Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
heheh......to jest dopiero szok dla młodej matki.Ale trzeba się cieszyć......bo dzieci to skarb do czasu gdy nie pyskuja 😉

Cappucino pije i wcinam waflki truskawkowe......bomba kaloyczna.
Maz dzisiaj ma impreze w pracy 10-lecie zakładu maja.....mówi,ze chociaz raz w pracy moga sie najesc dobrych rzeczy.Bo tak to tylko kawke za free maja 😉Przeciez w pracy sie pracuje,a nie obiadki zjada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Love haha no Ty masz bęcek wielkii już, na tym ostatnim zdj co masz u siebie w galerii w tej żołtej sukience czy zielonej to nie jedna na porodowce takiego nie ma 😜
Ty a ta z trojaczkami to ona pęknie w 5 miesiącu:/
Kurde.
Izunia moj też ma tylko darmową kawę i na szczęście chyba nie ma imprez, ale ma imprezy z kolegami co sobotę:/ ehh jak przyjedzie zastanie mnie obrażoną a jak się odbrażę to dostanie zjebkę.
Sztunia, ja też dziś sobie pomaluje pazury, ale przedtem wyrownam. Na szaro sobie pomaluje 😁

Idę kurde. Pod koc 🤪 książkę dokończę, bo mnie wciągła jak odkurzacz.
Ehh no właśnie 😞 nawet se nie poodkurzam... do dupy z taką sobotą 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Arleta się zdenerwowała tez tak pomyślałam......ale cóż dla nas ludzi to jest dziwne jak my kobiety potrafimy donosic przez 9m-c np:blizniaki,a co dopiero trojaczki.(te drugie to rzadko w terminie rodza,ale i tak podziwiam)
Arletko spoko.....uśmiechnij się nikt tu na złoścć nie pisze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sory dziewczyny ja po prostu nie mogę się pogodzić z ciąża a co dopiero trojaczków moja kariera poszła w ..... ja wiem ze nie to jest w życiu najważniejsze ale po prostu mi ciężko i faktycznie zareagowałam nerwowo ponieważ jak mówię komuś z rodziny ze jestem w ciazy z trojaczkami to dostaje odpowiedz " o jezu ty pękniesz "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
arleta3razy napisał(a):
sory dziewczyny ja po prostu nie mogę się pogodzić z ciąża a co dopiero trojaczków moja kariera poszła w ..... ja wiem ze nie to jest w życiu najważniejsze ale po prostu mi ciężko i faktycznie zareagowałam nerwowo ponieważ jak mówię komuś z rodziny ze jestem w ciazy z trojaczkami to dostaje odpowiedz " o jezu ty pękniesz "



urodzisz zdrowe ,piękne bobaski......zatrudnisz babcie jedna drugą i będziesz mogła nadal pracować w swoim zawodzie.Przeciez nie wszystkie babki sa grube i jak slonice po ciązy 😉Jezeli zadbasz juz teraz o swoja skórw to mysle,ze po porodzie bedzie ok.
Ja w pierwszej za pozno rozpoczelam smarowanie sie na ozstepy i co wyskoczyly w 9 m-c,al eteraz juz jestem madrzejsza i od poczatku sie smaruje.

A wiec głowa do góry.....jestes wyjatkowa,bo nosisz pod sercem 3 serduszka.A rodzinie powiedz,ze przy jednej ciazy tez idzie byc duzym-tak jakja w pierwszej ciazy...hhihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arleta, ja wątpię, czy Ci ktokolwiek mówi to złośliwie. Wiemy, jakie brzuchy potrafią urosnąć przy jednym dziecku, a przy trójce to trudno sobie niektórym wyobrazić. Kariera, kariera...mogłabym być podła i napisać Ci,że przecież mogłaś tego uniknąć. Ale Ci tego nie napiszę. Wiesz czemu? Bo spojrzysz na wszystko z innej perspektywy, jak już Twoje maleństwa będą na świecie. Wierz mi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Love haha no Ty masz bęcek wielkii już, na tym ostatnim zdj co masz u siebie w galerii w tej żołtej sukience czy zielonej to nie jedna na porodowce takiego nie ma 😜

:

kochana szczerze mowiac to zdjecie juz stare... 😞 to wlasnie tydzien temu bylo jak sukienke przymierzalam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
arleta3razy napisał(a):
obdarzona zapewniam cię że mało realne bym pękła ale jak coś napewno napiszę a naimie mi Arleta pzdr

nie wiem czym sie kochana stresujesz.... ty w 5 pekniesz a ja w 7 albo 8 🙂) no 😁 nie wiem czemu sie stresujesz... myslę że to była przenośnia
no i twoja kariera.... kurde no i tak by się kiedyś skonczyla i nie narzekaj bo juz czasu nie cofniesz! tez bym mogla pracowac a jestem w ciazy... widocznie taka kolej rzeczy. a do pracy mozesz wrocic jak urodzisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...