Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Astra, maliny z bitą śmietaną.... Hmmmmm, kuszące 🙂 Kurde, tylko nie mam skąd ich wziąć, ale koktail z mrożonych truskawek powinien mi to wynagrodzić 🙂

Love, ważne, żeby stosunki z teściami były przynajmniej poprawne, żeby nie robić przykrości drugiej połówce. No cóż, trzeba się przynajmniej tolerować. Za często chyba się i tak nie będziecie spotykać, prawda?

Obdarzona, lekko to Ty nie masz z tym bratem! Ja bym chyba udusiła! Ostatnio głównym priorytetem jest dla mnie wyspać się do syta 🙂

Byłam dziś na usg - mała jest na 100% dziewczynką, ostatnio był jeszcze cień wątpliwości. Waży już 580g, czyli prawie dwa razy tyle co miesiąc temu 🙂 Serduszko ma posprawdzanie, główne naczynia krwionośne, żołądek, jelita, nerki, pęcherz, kręgosłup - wszystko na swoim miejscu i takie jak powinno być 🙂 Dumna aż uroniłam łezkę szczęścia, jak już wyszliśmy z mężem ze szpitala 🙂 Pierwszy raz taki przypływ uczuć miałam. No i oczywiście znowu pliczek zdjęć do albumu dostałam 🙂 Tym razem nawet w 3D, ale nie za wyraźne bo się rączkami pozasłaniała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe mama mi kazala swój pokój posprzątać... ale dawno tego nie słyszałam 🙂) A syf był jak cholera, chyba od mojej wyprowadzki nikt tu nie sprzątał... A ja wywaliłam wszytskie swoje rzeczy, jakieś ciuchy, stare książki, jeszcze jakies stare kosmetyki nawet znalazłam.... ogółem same zbyry i smieci...
Astra mniejmy nadzieje ze mu przejdzie ale sama wiesz ze teraz taki okres przeziebien i grypy..
leliva to super ze wsyztsko w pozadeczku na usg 🙂) tez bym moje brzdace chciala zobaczyc a dopiero co sie widzielismy :P
kurcze a ja bym sobie czipsy zjadla albo krupnik hehe 🙂))
moja mama robila dzisiaj lasange ale za chuuu jej nie zjem, juz powiedzialam ze chce piergoi bo wloskim zarciem juz sie po woli nudze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu dziś spokojnie, a zazwyczaj to nie nadążę czytać!

Czy wasze maluchy też się tak wiercą, że brzuch się wam przesuwa na jedną stronę? Moja mała często wypina tyłek po prawej stronie mojego pępka - tak też zrobiła dziś na usg - podnoszę bluzkę a tam taaaaki krzywy brzuch 🙂

Hehe, love, zagonili Cie do sprzątania 🙂 Rozumiem, że teraz juz jakoś sobie zagospodarują ten Twój pokój? Mają już jakiś pomysł? Moi już mieli plan zanim się wyprowadziłam z domu, troszkę się czułam nawet, jakby mnie poganiali 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nieee 🙂) tzn moja mam cos mowila ze zostawi na razie i pozniej jak maluchy beda wieksze to bedzie ich pokoj jakby kiedys chcialy na wakacje przyjechac. 🙂 W sumie pokoje moich sistr tez puste stoja i nic z nimi do dzisiaj nie zrobili. Teraz juz 4 pusty pokoj maja.
Moj tez jest koslawy brzuch, a jak sie wierca to az widac czasami jakie kijki jak wystaja 🙂) hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leliva, to super, że wszystko dobrze 😁 no i dziewczynka potwierdzona więc gratuluję 😜 🙂
Mulant, haha ale masz zboczonych teściow 😜
Love, przynajmniej pogrzebałaś w swoich rzeczach i się nie nudziłaś 😜 a tym pokojem dla dzieci jak przyjadą na w akacje to fajny pomysł 😜
Astra, to Ty chyba pisałaś o malinach. No nie no ochoty mi narobiłaś 😞( 😜

