Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

lady_m4ryjane napisał(a):

Nie może być inaczej. Trzymam kciuki. O której masz wizytę?

17:40
Co jadę to liczę na jakieś lepsze wieści, a wracam z nosem na kwintę. Ech, oby tym razem wieści były dobre - ze np wytrzymam jeszcze z 4-5 tygodni 🙂

Co do fotek z USG to za darmo mam przy każdej wizycie po kilka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Lady, to super że wszystko ok 🙂 a z tą wizytą z Łukaszem u tego gin to fajny pomysł 🙂

Astra, haha dobrze jej tak 😁 dobrze że ta laska dała komentarz na tym jej blogu. Albo u nas się zczaiła , że ona to kłamczucha albo sama znalazła dowody 🙂 jeszcze ta kłamie w żywe oczy, jak to brzuszek.net ją zawiodł.

Prawdopodobnie może nas czytać, ale nie może kont zakładać. A wydaje mi się,że nas czyta, ale mam to w dupie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas nie ma nagrywania, ale fotosów mam co nie miara
szyjkę tez zawsze mam sfotografowaną hihi

lady ciesze się ze wsyztko ok i że już jesteś blisko wybrania szpitala, bo jednak stresogenne jest 🙂

my z Majką książeczkę ogladałysmy a Pola dała taki pokaz że nie mogłam się napatrzeć, tu niby z dzieckiem się uczę a tu ściemę walę bo brzuch mnie bardziej interesował, jeszcze tak nie miałam 🙂 szkoda ze kamere mam pełną bo bym nagrała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
Astra będzie dobrze 🙂
Lady to ile płacisz za wizytę? Ja niby chodzę prywatnie, a pamiątek z ciąży mam tyle co kot napłakał :/


Ja mam gina prowadzącego z NFZ bo się znamy od 10 lat i mnie nie chce przyjmować prywatnie to za to nic nie płacę. Ale on tam gdzie przyjmuje z NFZ nie ma sprzętu do USG. Dowiedziałam się dzisiaj, że od tego roku jest właśnie maszyna i ten lekarz z zastępstwa chciał mnie wysłać, ale już mu powiedziałam, że jestem do Piotrusia w Gamecie umówiona. No i za samo USG genetyczne w 2D z płytką i zdjęciami wykonywane przez profesora płacę 150 zł (koło pół godziny trwa wizyta i tyle też nagranie). Jest to świetna cena jak na Łódź, bo za pierwszym razem byłam na genetycznym w innym miejscu u lekarza zwykłego, nie dostałam płytki, tylko zdjęcia i kosztowało 200 zł. Dzisiaj mi powiedział lekarz, że od tego roku bardzo USG zdrożało, ale jak się pytałam w Gamecie przy zapisywaniu to mi powiedziała babka, że jest 150 zł. Więc chyba tam się nie zmieniło. USG w 3D kosztuje tam 200 zł. Wydaje mi się, że ceny są też uzależnione od tego czy robisz badanie u profesora czy u innego lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
obdarzona napisał(a):

Prawdopodobnie może nas czytać, ale nie może kont zakładać. A wydaje mi się,że nas czyta, ale mam to w dupie.


Tak się zaczęłam zastanawiać, bo mi często ktoś jedzie po oklaskach 🤢 Nie lubi mnie 😉

Masz 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie 2 jednego dnia straciłam, co się nawet nie odzywałam za wiele, ale widziałam, że potem mi je ktoś odrobił 😉 Ja wczoraj przy naszych rozmowach o seksie też wam kliknęłam za ciekawą konwersację 🙃
Zaniepokoiło mnie to na tyle, że usunęłam swoje zdjęcia normalne z galerii, zostawiłam tylko takie co twarzy nie widać. Chyba ogółem sporo osób nas podczytuje, bo mamy bardzo aktywne forum, więc kto wie na kogo trafi przy tych dziwnych przypadkach z love, Arletami i innymi 😜 Jednak dużo człowiek o sobie informacji tu podaje. W ogóle czytać forum powinny móc tylko osoby zalogowane moim zdaniem, a wiem że tak nie jest, bo sprawdzałam czy się da wejść po wylogowaniu 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
ggulekk napisał(a):
Obdarzona mam tak samo z ruchami jak chcę je komuś pokazać to od razu spokój. Tak samo gdy tatuś kładzie rękę na brzuszku to mała się uspokaja 😜


Moja też taki wstydzioch 😉

I Twój też taki rozczarowany, że mała go nie kopie? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
ggulekk napisał(a):
Obdarzona mam tak samo z ruchami jak chcę je komuś pokazać to od razu spokój. Tak samo gdy tatuś kładzie rękę na brzuszku to mała się uspokaja 😜


Moja też taki wstydzioch 😉

I Twój też taki rozczarowany, że mała go nie kopie? 😉


Znaczy jemu to się udaje złapać dobry moment późnymi wieczorami i już parę razy mocno dostał z kopa więc jest usatysfakcjonowany. Ale czy mama, czy tata, czy przyjaciółka nie mieli takiego zaszczytu 😉 Tylko lekkie takie tam przesuwanie się poczuli 😉 A właściwie ja ją teraz czuję przez większość czasu. Wprawdzie delikatnie, ale wiem, że wszystko u niej ok 😉 Czasem jak dłużej nie daje znaków to potrząsam trochę brzuchem i zwykle mi odpowiada 😁 To jest fantastyczne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś moderowałam pewne forum i wiem,ze jak jest ban na IP to love przy próbie wejscia na stronę powinna zobaczyć komunikat,iż nie ma uprawnień do przeglądania tej strony. Ale nie wiem, jak jest tu na Brzuszku. Podejrzewam,że nie może jednak - chyba,że zmieni IP (a są na to proste sposoby), albo po prostu użyje innego komputera...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi to dynda szczerze powiedziawszy. Nie mój to problem, jeśli ktoś ma coś z baniakiem. Ludzie na forach leczą różne frustracje i kompleksy, bo tu jest wirtualny i anonimowy świat. Tylko,ze współczuję takim osobom, bo potem w zderzeniu z realem może nie być tak fajnie i można samemu siebie pogrążyć. Dlatego konsekwentnie będę takim ludziom polecać psychologa,a nie internet 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...