne to zawsze coś z góry wybiorę

no kupilismy zgrzewkę coli i teraz jest to najlepsza zabawka córki już boję się te puszki otwierać bo coś czuje że bedzie mega wybuch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Love, haha ja w torebce potem też trzymałam:P ale jak byłam w domu cały czas to w szafie albo gdzieś tam choć rodzicie wiedzieli.
Sztunia, o to wracaj do zrowia 😁
Love haha nieźle z tą sukienką:P a no.. brzuchy rosną z godziny na godzinę.

Kurwa odkurzacz się zepsuł 😞 😞 ryczałam jak woł, bo kocham odkurzać, nienawidzę brudnej podłogi. Wcale nie odkurzałam długo, może 7 minut, ale poszły iskierki i dymek. Uklękłam nad nim, wzięłam gazetę, rozryczana wahlowałam nią:/ a on jeszcze tak się spocił jakbym 2 godziny nim odkurzała. Dostałam od mamy zjebkę 😎 moja siostra też dostała zjebkę bo pożyczała ze swoim chłopakiem odkurzacz co 2 dzień bo jej się zepsuł 2 miesiące temu 😎 jej chłopak dostał zjebkę 😎 moja bratanica dostała zjebkę 😎 moj siostrzeniec także 😎 może dziś moja siostra w Opolu kupi nowy, aa jak nie to w poniedziałek. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
.

Kurwa odkurzacz się zepsuł 😞 😞 ryczałam jak woł, bo kocham odkurzać, nienawidzę brudnej podłogi. Wcale nie odkurzałam długo, może 7 minut, ale poszły iskierki i dymek. Uklękłam nad nim, wzięłam gazetę, rozryczana wahlowałam nią:/ a on jeszcze tak się spocił jakbym 2 godziny nim odkurzała. Dostałam od mamy zjebkę 😎 moja siostra też dostała zjebkę bo pożyczała ze swoim chłopakiem odkurzacz co 2 dzień bo jej się zepsuł 2 miesiące temu 😎 jej chłopak dostał zjebkę 😎 moja bratanica dostała zjebkę 😎 moj siostrzeniec także 😎 może dziś moja siostra w Opolu kupi nowy, aa jak nie to w poniedziałek. 😜



obdarzona poleciałaś, a zrobisz mu pogrzeb ? 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...