Skocz do zawartości

Brązowe plamy na buzi...:( | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny!
mam taki problem...ostatnio powychodziły mi brązowe plamy na buzi...naprawde jest ich dużo... 😞 położna mi mówiła że te plamy sa od ucisku na wątrobe...i że po porodzie powinny zejść... 🤔 a ja jestem ciekawa czy to prawda...???czy któras ze świeżo upieczonych mamusiek też tak miała???czy one napewno zejdą??no i podobno pod wpływem słonca sie nasilaja...dlatego chowam sie przed słoneczkiem... 😲
Pozdrawiam 🙂

Make a pregnancy ticker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Ja nie mam, ale koleżanka z pracy miała, na twarzy i na rękach, właśnie od ucisku na wątrobę i potem zeszły 🙂 bo buzię ma jednolitą 😉
Tyle że synek już do szkoły chodzi więc ja jej w ciąży nie widziałam i nie wiem jak długo jej to schodziło...

Pij dużo wody - pomaga szybciej wypłukać te toksyny z wątroby i z organizmu to się mniej będzie w skórze odkładać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malinka, wprawdzie ja nie mam takich plam, ale zapewne to są tzw. plamy wątrobowe, które jak mówiła Ci położna powstają na wskutek ucisku maluszka na wątrobę. Pamiętam, że moja ciocia miała takie plamy i jej zeszły po porodzie.... nie wiem jak to długo trwało, ale na 100 % zejdzie 🙂 więc główka do góry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...