Skocz do zawartości

kwietnióweczki :) | Forum o ciąży


love

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 152
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

życze aby było wszystko po twojej mysli 🙂 będę śledzić ten watek z niecierpliwością 😉 i póki co potowarzyszę Ci w oczekiwaniu na inne mamy 🙂 - jeśli pozwolisz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pewnie. Będzie mi bardzo miło 🙂
Do lekarza jednak jeszcze nie jechaliśmy. Po dluższym zastanowieniu stwierdziłam, że jeszcze za szybko, aby dokładnie okreslić wiek ciąży. Myślę, że w przyszłym tygodniu o ile czas nam pozwoli pojedziemy i wszytsko się wyjaśni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

love gratuluję 🙂
czy będzie na kwiecień czy na inny miesiąc, życzę Ci spokojnej ciąży i zdrowego maleństwa. A za jakiś czas na pewno kolejne mamusie z terminem na kwiecień się odezwą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oł maj gad niemożliwe że już kwiecień 2012 🤪 🤪 🤪 🤪
ja miałam termin na 1 kwietnia a urodziłam z lekkim opóźnieniem bo 6 kwietnia
love ogromne gratulacje, życzę pięknej, bezproblemowej, spokojnej ciąży
mama kwietniowej Liweczki 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie wróciłam od lekarza i jestem bardzo szczęśliwa 🙂 Wg. reguły Naegelego termin porodu wyznaczono na 19.03.12r. Wizyta u lekarza wyszła bardzo spontanicznie, ale nie żałuje że pojechałam. Przynajmniej upewnilam się w tym wszytskim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
Właśnie wróciłam od lekarza i jestem bardzo szczęśliwa 🙂 Wg. reguły Naegelego termin porodu wyznaczono na 19.03.12r. Wizyta u lekarza wyszła bardzo spontanicznie, ale nie żałuje że pojechałam. Przynajmniej upewnilam się w tym wszytskim 🙂


gratulacje ogromne love
jednak nie kwietniówka 😞 a marcóweczka 😉
czekamy nadal na pierwszą kwietnióweczke 2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matko kochana.. Juz kwiecie 2012 !!?? 🤪 🤪 masakra jakas. Dopiero co my czekalysmy na rozpakowania a tu juz kolejny kwiecien. Ehh.. czas leci nieublagalnie 🙂 Zycze wszystkim kwietniowkom spokojnej i bez problemowej ciazy i zdrowych oraz pieknych dzieci 🙂 bede tu zagladac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...