Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pada snieg,pada snieg.......a w święta bedzie dupa -deszcz 😞


W piecu mi wygasło,ale spokojna glowa ogien juz zrobilam.MAtko musze po swieze pieczywo jechac.A to tyle roboty jest,ubrac sie ,auto z garaz uwyciagnac.....ajjj

Co do stroju na swieta to ja.....hmmmm....mam ladne spodnie na kant ciazowe,ale chyba juz za male beda 😞A wiec zostaja jeansy i mam taki elegancki dluzszy sweterek,a wiec bedzie dobrze.Najwazniejsze,ze ide do fryzjera-jupiiiii...ciesze sie jak male dziecko 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
Ja mu wczoraj dałam baterię leków i miodzik i myślałam, że lepiej się poczuje rano, a tu dupa 😞 Też do pracy iść teraz musi, na szczęście nie w święta.



Moze herbatka ze setka 🙂Moj maz w domciu bedzie caly czas.Do pracy jedzie dopiero po Niko urodzinach 🙂
Chce wózek juz poszukac i łóżeczko zamówić.Moze jeszcze w tym roku,bo od nowego slyszalam,ze ma byc drożej 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
Ja mu wczoraj dałam baterię leków i miodzik i myślałam, że lepiej się poczuje rano, a tu dupa 😞 Też do pracy iść teraz musi, na szczęście nie w święta.



Moze herbatka ze setka 🙂Moj maz w domciu bedzie caly czas.Do pracy jedzie dopiero po Niko urodzinach 🙂
Chce wózek juz poszukac i łóżeczko zamówić.Moze jeszcze w tym roku,bo od nowego slyszalam,ze ma byc drożej 😠


Ale on prowadzi samochód :/ Wieczorem mógł wziąć ale wolał gripex, który jest do dupy.

U mnie nie pada śnieg, ale wszystko jest oszronione i minus 6 stopni brrrr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
Ja mu wczoraj dałam baterię leków i miodzik i myślałam, że lepiej się poczuje rano, a tu dupa 😞 Też do pracy iść teraz musi, na szczęście nie w święta.



Moze herbatka ze setka 🙂Moj maz w domciu bedzie caly czas.Do pracy jedzie dopiero po Niko urodzinach 🙂
Chce wózek juz poszukac i łóżeczko zamówić.Moze jeszcze w tym roku,bo od nowego slyszalam,ze ma byc drożej 😠


Ale on prowadzi samochód :/ Wieczorem mógł wziąć ale wolał gripex, który jest do dupy.

U mnie nie pada śnieg, ale wszystko jest oszronione i minus 6 stopni brrrr.



Uuu...to zamiast tych dupiatych lekó niech naturalnie sie wypoci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
Gdyby mógł zostać w domu to byłoby to możliwe :/
Nie wiem czy nie pojadę dziś na noc do rodziców. Tylko jeśli to zaziębienie to chyba nie powinnam się zarazić. Nie wiadomo co on złapał jeżdżąc po klientach, a coraz mocniej boli go gardło i ma kaszel :/


wiesz co ja piłam syropek dla ciężarnych ...taki mega ochydny jak mnie brała choroba.Do tego eliksir z czosnku i przeszło 🙂Ten syrop to jest właśnie na taka pogode jak teraz,bo mamy spadek odpornosci.I jest on naturalny.Jak dobrze pamietam to tylko 7 dni moze byc otwart.A o nazwe mnie nie pytaj 🙂Ale mysle,ze tylko jeden jest.Na pudelku jest babka w ciazy.Polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izunia, ja tylko mogę ricore i to bez mleka, bo inaczej wymiotuję - po prostu mnie mdli. A zwykłej czarnej unikam, bo mam po niej rozwolnienie 😮 Ja dziś też jadę na jakiś zakup spożywczy, muszę kupić rybkę, bo będę na Wigilię robiła po grecku. Oglądałam pytanie na śniadanie wczoraj i może rzeczywiście spróbuję z tą miruną. I po karpie do wujka musimy podjechać, żeby się potem nie spinać. Karpia będę robiła zapiekanego w śmietanie. Tylko odwieczny problem - kto je zabije, wypatroszy i oskrobie? 😁 Pada na teściową - ona tu jest od czarnej roboty hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Izunia, ja tylko mogę ricore i to bez mleka, bo inaczej wymiotuję - po prostu mnie mdli. A zwykłej czarnej unikam, bo mam po niej rozwolnienie 😮 Ja dziś też jadę na jakiś zakup spożywczy, muszę kupić rybkę, bo będę na Wigilię robiła po grecku. Oglądałam pytanie na śniadanie wczoraj i może rzeczywiście spróbuję z tą miruną. I po karpie do wujka musimy podjechać, żeby się potem nie spinać. Karpia będę robiła zapiekanego w śmietanie. Tylko odwieczny problem - kto je zabije, wypatroszy i oskrobie? 😁 Pada na teściową - ona tu jest od czarnej roboty hehe