Co do dziwnego kształtu brzucha to ja też tak mam 😜 najczęściej też koło pępka po prawej stronie on się ułoży i albo tyłek wystawi albo plecy jakoś skuli nie wiem, ale takie dziwne 😜 czasem po lewej 😜 czasem czuję jego plecy , nogi, a czasem kopie gdzieś totalnie z tyłu, i czuję kopana a jak dotykam brzucha to mięciutki jakbym w ciąży nie byla 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiaaaaaaa......maliny. już o nich zapomniałam hehe
u mnie wczoraj była radość wielka, bo tatuś został po raz pierwszy skopany przez córę 🤪 cieszył się jak dziecko, cały czas potem gadał do niej "łobuziara. halo, tu tatuś mówi" i co chciał pocałować brzuch, to kopa dostał 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra, oo to na pewno szczęśliwy 😜 najlepsze jest to, że jeśli ktoś sam chce poczuć jak kopie, to mały nie kopnie. Ale ostatnio moj M przyłożył dłoń, mały wiercił się , kopał i to już czuć jak nie wiem, ja się zachwycam,że kopnął, a M twierdzi,że nie czuje.. no kurde no;/
Love, no pewnie że fajnie a cieszą się na pewno;D nawet nie raz dziadkowie nie okazują tej radości a cieszą się 😜 ja tam na starość, czy na młodośc, bo nie wiem w jakim wieku los mnie wnukami obdarzy ale zawsze będę się cieszyć nawet jak syn przyjdzie w wieku 20 lat i oznajmi, że babcią będę, bo to cud życia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki :*
Rano sprzątaliśmy, a potem byliśmy z moim na hamburgerach i spacerze. 😉 Narzekacie ładnie na teściowe 😜 Ja będę mieć fajnych teściów, jak na razie złego słowa nie mogę na nich powiedzieć 😜
Love jak się czujesz przeglądając tak swoje stare rzeczy? 😉
Obdarzona, nie martw się, mój też nie czuje trzymając rękę na brzuchu, a ja tak 😜
mmm mandarynki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jupi......juz w domu 🙂Matko pralnia zawalona torbami z ciuchami dla Niko i dla malego.Szok....ale to dobrze,mniej trzeba kupic.

Juz sie wykapalam.Ale jestem padnieta.Tyle jezdzenia w 6 dni 2300km.
Love super mialas...dupa w samolot i lecimy.Nogi mam jak balony.Jutro torby rozpakuje i bede lezec.
Maz z Niko walcze co ogladac.Maly chce bajki ,a maz cos innego.Ale mam ubaw 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ggulek o hamburgera bym zjadła! na spacer też bym poszła 😎 o tyle masz szczęście, że masz fajnych teściow:P bo to też sztuka trafić 😜
Izunia, witaj w PL 😜 no wiadomo,że jak się wraca to się potem trzeba rozpakować a to jest najgorsze;D

EJ JESTEM TAK PODJARANA, ŻE SZOK!! oświadczył się ! mowię wam jaki zajebisty pierścionek, no kurwa autentycznie 😁 oczywiście tu chodzi o sam fakt zaręczyn i o zamiary wobec jego, że ślub i że na zawsze, ale ten pierścionek jest taki jaki chciałam! a on nie wiedział jaki chciałam i nikt!
taki złoty, delikatny, idealny, ale ma dużo cyrkoni! piękny najpiękniejszy jaki mogłam wyśnić 😁 no i oczywiście sceneria też dość ciekawa, zbił mnie z tropu, bo zaczął gadkę aby mnie wystraszyć, że jakby miał mnie zostawić samą i w ogole, a ja sobie serio pomyślałam ' kurde ale idiotka ze mnie, miałam nadzieję jak głupia, że się oświadczy a on chce mnie zostawić dlatego tak dziwnie się ostatnio zachowuje' i już miałam prawie łzy, a ten uklęknął przede mną i powiedział ' Agata wyjdziesz za mnie?' a ja tak, no i dalej wiadomo, radość 😁
Dobra lecę bo nie chce aby on to czytał:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Ggulek o hamburgera bym zjadła! na spacer też bym poszła 😎 o tyle masz szczęście, że masz fajnych teściow:P bo to też sztuka trafić 😜
Izunia, witaj w PL 😜 no wiadomo,że jak się wraca to się potem trzeba rozpakować a to jest najgorsze;D

