Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

Ło matko, Izu.... 😮 biedactwo. Ale trzymam kciuki,żeby było wszystko dobrze!!! Z szyjką se można poradzić, ale to rozwarcie mnie niepokoi... 🤨

Oby wszystko było dobrze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ggulek, haha z tą babką w autobusie to nieźle haha jaki małpiszon 😁
No nie ma to jak przepuszczenie przez przystojnych kolesi albo kolesia.. mm. 🙃 🙃

Sztunia, na usg w tak poźnym okresie może się nie zobaczy wiele rzeczywiście, ale np. z bliska w 2 d twarz, widać powieki, jak ziewa i miny 😁 ja w 30 tyg widziałam buźkę i jakieś miny itd, super 🙂 teraz na usg jak pojdę tez wezmę ze sobą mamę bo ona tak się zachwyca jakby miała orgazm 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny jak wczoraj siedziałam u ginki tak mi wpadł do głowy wątek z Kalą, która miała wypadek, straciła i usunęła konto. Nie pamiętam czy poruszałyście już ten temat, ale jestem prawie pewna, że kala to był też profil love. Ponoć dzwoniła do love dzień wcześniej 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ggulek, ja się domyślałam tego o tej Kali już od czasu kiedy Love wpadła z oszustwem.
Haha, wypadek, włochy itd..bajka jak ch*j. Jeszcze pamiętam jak dawno dawno temu, Love pisała,że ona meiluje z Kalą, albo jak chwaliły się ' obydwie' tu na forum, jak to one znają włoski i gadały ze sobą po włosku;/;/ dobrze,że wyszło kłamstwo na jaw 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Noo strasznie babsko mnie wkurzyło 😜
Obdarzona w 2d widać buzię jeszcze w moim tygodniu, widziałam wczoraj oczka, nosek otwierającą buzię, ale reszta taka zamazana, że można pomylić rękę z nóżką itp. 🙂 Moja mama też chciałaby zobaczyć, ale za daleko niestety 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O widzisz o tym mailowaniu nie kojarzę, bo później dołączyłam i potem jeszcze na wakacjach mnie długo nie było. Pamiętałam tylko o tym kontaktowaniu się przed usunięciem konta 😜 I to było chyba po tym kiedy wyszło oszustwo u grudniówek i postanowiła zmniejszyć ilość kont 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i to,że Kala dziwnym trafem miała wypadek tuż zaraz po tym jak wyszło kłamstwo tej Weroniki , Arlety itd, i jak admin wprowadził ujawnienie nr IP, więc wiadomo,że Love bała się że wyjdzie że mają obydwie taki sam nr IP, a tępa myślała że się nigdy nie Kapniemy że ocia z czerwcowek ma też ten sam IP:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ggulek, a to np. w 35 tyg już nie widać tak twarzy? ja jak byłam w 30 tyg i 4 dniu to mały był już duży i właśnie też wszystko nie wyraźnie było. Ona się pytała, czy ok. 20 tyg było serduszko badane to ja mowie, że tak średnio bo w 20 tyg miałam usg co trwało ok. 1 minuty ale że w 26 tyg miałam i serduszko było dokładnie badane a ona mowi,że dobrze bo już wszystko jest nie wyraźne na zbadanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja Mai np. w 30 tc buzi nie widziałam bo była już mocno na dole i buzia była zniekształcona i reka na twarzy wiec dla mnie to była plama
podejrzewam ze teraz tez tak moze być 🙂
mam wizyte na 19.45 wiec moze mama uspi Majkę a my sobie pojedziemy, zobaczymy 🙂
jutro jest plan malowania pokoju Poli
choinka rozebrana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki. Wróciłam właśnie od gina 😁 U mnie wszystko w porządku. Szyjka zwarta i twarda. Zapytałam czy może ustalić jak niunia leży, powiedział że może ale musiałby mi włożyć palec do szyjki, przez co zostałaby trochę rozwarta. Także stwierdziłam, że damy sobie spokój i grzecznie poczekam do USG, które mam 7 lutego.
W ogóle mój gin się rozchorował i był inny z jego polecenia, jego znajomy. Fantastyczny facet. Również z Matki Polki (jest to już czwarty lekarz stamtąd, którego poznałam, więc chyba decyzja podjęta). Powiedział, że on pracuje tam całe życie, więc na pewno jego opinia nie jest obiektywna, ale poleca szpital ze względu na wyposażenie i najlepszy oddział pediatrii. No i jak wiadomo jeśli nie daj Boże coś się dzieje to i tak ląduje się w MP z całego województwa i nie tylko. Jeśli chodzi o ekipę to mąż jest od tego by ich pogonić jeśli trafi się ktoś niemiły 😉
Następna wizyta również będzie u niego i mam przyjść z Łukaszem. Opowie mu jak wygląda poród aby się nie bał. Uważa, że to bardzo zbliża pary do siebie, a facet i tak nic drastycznego nie widzi. Z miłą chęcią skorzystam z tego zaproszenia, bo wiem, że mój się trochę cyka i chciałam go nawet od tego odciążyć zatrudniając w to miejsce mamę 😉
Morfologię mam super hiper, mocz też, ale są jakieś nieliczne bakterie. Zapisał mi więc globulki dopochwowe raz dziennie Lactovaginal.

A teraz się biorę za nadrabianie tego co naskrobałyście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ugotowałam pyszną pomidorówkę mmm 🙂 całe serce w nią włożyłam i warto było, bo już pół gara wciągnęłam hehe ale trochę chłopakom zostawię.
Doprowadzanie się do kultury też już ogarnęłam, a teraz chyba będę czary odprawiać nad sierścią, żeby nie odrastała, bo teraz sobie jeszcze poradziłam, ale jak to zrobię później - oto jest pytanie 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O matko Izunia trzymaj ty się tam! Lepiej zostać dłużej w szpitalu skoro jest rozwarcie, bo w domu to wiadomo jak to w domu. Zawsze coś podkusi by coś zrobić, tym bardziej że męża nie masz na miejscu. Wszystko będzie ok. Trzymamy kciuki.

Co do love to ja nie wiem co ta laska ma z głową 😮 Ciekawe czy jak jest zablokowana to może nas podczytywać i np. dawać lub zabierać oklaski.

Co do USG i osób towarzyszących przy tym - nie dostajecie płytek z USG? Ja chodzę zawsze z Łukaszem, a potem rodzinie kopiuję płytki, bo moja mama przecież szaleje z radości. Już takiego świra dostaje na punkcie Werki, bo przecież jej instynkt babciowy się włączył już dawno temu 😁 Przelewała go do tej pory na wnuki swojej siostry 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
Lady dostajesz płytki z usg? Ale fajnie... Ja chodzę prywatnie i mam zdjęcia jedynie do 13 tygodnia 😜


No dostaję, ale też chodzę na USG prywatnie. I zdjęcia i płytki. No i jak byłam u tego swojego profesora co mi USG robi na wizycie dodatkowo to mi nawet dał zdjęcia z USG dopochwowego (zdjęcie mojej szyjki, pępowiny i pipeczki mojej córci 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...