Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dudasia ja w pierwszej ciąży miałam tych malutkich chyba z 5 sztuk tylko i Piotrusiowi zakładałam na 62, a teraz dostałam od kolezanek które miały dziewczynki i sie uzbierało. Ciuszków na 62 nawet nie liczyłam, ale na oko jest ich mniej 🙂 Miejmy nadzieje że dzidzuś urodzi się malutki hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie 🙂
Witam nową mamusię 🙂

U nas piękna pogoda, mama pomyła mi okna, a ja prasowałam fieranki na zmiane, teraz już wszystko skończone, ah jak ładnie wiosennie. Zaraz rozpalmy grila, w końcu zjem karczek bo chodzi juz za mna a chodzi.
Milego weekendu wszystkim:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zmówiłam sobie dziś w doz te pampersy na promocji 2 paczki 🙂 strasznie sie opłaca 🙂 a i zakupiłam sobie buty w ccc bo nic nie miałam na taką pogodę 🙂 ciekawe jak długo tak będzie??? tak sobie myślałam ze szkoda ze już nie jesteśmy na końcu bo piękna pogoda i na spacery można chodzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorową porą 🙂
Ale mnie dzisiaj Hubert kopie 🙂 Chyba jednak już głową w dół bo nie wierzę, że takie ma silne rączki 😉
Co do pieluch to ja z Bartkiem zużyłam 2 paczki NewBornów a on urodził się 4kg. Teraz póki co mam 1 paczkę gdyż zakładam, że zgodnie ze statystykami Hubi urodzi sie większy 😉 Rozmiaru 2 też nie radzę kupować super dużo bo maluszki szybko rosną 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeej, coś mi się wydaje, że w tej ciąży ostatnie tygodnie miną szybko (o ile będę się dobrze czuła). Nadal się gubię który to tydzień 😉 Z Bartkiem, jak już wszystko miałam gotowe to czas nagle się zatrzymał. 9-ty miesiąc nie miał końca! 😉 Takie czekanie to koszmar 😉 Teraz chyba na szczęście przyjdzie nie wiadomo kiedy 😉 Niespodziewanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dudasia napisał(a):
Witam wieczorową porą 🙂
Ale mnie dzisiaj Hubert kopie 🙂 Chyba jednak już głową w dół bo nie wierzę, że takie ma silne rączki 😉
Co do pieluch to ja z Bartkiem zużyłam 2 paczki NewBornów a on urodził się 4kg. Teraz póki co mam 1 paczkę gdyż zakładam, że zgodnie ze statystykami Hubi urodzi sie większy 😉 Rozmiaru 2 też nie radzę kupować super dużo bo maluszki szybko rosną 😉


no to fakt kumpeli mała ma juz 6 kg a urodziła się 17 grudnia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry Brzuchatki!

u nas powoli - jakoś zaczynam już chyba "wicie gniazda" - bo też w końcu - mimo że pewnie będę ostatnia z Was bo mam termin na koniec maja - zaczynam myśleć o przygotowaniu się na przyjście malucha. Tylko gdzie są wszystkie ciuszki Domki?? musze przeszukać piwnicę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie! Witam w nowym tygodniu choć u nas nadal świeto 🙂 Witam takze nowa mamusie, bo sie nie zdążyłam przywitac.
My wczoraj mieliśmy gości. Piotrek sie wyszalał za wszystkie czasy. Przeraża mnie tylko jak moje chłopaki beda w taki wieku (8 i 6 lat). MASAKRA. Pomysłów maja tysiace, niestety nie zawsze bezpieczne. A mój Piotrek oczywiście jak papuga wszystko powtarza. Więc przeżyłam schodzenie po schodach głową w gół, skakanie przez matarac od łóżeczka z łóżka, zabawe w chowanego i bieganie z góry na dół po schodach z prędkością błyskawicy. Ehhhh. No nic wazne ze sie nikomu nic nie stało 🙂 A i Piotrek był tak pochłonięty zabawa ze zapomniał o sikaniu więc dwie pary spodek poszły do prania, a ja chyba Wam nie mówiłam że moje dzieco samo ściaga sobie spodenki i majteczki i sika do nocnika. Nawet nas nie woła. Wygda jak nie wiem, bo nie musze biec za każdym razem jak woła: "mama iku" 🙂 Niedługo zaczniemy uczyć robić siku w łazience, którą mamy na górze. Mam nadzieje ze obedzie sie bez prania wykładziny bo nie mam na to juz siły hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...