EJ JESTEM TAK PODJARANA, ŻE SZOK!! oświadczył się ! mowię wam jaki zajebisty pierścionek, no kurwa autentycznie 😁 oczywiście tu chodzi o sam fakt zaręczyn i o zamiary wobec jego, że ślub i że na zawsze, ale ten pierścionek jest taki jaki chciałam! a on nie wiedział jaki chciałam i nikt!
taki złoty, delikatny, idealny, ale ma dużo cyrkoni! piękny najpiękniejszy jaki mogłam wyśnić 😁 no i oczywiście sceneria też dość ciekawa, zbił mnie z tropu, bo zaczął gadkę aby mnie wystraszyć, że jakby miał mnie zostawić samą i w ogole, a ja sobie serio pomyślałam ' kurde ale idiotka ze mnie, miałam nadzieję jak głupia, że się oświadczy a on chce mnie zostawić dlatego tak dziwnie się ostatnio zachowuje' i już miałam prawie łzy, a ten uklęknął przede mną i powiedział ' Agata wyjdziesz za mnie?' a ja tak, no i dalej wiadomo, radość 😁
Dobra lecę bo nie chce aby on to czytał:P



super.....gratulacje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, maleńka 🤪 Rozumiemy,ze teraz będziesz się cieszyć całą noc heehe 😜
Izunia, witajj w PL 🙂
Ja też spadam dziewczyny, bo widzę,że mulant jest i zaraz mi narobi apetytu na jakieś smakowitości 😜 a tak serio to idę się szykować, bo jedziemy do znajomych :* do jutra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Gratulacje, maleńka 🤪 Rozumiemy,ze teraz będziesz się cieszyć całą noc heehe 😜
Izunia, witajj w PL 🙂
Ja też spadam dziewczyny, bo widzę,że mulant jest i zaraz mi narobi apetytu na jakieś smakowitości 😜 a tak serio to idę się szykować, bo jedziemy do znajomych :* do jutra!

e to ja też idę bo nie ma komu robić apetytu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
piękne znalazłam na forum :P

[i"SERCE MATKI"

Jeszcze nie jestem matką
jeszcze nie jestem
naprawdę kobietą
Drżę kiedy kołaczesz się we mnie
moje drugie serce
innym rytm mego życia
Zegar który od marca
ustanowi mi nowy czas
pozaeuropejski
Nasze serca przestukują się
ze sobą
moje głośniej
twoje dobitniej
Dwa ptaki niepewne
przyszłych lotów]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziękuję za gratulacje 😁
Mulant zajebisty wiersz, taki od serca:P
prawie jakbyśmy my to to pisały;D
a tak w ogole jest tu ktoś? bo ja się teraz nudzę:P jestem zmęczona jak nie wiem bo moj mi zajął łożko i śpi bo za godzine musi jechać po mojego brata 😜 więc tu jestem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obdarzona, gratulacje! A jak Twoi rodzice zareagowali? Pochwaliliście się od razu?

Ja znowu zostałam obudzona kopaniem o 6 rano. Mała się chyba przyzwyczaiła, że w tygodniu tak wstaję, więc w weekendy też już mi nie da pospać dłużej. No ale grunt, że w nocy mnie nie budzi. JESZCZE.

Wczoraj grabiłam liście na dworze, a dziś mam katar, więc chyba spędzę dzień w domu, żeby mi się nic z tego nie rozwinęło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien doberek 🙂
Niko wstal o 6 😮i po co.....a ja sie przewracalam z boku na bok.Mam nadzieje,ze dzisiaj sie wyspie.
Rosolek sie gotuje.Chcialam robic drugie danie,ale zapomnialam mieso wyciagnac,a teraz juz za pozno jest.Idziemy do Kosciola.

Jestem w domu 😁 😁ciesze sie jak dziecko.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o matko, ale nie wyspana jestem 😞

Leliva, moi rodzice bardzo się cieszą, czekali na to 😜 a Ty rzeczywiście lepiej posiedź w domu jak masz katar;D
moj mnie dziś nie pokopał rano aż tak, chyba ma wyczucie czasu i wie, że niedziela 😎
Izunia, haha no cieszysz się, a jeszcze tydzień temu nie mogłaś doczekać się wyjazdu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...