Skocz do zawartości

IMIONA DLA NASZYCH POCIECH | Forum o ciąży


dorianna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):
a moj mąż wymyslił ostatnio imię Kalina. normalnie bardzo zaczelo mi sie podobac, boje sie tylko zeby dziecka nie skrzywdzic.Co sądzicie?


Ja w tym imieniu zakochalam sie kilka miesiecy temu. Zastanawiam sie o nadaniu dwoch i wlasnie Kalina jako drugie. Jestem za i brawo dla meza! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
guga napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Sofia to byl pierwszy wybor 🙂 Potem Lilia dolaczyla. A na koniec maz mojej siostry stwierdzil, ze musi byc to Jasmin i juz - a moja rodzina podchwycila 😜 Ostatnio podchcwycil tez maz, jadnoczesnie sugerujac, ze Sofia raczej nie. Troche mi ta sugestia pomogl, bo ja strasznie niezdecydowana, wiec delikatnie Sofie wykreslam, ale nie przekreslam 😁 Wiec pozostaje Jasmin i Lilka. 🙃


mi sie jeszcze Vivian bardzo podoba 🙂

Tez ladnie, a mi sie podoba Lilka 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniqa1111 napisał(a):
a moj mąż wymyslił ostatnio imię Kalina. normalnie bardzo zaczelo mi sie podobac, boje sie tylko zeby dziecka nie skrzywdzic.Co sądzicie?

Nie skrzywdzisz. W dobie Brajanków (tak, istnieje to spolszczenie), Wacusiów i innych wynalazków zestawionych z równie niebywałymi nazwiskami, Kalina to naprawdę ładne imię. Chociaż ja bym chyba wolała już Karinę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
Gruszka65 napisał(a):
Ja nie macie weny na wymyślanie imion, to tutaj są ładnie wypisane imiona żeńskie I męskie od razu z objaśnieniem znaczenia. Fajne info, moim zdaniem bardzo przydatne 🙂.


Tutaj czyli gdzie? 😜
Mysle, ze na tym etapie ciazowania chyba wszystkie mamy juz imiona.
Ja tylko jeszcze troszke zastanawiam sie czy nadac drugie, takie po polskiemu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...