Skocz do zawartości

Szpitale Szczecin - opinie forumowiczek | Forum o ciąży

Malalena

Rekomendowane odpowiedzi

• Mamusia
Cześć brzuchatki

Pomyślałam, że warto założyć wątek o szpitalach, gdzie każda mamusia będzie mogła umieścić informacje o tym gdzie rodziła, jak rodziła, wrażenia negatywne i pozytywne. Dzięki takiemu zestawieniu każdej przyszłej mamie ułatwi to wybór szpitala. Pomysł ściągnełam z innego forum 🙂 gdzię wątek fajnie funkcjonuje i jest wiele ciekawych informacji na temat szpitali.

Żeby był porządek myślę, że każdy post powinien wyglądać mniej więcej tak, gdzie podajemy następujące informacje:

1. Data porodu (miesiąc i rok)
2. Miejscowość i pełna nazwa Szpitala
3. Czy poród był rodzinny?
4. Strona internetowa Szpitala - jeśli znamy
5. Opieka medyczna podczas porodu - jak oceniacie
6. Opieka nad matką i dzieckiem, czy była opłacona położna - jak oceniacie
7. Opieka pediatryczna i noworodkowa - jak oceniacie
8. Informacje udzielane przy wyjściu do domu (opieka nad dzieckiem, wskazówki, porady.

W każdym poście podajemy powyższe informacje.

Dla każdego miasta zainteresowana osoba zakłada osobny wątek, tak dla porządku. Ja założyłam dla kilku większych miast.

Myślę, że dzieki tym wątkom i umieszczonym w nich informacjom może powstać ciekawe zestawienie i konkretne informacje.

• 5 miesiące później...
  • Mamusia
Hej co do szpitala w Szczecinie to odradzam Wojskowy na pitora skargi, ja tam rodziłam i nie jestem zadowolona wiekszosc porodów konczy sie tam cc, moj i kilku moich kolezanek tez tak sie skonczył, lekarze sa srednio mili , porodu nie bede opisywac bo nie ma co wspominac ale nie bylo to mile doswiadczenie dla mnie, pozdrawiam

• Mamusia
Polecam szpital na Pomorzanach 🙂
1. Data porodu (miesiąc i rok) - 05.08.2009
2. Miejscowość i pełna nazwa Szpitala - Szczecin Pomorzany
3. Czy poród był rodzinny? Tak 🙂
4. Strona internetowa Szpitala - jeśli znamy - nie znam 😞
5. Opieka medyczna podczas porodu - jak oceniacie - opieka wzorowa, położne miłe, dokładnie pokazują jak zajmowac się maluchem 🙂
6. Opieka nad matką i dzieckiem, czy była opłacona położna - jak oceniacie - opieka po porodzie bardzo dobra, pełne zainteresowanie personelu. Połozna nie była opłacona, a mimo tego bardzo dobrze wypełniała swoje obowiązki
7. Opieka pediatryczna i noworodkowa - jak oceniacie - wszelkie badania u noworodka wykonywane sprawnie z użyciem wysokiej klasy sprzętu
8. Informacje udzielane przy wyjściu do domu (opieka nad dzieckiem, wskazówki, porady. - przy wypisie do domu zostały mi udzielone raz jeszcze wskazówki, do tego dostałam 2 "wyprawki" z bardzo duża ilością próbek

a ponadto:
- sale 2,3,5 osobowe i dwie płatne "jedynki" z łazienką ( 100 zł za dobę )
- jedzenie ok, choć mogłoby byc jego więcej
- brak papierów toaletowych i mydła w łazienkach, jedyne co to na sali mydło antybakteryjne
- trzeba mieć swoje ciuszki i kosmetyki dziecka - o szpitalne ciuszki trzeba długo prosić

Ogólnie szpital w porządku, jeśli byłabym drugi raz w ciąży, na pewno będe tam rodzić 🙂