hihihi....dobra tesciowa,ale moja to raczej tylko wypatroszyc potrafi 😉
Ja sobie z ekspresu zrobilam i chyba bede zyc bez kawci 🙂
Kurde ja nie wiem co mam na świeta zrobic.Co tez woelce w trójke zjemy.U nas kazdy ma kawaleczek rybki,ja mam sandacza,maz karpia,a maly jakas kostke.Pierogi chyba kupie,albo usmiechne sie do kolezanki,zeby dla nas zrobila 🙂Aaaaa...i moja kochana kutie nie wiem czy bede robic,bo boje sie pozniej posiedzenia po tym maku-hemoroidy 😉A wiec trzeba wspolny plan z mezem opracowac 😁

Alanek sie wypina co za łobuz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze robię cos, czego nie ma na stole u teściowej i na Wigilię idziemy do nich.. W pierwsze zawsze jechaliśmy do moich rodziców i wracaliśmy drugie, zaliczając po drodze nasze babcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Ja zawsze robię cos, czego nie ma na stole u teściowej i na Wigilię idziemy do nich.. W pierwsze zawsze jechaliśmy do moich rodziców i wracaliśmy drugie, zaliczając po drodze nasze babcie 🙂



🙂To maraton świąteczny....ja chyba w tym roku wole cale świeta w domku przesiedziec.Bo jak mam gdzies jechac do rodziny i sluchac jaka juz jestem gruba,,ze to bedzie dziewczynka to mnie juz teraz slak trafia.A wiec zobaczymy jak to bedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My w wigilię do teściów pójdziemy, ale do rodziców nie wiem czy pojedziemy, skoro ten mój w drugie swięto ma pracować. Izunia, mi się śniło dzisiaj,że urodziłam i byłam pewna,ze to dziewczynka. I odpinam pampersa, a tam sisior! Czujesz to? Zgroza! I w dodatku już miał imię - Grzesiu 😮
Jaka bania. hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
My w wigilię do teściów pójdziemy, ale do rodziców nie wiem czy pojedziemy, skoro ten mój w drugie swięto ma pracować. Izunia, mi się śniło dzisiaj,że urodziłam i byłam pewna,ze to dziewczynka. I odpinam pampersa, a tam sisior! Czujesz to? Zgroza! I w dodatku już miał imię - Grzesiu 😮
Jaka bania. hehe



Ani mi nie gadaj.....jak w styczniu pojde do gin to chce niech mi pokaze tego siusiaka.Ale jak dla mnie to obojetne co jest ma byc zdrowe 🙂Bo ciuszkow mam pod dostatkiem dla dziewczynki i dla chlopczyka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
Gdyby mógł zostać w domu to byłoby to możliwe :/
Nie wiem czy nie pojadę dziś na noc do rodziców. Tylko jeśli to zaziębienie to chyba nie powinnam się zarazić. Nie wiadomo co on złapał jeżdżąc po klientach, a coraz mocniej boli go gardło i ma kaszel :/


wiesz co ja piłam syropek dla ciężarnych ...taki mega ochydny jak mnie brała choroba.Do tego eliksir z czosnku i przeszło 🙂Ten syrop to jest właśnie na taka pogode jak teraz,bo mamy spadek odpornosci.I jest on naturalny.Jak dobrze pamietam to tylko 7 dni moze byc otwart.A o nazwe mnie nie pytaj 🙂Ale mysle,ze tylko jeden jest.Na pudelku jest babka w ciazy.Polecam.


To pewnie Prenalen taki malinowo-czosnkowy? Ja po nim od razu wymiotuję 😞 Nie jestem w stanie zdzierżyć czosnku od samego początku ciąży, choć przed lubiłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
Gdyby mógł zostać w domu to byłoby to możliwe :/
Nie wiem czy nie pojadę dziś na noc do rodziców. Tylko jeśli to zaziębienie to chyba nie powinnam się zarazić. Nie wiadomo co on złapał jeżdżąc po klientach, a coraz mocniej boli go gardło i ma kaszel :/


wiesz co ja piłam syropek dla ciężarnych ...taki mega ochydny jak mnie brała choroba.Do tego eliksir z czosnku i przeszło 🙂Ten syrop to jest właśnie na taka pogode jak teraz,bo mamy spadek odpornosci.I jest on naturalny.Jak dobrze pamietam to tylko 7 dni moze byc otwart.A o nazwe mnie nie pytaj 🙂Ale mysle,ze tylko jeden jest.Na pudelku jest babka w ciazy.Polecam.


To pewnie Prenalen taki malinowo-czosnkowy? Ja po nim od razu wymiotuję 😞 Nie jestem w stanie zdzierżyć czosnku od samego początku ciąży, choć przed lubiłam.


no.chyba tak.Ty myslisz,ze ja go z usmiechem pilam.Sok pomaranczowy byl juz naszykowany do popicia.Ale pomoglo wiec co mialam zrobic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzielnie próbowałam, ale ponieważ za każdym razem mi wylatywał nawet po kilku minutach to dałam spokój :/ Raz się nawet pół dnia źle po nim czułam 😞
Teraz mi coś niedobrze. Niepotrzebnie zjadłam dwie kromki z kremusiem na śniadanie, zemdliło mnie od tego. Zaraz będę rzygać coś czuję 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😘
o co chodzi z ciążą na pudelku? bo regularnie czytam i dziś weszłam i tam jest tylko o Monice Bellucci 6 tyg po porodzie, to o to chodzi?

Izunia, U was śnieg, a u mnie szron tylko 🤨 nic nie pada.

Lady, też nad tą myślałam co linka dodałaś 😁

Astra, u mnie też zawsze rybka po grecku na święta 😁

Kasia, ten Twoj Miś to ma się dobrze. Już sam fakt , że jest ukochanym Misiem 🙂 hehe 😁

moj chłop też chory. Inwazja męskiej grypy szowinistycznej. Żartuję 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
Ja dzielnie próbowałam, ale ponieważ za każdym razem mi wylatywał nawet po kilku minutach to dałam spokój :/ Raz się nawet pół dnia źle po nim czułam 😞
Teraz mi coś niedobrze. Niepotrzebnie zjadłam dwie kromki z kremusiem na śniadanie, zemdliło mnie od tego. Zaraz będę rzygać coś czuję 😞


hihihi....ja tak mam po płatkach na mleku rano.

Kurde nasza Suzi ma juz drugi raz w tym tyg atak padaczki 😞Biedna moja chudzinka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Hej 😘
o co chodzi z ciążą na pudelku? bo regularnie czytam i dziś weszłam i tam jest tylko o Monice Bellucci 6 tyg po porodzie, to o to chodzi?

Izunia, U was śnieg, a u mnie szron tylko 🤨 nic nie pada.

Lady, też nad tą myślałam co linka dodałaś 😁

Astra, u mnie też zawsze rybka po grecku na święta 😁

Kasia, ten Twoj Miś to ma się dobrze. Już sam fakt , że jest ukochanym Misiem 🙂 hehe 😁

moj chłop też chory. Inwazja męskiej grypy szowinistycznej. Żartuję 😁




Kochaniutka u nas własnie zaczelo sypac 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie tego śniegu, bo ja tak lubię jak jest biało od śniegu, a nie od szronu 🤨
Tym bardziej na święta. Ech.
Dziewczyny...jak mi się jakościowo ten wyciek z piersi poprawi, co wróżę na niedługi czas, to mogę zacząć odciągać i handlować. Masakra. 26 tydzień ciąży, a ja już mam wkładki laktacyjne w staniku 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...